طراحی مقرون به صرفه برای خانه اجاره ای

طراحی مقرون به صرفه برای خانه اجاره ای

  اجاره کردن یک خانه و اجاره‌نشینی می‌تواند کاری لذت‌بخش باشد. در این حالت شما مسئولیت‌های مالک اصلی خانه را در قبال آن ندارید، شما می‌توانید به راحتی از چیزهای موقتی در خانه استفاده کنید، و دلیلی هم ندارد که نگران وضعیت پشت بام باشید. با این حال اجاره‌نشینی می‌تواند آزاردهنده و کمی ناامیدکننده باشد، چراکه شما نمی‌توانید بر روی ظاهر خانه خود کنترل کامل داشته باشید. وقتی شما نمی‌توانید دیوارها را رنگ بزنید، برخی از عناصر خانه را تغییر دهید، و یا برخی از کارهایی که به آن‌ها علاقه دارید را در خانه انجام دهید کمی ناامید و ناراحت می‌شوید. اما در این وضعیت هم می‌توان خانه اجاره‌ای را به گونه‌ای طراحی کرد که الهام‌بخش، زیبا، کارآمد، و جذاب باشد و همان ظاهری را داشته باشد که شما به دنبال آن هستید. در این مطلب ۹ حقیقت در مورد طراحی یک خانه را با شما در میان می‌گذاریم که دانستن آن برای هر مستاجری که در خانه‌ای زندگی می‌کند که متعلق به او نیست یاری دهنده است. 

خواه خانه‌ای که در آن زندگی می‌کنید اولین آپارتمان اجاره‌ای شما باشد و خواه بیستمین آپارتمان، این حقایق در مورد طراحی را می‌توان در هر خانه اجاره‌ای به کار گرفت و در نتیجه تجربه شما از زندگی در یک خانه اجاره‌ای را لذت‌بخش و جذاب خواهد کرد.
 

طراحی مقرون به صرفه برای خانه اجاره ای

۱٫ استفاده از تابلوهای هنری بزرگ و کاغذ دیواری‌های قابل تعویض برای پوشاندن فضاهای زشتی است که نمی‌توان آن‌ها را رنگ کرد.

برای کسانی که عاشق رنگ هستند و دوست دارند هر جا که زندگی می‌کنند آن‌جا را شبیه خودشان کنند و بر اساس نیازها و سلایق خود طراحی کنند هیچ چیز بدتر از این نیست که نتوانند خانه‌ اجاره‌ای خود را رنگ کنند. اما به جای پذیرش این نوع محدودیت‌ها، کمی خلاق باشید و از تابلوهای هنری بزرگ (می‌توانید آن‌ها را بخرید یا خودتان دست به کار شده و آن‌ها را بسازید) و حتی کاغذ دیواری‌های قابل تعویض استفاده کنید.
 

طراحی مقرون به صرفه برای خانه اجاره ای

۲٫ با استفاده از مبلمان هم می‌توانید رنگ را وارد خانه اجاره‌ای خود کنید.

در چنین موقعیتی، این‌که نمی‌توانید از رنگ در دیوارها و یا سقف خانه اجاره‌ای خود استفاده کنید به این معنی نیست که دست شما در ایجاد یک پالت رنگی زیبا در فضای خانه بسته است. همان انرژی که می‌خواهید برای رنگ کردن دیوارها یا سقف صرف کنید در مورد مبلمان به کار ببرید، و یا کمی جسورتر باشید و از پرده‌های رنگی و طرح‌دار استفاده کنید. هم‌چنین می‌توانید از قالیچه‌های رنگارنگ با طرح‌های فوق‌العاده جذاب استفاده کنید و یا با به کارگیری وسایل تزئینی رنگی کیفیت طراحی خانه اجاره‌ای خود را افزایش دهید. برای این‌که در نهایت از نظر بصری به فضایی یکدست و یکپارچه دست پیدا کنید بهتر است رنگ‌های مختلف را در قسمت‌های مختلف خانه خود، از بالا تا پایین و از چپ به راست، پخش کنید.
 

