راه پله مدرن و زیبا + عکس

راه پله مدرن و زیبا + عکس

۱٫ در پس این راه پله مدرن یک دیوار قرار دارد که با لوور های چوبی عمودی پوشیده شده است و فضای مثبت و منفی خاصی را ایجاد کرده، منظور از فضای مثبت و منفی؛ فضای روشن و تیره در پس راه پله است. خود پله ها نیز از چوب تولید شده اند و زیر آن با فلزی تیره رنگ محکم شده است. اگر بیش از اندازه به این پله نزدیک شوید ممکن است دچار توهم و خطای دید شوید و همین قضیه باعث جذابیت بیش از اندازه این راه پله مدرنشده است. 

راه پله مدرن و زیبا + عکس

 

۲٫ این راه پله مدرن و چوبی و زیبا به وسیله یک موکت با عرض کم که درقیقا وسط آن قرار گرفته است تبدیل به فضایی جذاب شده است. البته نمی توان از نکته نیز چشم پوشی کرد که رنگ قهوه ای چوب و رنگ طوسی روشن موکت ترکیب زیبا و چشم نوازی را ایجاد کرده اند. منتهی شدن این راه پله به یک تابلو هنری هم نکته تاثیر گذار دیگر بر زیبایی این راه پله مدرن است.   

راه پله مدرن و زیبا + عکس

۳٫ ورقه های آهنی فرم گرفته و کف پله های چوبی؛ راه پله مدرن و جذابی را به وجود آورده اند که نمی توان به راحتی از کنار آن گذشت. در زیر این راه پله یک فضای کار و یا به نوعی یک اتاق کار در خانه ایجاد کرده است. همین ورقه های فرم گرفته به این فضا کمک کرده اند که شخصیتی مطابق با کاربری آن داشته باشد. نکته جالب دیگری که باید به آن توجه کرد این است که یکی از کف پله های چوبی ادامه پیدا کرده است و تبدیل به کانتر و میز کار شده است. جرات و جسارت زیادی در این راه پله مدرن به واسطه ترکیب متریال ها و مواد و مصالح دیده می شود. 

راه پله مدرن و زیبا + عکس

 

۴٫ مطمئن هستم شما هم مانند من شیفته این راه پله مدرن خواهید شد. فکرش را بکنید پله های خانه تان را باکس ها و یا جعبه بتنی تشکیل دهند که به دیوار متصل هستند و روی آن ها یک قطعه چوب قرار گرفته است تا سطح بتن باعث آزار و اذیت پاهای شما نشود. به نظر من که به این راه پله مدرن به چشم یک اثر هنری هم می توان نگاه کرد. 

راه پله مدرن و زیبا + عکس

۵٫ کف پله چوبی این راه پله به وسیله یک تیر آهنی مورب که در تمام طول پله قرار دارد مهار شده اند. جسارتی که یکی دو بند بالاتر راجع به آن صحبت کردیم در این راه پله مدرن نیز به چشم می آید. چیز دیگری که در طراحی این راه پله مدرن خودنمایی می کند، شفاف بودن آن است، بهتر است کمی دقیق تر به آن نگاه کنید. 

راه پله مدرن و زیبا + عکس

۶٫ این راه پله قرار بود تا یک راه پله معمولی باشد، اما وقتی طراح آن تصمیم گرفت تا فقط یک قاب آهنی خیلی خیلی ساده در زیر این راه پله چوبی قرار دهد، آن را از یک راه پله ساده به یک راه پله مدرن و منحصر به فرد تبدیل کرد، این قاب آهنی تنها یک قاب ساده نیست، حضور ان باعث شده است تا راه پله بیشتر به چشم بیاید و فضای آن تعریف شده تر باشد. 

راه پله مدرن و زیبا + عکس

۷٫ نورپردازی راه پله علاوه بر این که فضای آن را تبدیل به فضایی گیرا می کند، باعث می شود که شما با اعتماد و اطمینان بیشتری قدم بردارید. این راه پله هم به واسطه نور مخفی هایی که در زیر کف پله ها قرار گرفته است، تبدیل به یک راه پله اعجاب انگیز شده است. 

 

۸٫ این راه پله منعطف این اجازه را به شما می دهد که انتخاب کنید که می خواهید قدم بزرگ بردارید یا قدم کوچک. البته می توان از این جهت هم به آن نگاه کرد که این نوع تقسیم بندی به افرادی مانند کودکان هم این اجازه را می دهد که تجربه خوبی از راه رفتن بر روی این راه پله مدرن داشته باشند. 

راه پله مدرن و زیبا + عکس

۹٫ قبول دارم که این راه پله ممکن است شما را گیج کند، اما این حق را هم به من بدهید که نتوانم از جذابیت و گیرایی آن دل بکنم. این پله هم نوع دیگری از راه پله هایی است که در عکس قبلی آن ها را دیده ایم. فقط مدل آن عوض شده است.