طراحی مقرون به صرفه برای خانه اجاره ای

۳٫ استفاده از گیاهان یکی از بهترین‌ها راه‌ها برای پنهان کردن چیزهایی است که به آن‌ها علاقه ندارید.

راه‌های زیادی برای پنهان کردن چیزهایی که در خانه‌های اجاره‌ای به آن‌ها علاقه ندارید وجود دارد، اما هیچ‌کدام از این راه‌ها تاثیرگذارتر و راحت‌تر از قرار دادن گل‌ها و گیاهان در جایی مناسب در خانه نیست. نکته مثبت این است که گیاهان همیشه حس و حالی سرزنده و غنی به فضای خانه می‌دهند و به هر حال استفاده از آن‌ها ایده خوب و مفیدی است.
 

طراحی مقرون به صرفه برای خانه اجاره ای

۴٫ استفاده از پرده‌های مناسب حس و حالی کامل و پخته به فضای خانه می‌دهد.

چه از دیوارهای تمام‌سفید خانه اجاره‌ای خود بیزار هستید، و چه آپارتمان شما دارای عنصری معمارانه نیست که به شما انرژی مثبت بدهد، استفاده از پرده‌های مناسب و زیبا می‌تواند ظاهر کلی اتاق شما را جذاب‌تر کرده و به آن جلوه‌ای شاد و سرزنده بدهد. به تمام جزئیات و عناصر مربوط به پرده توجه کنید؛ مثلا در مورد اندازه پرده می‌توانید در این مورد تصمیم بگیرید که پرده‌ای که انتخاب می‌کنید کمی بلندتر و عریض‌تر از چارچوب پنجره باشد تا این عنصر حضوری برجسته و گیرا در اتاق داشته باشد. هم‌چنین استفاده از پرده‌ها راهی بسیار مناسب برای اضافه کردن رنگ و طرح به فضای خانه است.
 

طراحی مقرون به صرفه برای خانه اجاره ای

۵٫ بر روی وسایلی سرمایه‌گذاری کنید که می‌توانید آن‌ها را با خود به خانه بعدی ببرید.

کسانی که در مورد پول خرج کردن در یک خانه اجاره‌ای مردد هستند باید کمی در مورد تفکر خود در این زمینه تجدید نظر کنند. بر روی وسایلی سرمایه‌گذاری کنید که به آن‌ها علاقه دارید و در ضمن می‌توانید آن‌ها را همراه خود به خانه‌ بعدی ببرید. فقط هنگام انتخاب این وسایل به این نکته توجه کنید که بهتر است آن‌ها دارای کارکردهای مختلف و سبک انعطاف‌پذیری باشند تا بتوانید از آن‌ها در خانه بعدی خود نیز استفاده کنید.
 

طراحی مقرون به صرفه برای خانه اجاره ای


خرید مبلر خرید مبل کلاسیک فروشگاه اينترنتي مبلمان و دكوراسيون تهران خرید مبل ال خرید مبل دست دوم خرید اینترنتی مبلمان یافت آباد خرید مبل سلطنتی مبل مبل ارزان مبلمان منزلv مبل کلاسیک مبلمان مدرن تهران فروشگاه اينترنتي مبلمان و دكوراسيون تهران حراج مبل راحتی
چیدمان اتاق پذیرایی ایرانی و اصول طراحی اتاق نشیمن

اتاق نشیمن جایی است که شما زمان زیادی را در آن می‌گذارنید، لم می‌دهید، یا در خود فرو می‌روید. اتاق نشیمن جایی است که احتمالا شما در آن مطالعه می‌کنید، بازی می‌کنید، کارهای دستی انجام می‌دهید، فیلم می‌بینید، و تفریح می‌کنید. با تمام این کارها، تعجبی ندارد که تمیز و منظم نگه داشتن اتاق نشیمن کار دشوار و سختی باشد. با وجود زندگی‌های پرمشغله امروزی و حجم زیادی کارهایی که باید انجام داد چگونه می‌توان اتاق نشیمن را تمیز و منظم نگه داشت؟ در این مطلب 10 راه ساده برای کاهش حجم کارهای اتاق نشیمن به شما نشان می‌دهیم، تا از این طریق بتوانید اتاق نشیمن خود را به قدر کافی پاکیزه نگه دارید.

1. تعدادی سرعت‌گیر در فضای ورودی خانه خود قرار دهید.

اگر در ورودی خانه شما مستقیما رو به اتاق نشیمن باز می‌شود، خیلی ساده است که پس از ورود به خانه (به ویژه در پایان یک روز طولانی) از فضای ورودی به سرعت گذر کنید، روی کاناپه لم بدهید، و در این حین کفش، نامه‌ها، و کیف خود را در نقطه‌ای از اتاق نشیمن رها کنید. سرعت ورود خود را با قرار دادن تعدادی سرعت‌گیر در میانه راه خود به اتاق نشیمن کاهش دهید؛ این سرع پارکت چوبی + بهترین پارکت چوبی

پارکت چوبی + بهترین پارکت چوبی

[caption id="attachment_404" align="aligncenter" width="600"]پارکت چوبی + بهترین پارکت چوبی پارکت چوبی + بهترین پارکت چوبی [/caption]

همیت پوشش کف مناسب برای خانه به اندازه ای است که می توان گفت اولین چیزی که نگاه افراد را هنگام ورود به خانه جذب می کند کف منزل است که در دیدگاه میهمان نسبت به سلیقه صاحب خانه تاثیر می گذارد. بنابراین بهتر است در انتخاب کفپوش بسیار دقت کنید و از یاد نبرید که کف را مانند پرده و مبلمان و حتی رنگ دیوارها نمی شود به راحتی تغییر داد زیرا علاوه بر هزینه، همه افراد خانواده به دردسر می افتند و فضا بایستی به طور کامل تخلیه و سپس چیدمان شود.

مزایای پارکت چوبی

از پارکت در سال ۱۶۹۳ برای اولین بار در کاخ ورسای فرانسه استفاده شد. این خود نشان از تجملاتی بودن و لوکس بودن این کالا دارد.

در واقع پارکت از چوب طبیعی به وجود آمده در حالی که لمینت محصولی صنعتی و غیر طبیعی است و از صفحات ام دی اف و یا اچ دی اف تشکیل شده است ، لازم به ذکر است که امروزه لمینت هایی با روکش چوب طبیعی نیز وجود دارند که تا حدود دکوراسیون مغازه لوازم قنادی

دکوراسیون مغازه لوازم قنادی

نمای کلی دکوراسیون داخلی قنادی ها و شیرینی فروشی ها

شیرینی های رنگارنگ و متنوع به اندازه کافی انتخاب را برای انسان سخت می کنند و درست اینجا است که نقش مهم دکوراسیون داخلی نمود پیدا می کند، فکرش را بکنید که نمی توانید از بین آن همه شیرینی خوشمزه و رنگارنگ یکی را انتخاب کنید و دکوراسیون داخلی قنادی نیز به قدری شلوغ است که آرامش را از شما سلب می کند، بی شک و بدون درنگ از آن مغازه قنادی بیرون می آیید و دیگر به انجا بر نمی گردید، اما اگر دکوراسیون داخلی با سادگی و خوانایی خود آرامش شما را تامین کند تا با خیال راحت خرید کنید، بدون شک شما همیشه برای خرید شیرینی هایتان به آن قنادی مراجعه می کنید.