راه پله مدرن و زیبا + عکس

۱۰٫ این راه پله مخصوص آن هایی است که عشق و علاقه خاصی به بتن دارند. بتن به قدری انعطاف پذیر و حرف گوش کن است که می تواند شما را برای رسیدن به خواسته های تان کمک کند. حتی اگر این خواسته یک راه پله مدرن مانند عکس بالا باشد. 

راه پله مدرن و زیبا + عکس

۱۱٫ می دانم اولین چیزی که با دیدن این راه پله به نظرتان می رسد، نا امن بودن آن است و این که باید خیلی با احتیاط از روی آن رد شوید. اما اگر بیشتر دقت کنید خواهید دید که هر کدام از پله های این راه پله مدرن و دوست داشتنی از سه لایه شیشه سکوریت (شیشه های نشکنی که در مطلب شیشه سکوریت، امن ترین شیشه در دکوراسیون داخلی راجع به آن با هم صحبت کردیم) تشکیل شده است. همین مساله می تواند خیال تان را راحت کند که این راه پله مدرن از امنیت برخوردار است.

راه پله مدرن و زیبا + عکس

۱۲٫ این راه پله شخصیتی دو گانه و حتی سه گانه دارد. هم راه پله است، هم کمد و هم حضورش باعث شده است تا فضایی به دست بیاید شبیه اتاق کار، البته این ایده در بندهای ابتدایی مطلب نیز مطرح شده بود اما اگر دقت کنید می بینید که آن ها خیلی با هم فرق می کنند و این راه پله مدرن فضای بیشتری برای طبقه بندی و نظم دهی در اختیار افراد قرار می دهد. 

راه پله مدرن و زیبا + عکس

۱۳٫ جذابیت این راه پله در اتصالات هنرمندانه زیر آن است. در این راه پله آهن و فولاد زیرین پله که وظیفه اتصال آن به سازه اصلی را دارند، واقعا هنرمندانه ظاهر شده اند. البته به نظر می آید چوب و آهن دو متریالی هستند که می توانند حسابی در کنار هم خوش بدرخشند. 

راه پله مدرن و زیبا + عکس

۱۴٫ در این راه پله مدرن تضاد دوست داشتنی ای خود نمایی می کند. اگر متوجه نشده اید باید خدمت تان عرض کنم که در این راه پله نرده ها عضو اصلی و نگه دارند کف پله ها هستند. خوب به نحوه اتصال ها دقت کنید، ما همیشه نرده ها را در نقش دیگری دیده ایم، اما در طراحی این راه پله مدرن نرده ها علاوه بر نقش حمایتگر نقش نگه دارنده اصلی را نیز بازی می کنند. 

راه پله مدرن و زیبا + عکس

 

۱۵٫ راه پله ها آن قدر قدرتمند هستند که در آن واحد می توانند در دو نقش ظاهر شوند. آن ها هم می توانند یک راه پله باشند و در عین حال قفسه هایی برای جا دادن وسیله های مختلف تان را نیز در اختیارتان قرار دهند. باورتان نمی نمی شود؟ نمونه اش عکس بالا…

راه پله مدرن و زیبا + عکس

۱۶٫ راه پله ها علاوه بر قدرتمند بودن بسیار هم جذاب هستند، به صورتی که از آن ها و شکل ظاهری شان می شود به عنوان یک وسیله دکوری و زیبا استفاده کرد. مثلا در دیوارهایی که خالی است می شود شلف هایی را به صورت پله وار کنار هم چید و هم از جذابیت ظاهری پله ها استفاده کرد و هم بتوان روی آن ها را با دکوری های زیبا پر کرد. 

راه پله مدرن و زیبا + عکس

۱۷٫ در نگاه اول این راه پله مدرن شبیه تکه کاغذی به نظر می رسد که تا شده است. اما در اصل این صفحات سفید، صفحات کورین هستند که با طرحی زیبا در کنار هم چیده و به هم متصل شده اند. اگر دوست دارید تا بیشتر راجع به صفحات کورین بدانید، پیشنهاد می کنم مطلب صفحات کورین انتخابی مدرن برای سطح روی کانتر را حتما بخوانید. 

راه پله مدرن و زیبا + عکس

۱۸٫ ممکن است خود راه پله شما ظاهر خاصی نداشته باشد. اما اگر متریال آن به درستی اننتخاب شود می تواند در طراحی دکوراسیون داخلی خانهشما حسابی غوغا کند. برای مثال در عکس بالا راه پله ای را می بینید که در طراحی آن هیچ مورد اعجاب انگیزی یافت نمی شود، اما متریال چوبی که برای آن انتخاب شده است باعث شده است تا در دیوار سفید و کف بتنی آن تفاوت خاصی ایجاد شود و از یکنواختی خارج شود. 