مطلب پیشنهادی : دکوراسیون مغازه ؛ طراحی داخلی قنادی

دکوراسیون مغازه لوازم قنادی

ویترین های شیرینی، عنصر مهم در طراحی دکوراسیون داخلی قنادی ها

بعد از ک دکوراسیون حمامهای ایرانی ۲۰۱۹

دکوراسیون حمامهای ایرانی 2019

لوازم حمام‌تان را درخشان سازید

به دلیل این‌که تعداد لوازم همیشه موجود در حمام کم هستند (دوش، وان، توالت، و سینک)، لوازم اضافی همان چیزهایی هستند که این فضا را واقعا منحصربه‌فرد می‌سازند. اگر جز علاقه‌مندان به رنگ هستید، می‌توانید از جعبه‌های دستمال کاغذی، سینی، جای صابون مایع، و سطل آشغال رنگی استفاده کنید، اما مطمئن شوید که از دیگر طراحی‌ها نیز برای ایجاد تنوع استفاده کرده‌اید. برای ایجاد حسی از لوکس‌بودن می‌توانید یک گرم‌کننده حوله، آینه و میز آرایش، و حتی یک صندلی یا چهارپایه برای استراحت اضافه کنید؛ و هم‌چنین پادری‌ها و حوله‌های روشن، و اگر نیاز بود یک پرده دوش از عناصر مهم هستند. در تصویر بالا نمونه ای زیبا از به کارگیری این ایده ها را می بینید که توسط شرکت نوآوران نوید آینده طراحی و اجرا شده است.

دکوراسیون اتاق کودک ۲۰۱۹ جدید

دکوراسیون اتاق کودک 2019 جدید

دکوراسیون اتاق کودک 2019 جدید

1. انتخاب رنگ مناسب برای اتاق کودک

اگر کودک شما رد سالهای اولیه زندگی خود است، رنگ ملایم بهترین رنگ برای اتاق او می باشد. رنگ هایی مانند سفید، کرم، صورتی، آبی، و سبز روشن. هرچه کودک بزرگتر می شود رنگ های شاد مانند نارنجی و زرد مناسب تر هستند ولی در نهایت بهترین انتخاب رنگی است که کودک شما آن را دوست دارد. تاثیرات رنگ اتاق کودک بر شخصیت او نکته بسیار مهمی است که نباید از آن غافل شوید.
تصویر بالا نمونه کار صنایع چوبی سلطان کوچولو یکی از اهالی فن چیدانه است.

دکوراسیون اتاق کودک 2019 جدید

2. نورپردازی در طراحی اتاق کودک

در اتاق هایی که دارای طراحی داخلی اداری عکس جدید ۲۰۱۹

طراحی داخلی اداری عکس جدید 2019

طراحی داخلی اداری عکس جدید 2019

شرکت پکوونهارتل برای موسسه رسانه‌ها و ارتباطات استرالیا (ACMA) طراحی نوآورانه‌ای از فضای دفتری در ملبورن استرالیا ایجاد کرده است. این شرکت از سوی موسسه رسانه‌ها و ارتباطات استرالیا ماموریت یافت تا در دو طبقه از برج مشهور ملبورن سنترال (Melbourne Central Tower) فضای داخلی معاصری برای کار طراحی کند. سفارش ارائه شده به دنبال شکلی از طراحی بود که باعث بهبود شفافیت، ارتباطات و همکاری‌ها میان کارکنان و مراجعان شود و همچنین برند و هویت تجاری شرکت را تقویت کند. طراح داخلی باید دنبال راهی منحصر به فرد برای برقراری ارتباط می بود.

رنگ‌های سال ۲۰۱۹ اتاق کودک

رنگ‌های سال 2019 اتاق کودک: اسباب‌بازی‌ برای کودکان دارای ساختاری تعاملی است. مفهوم این مطلب از مسئله ارزشمند بودن زمان و نیز مراقبت از کودکان زاده شده و در نتیجه وقتی کودکان مشغول بازی هستند، فرایند درمانی- مانند رنگ‌درمانی، موسیقی‌درمانی، عطردرمانی، و بازتاب‌شناسی- به شیوه‌ای ارگانیک و طبیعی اتفاق می‌افتد.

کودکان به سرعت یاد می‌گیرند و این یادگیری به شیوه‌های مختلف امکان‌پذیر است. آن‌ها با بازی‌کردن، چیزها را کشف می‌کنند و با کشف‌کردن یاد می‌گیرند. هر نوع تعامل با قسمت‌های مختلف این فضا کشف‌های جدیدی در کودک ایجاد می‌کند و شکل‌های دیگری از سلامتی و تندرستی را به او پیشنهاد می‌کند.

رنگ‌های سال 2019 اتاق کودک

تجربه‌های تعاملی این فضا عبارتند از:

رنگ‌های پیانو

کف فضا دارای یک پالت رنگی خاص است که در آن کلیدهای پیانو طراحی شده‌اند. کو راز دکوراسیون منزل و قوانین چیدمان منزل عکس

راز دکوراسیون منزل و قوانین چیدمان منزل عکس

راز دکوراسیون منزل و قوانین چیدمان منزل عکس

1) تغییر پالت رنگی دکوراسیون منزل همراه با تغییر فصل‌ها

می‌گویند «تا باران نبارد گل نروید». این جمله حکایت فصل بهار است، فصلی که در آن گل‌ها سر از دل خاک بیرون می‌آورند و منبع الهامی می‌شوند برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه. پس از یک زمستان خاکستری، طبیعت درهای خود را رو به رنگ‌های زیبای صورتی، آبی، زرد، نارنجی، قرمز، و ارغوانی باز می‌کند. رنگ‌هایی که هر کدام دارای تنالیته‌هایی از آرام و ملایم گرفته تا برجسته و شاداب هستند.بعد از فصل بهار شما می‌‌توانید از رنگ‌های روشن فصل تابستان استفاده کنید و خانه ای به خنکی بستنی در تابستان داشته باشید. این رنگ‌ها شامل رنگ‌های آبی موجود در آسمان، رنگ‌های سبز موجود در چمنزار هستند و یاحتی می توانیدبا رنگ زرد خورشید تابستان را به خانه خود بیاورید طراحی داخلی ویلا – ایده برای خرید مبل

طراحی داخلی ویلا - ایده برای خرید مبل

طراحی داخلی ویلا - ایده برای خرید مبل

طراحی داخلی ویلا - ایده برای خرید مبل

 • طراحی داخلی ویلا - ایده برای خرید مبل

محله قدیمی جوزدان بیش از 30 سال است از یک محله حاشیه شهری به میان بافت مسکونی اصفهان خزیده است. درون دیوارهای این خانه مواد و مصالح متنوعی از خشت، آجر و حتی گل (مهره) در کنار هم استفاده شده ، هم جواری این مصالح که به اتفاق بنا را بالا برده اند، هیچ منطقی جز استطاعت اندک صاحبان آن نداشته است.

طراحی و اجرای دکوراسیون اداری شیک و مدرن

زمانی که صحبت از بازدهی در محیط اداری می شود، کمتر کسی به دکوراسیون و نقش آن در کارآیی کارمندان اشاره می کند. مبلمان اداری آرفونی عقیده دارد کیفیت عملکرد کارکنان ارتباط مستقیمی با دکوراسیون داخلی محیط اداری دارد و در این مطلب با چیدانه همراه شده تا به نکات بیشتری در این زمینه اشاره کند.

[caption id="attachment_443" align="aligncenter" width="600"]طراحی و اجرای دکوراسیون اداری شیک و مدرنطراحی و اجرای دکوراسیون اداری شیک و مدرن[/caption]

از طراحی تا اجرای دکوراسیون اداری در کمترین زمان

زمان بندی و پایبندی به آن در بازسازی و نوسازی محیط های اداری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است؛ چرا که علاوه بر عقب افتادن مسؤلیت های اداری، هزینه های گزافی را نیز بر آن مجموعه تحمیل خواهد کرد. بنابراین، پیش بردن عملیات طبق برنامۀ دقیقِ زمانی یکی از نکاتی است که باید به خاطر داشت.

[caption id="attachment_445" align="aligncenter" width="600"]


 • قیمت مبل تختخواب شو
 • خرید مبل تختخواب شو ارزان
 • خرید مبل کلاسیک جدید
 • قیمت مبل کلاسیک
 • مبل کلاسیک ارزان
 • مبل کلاسیک راحتی
 • مبل کلاسیک ترکیه
 • مدل مبل کلاسیک
 • مبل کلاسیک فرانسوی
 • مبلمان کلاسیک
 • مبل سلطنتی
 • خرید مبل استیل
 • قیمت مبل استیل
 • مبلمان استیل استخوانی
 • مبل استیل فرانسوی