خرید مبلر خرید مبل کلاسیک فروشگاه اينترنتي مبلمان و دكوراسيون تهران خرید مبل ال خرید مبل دست دوم خرید اینترنتی مبلمان یافت آباد خرید مبل سلطنتی مبل مبل ارزان مبلمان منزلv مبل کلاسیک مبلمان مدرن تهران فروشگاه اينترنتي مبلمان و دكوراسيون تهران حراج مبل راحتی
ترکیب معماری سنتی و مدرن

این خانه خانوادگی در زمینی در حومه شهر مسکو ساخته شده است و طراحی آن ترکیبی از بهترین ایده‌های موجود در طراحی سنتی اروپایی و ویژگی‌های طراحی مدرن است. سقف شیب‌دار این خانه به ساختار آن نیمرخ کوچکی می‌دهد که ممکن است این سازه را شبیه خانه‌های سه طبقه کند. در قسمت زیرین بام قوس‌دار این خانه دیوارهای شیشه‌ای پنل‌دار قرار دارند که در اکثر قسمت‌ها از کف تا سقف گسترش می‌یابند و سطح زاویه‌دار پشت بام در خدمت طراحی خانه است و هم‌چنین ظاهر سیاه و سفید نمای بیرونی به این خانه جلوه‌ای زیبا و چشم‌گیر می‌دهد.

ترکیب معماری سنتی و مدرن

در هر قسمت مدرن این خانه می‌توان زیبایی را مشاهده کرد و در عین حال در هر لحظه می‌توان به نشانه‌های شخصی و صمیمی موجود در این سازه پی برد.

دکوراسیون داخلی منزل ۲۰۱۹

دکوراسیون داخلی منزل 2019

آیا می‌خواهید که خانه شما نمایانگر شخصیت واقعی شما باشد؟ سعی کنید مطالعات بیش‌تری بر روی طراحی داخلی انجام دهید. با استفاده از این اطلاعات می‌توانید خانه خود را به گونه‌ای طراحی کنید که مناسب حس و حال شما باشد. 12 سوال کلیدی که برای طراحی داخلی خانه خود باید به آنها جواب دهید! این مطلب جالب می تواند شما را برای طراحی زیبا و درست راهنمایی کند.

دکوراسیون داخلی منزل 2019

1) انتخاب رنگ طراحی داخلی منزل بر روی حس و حال شما تاثیر می‌گذارد

تعجبی ندارد که رنگ مهم‌ترین بخش از چگونگی ادراک ما از جهان پیرامون است. اما، چیزی که ممکن است برای شما جالب توجه باشد این حقیقت است که رنگ‌ها در محیط‌های متفاوت می‌توانند تاثیرات متمایزی بر روی عواطف و حس و حال ما بگذار خرید انلاین مبل

خرید انلاین مبل

خرید انلاین مبل

مبل چستر کد 2018 | فروشگاه اینترنتی کالا سیما | خرید اینترنتی

خرید انلاین مبل

خرید انلاین مبل

خرید اینترنتی مبل تخت خواب شو کاملیا (فروشگاه بزرگ مبلمان سید) کاشان ...

خرید انلاین مبل

مبل راحتی جدید + فروش آنلاین و بدون واسطه + ارسال رایگان به سراسر ایران

خرید اینترنتی مبلمان یافت آباد تخفیف

خرید اینترنتی مبلمان یافت آباد تخفیف

خرید اینترنتی مبلمان یافت آباد تخفیف,
فروشگاه اينترنتي مبلمان و دكوراسيون تهران,
,
بازار مبل یافت آباد تهران با قیمت,
,
جدیدترین مبل یافت آباد,
,
فروش مبلمان منزل دست دوم,
,
مبل کلاسیک,
,
بازار مبل دست دوم یافت آباد,
,
قیمت مبل چستر در یافت آباد,
,
مبل استیل,

خرید اینترنتی مبلمان یافت آباد تخفیف

مبل چستر ترکیه

تولید و فروش مبل چستر چرم طبیعی

مبل چستر ترکیه
مبل چستر فیلد

مبل چستر فیلد یکی از کلاسیک هایی است که هیچ وقت از مد نمی افتد.این مبل طراحی کاملا انگلیسی دارد و طرحی بسیار قدیمی محسوب می شود و با وجودی که زمانی به فراموشی سپرده شده بود اما حالا دوباره این مبل های راحتی با قدرت بازگشته اند. خطوط کلاسیک و سنتی آن حالا با جزییات و دکوراسیون مدرن همراه می شوند و برای بسیاری از مردم این مبل های راحتی راهی هستند تا در یک اتاق مدرن کمی سبک سنتی داشته باشند بدون اینکه سبک ها باهم برخوردی داشته باشند.
بهترین مبلمان برای فضای اداری

بهترین مبلمان برای فضای اداری

مبلمان و عناصر مهم در طراح دکوراسیون داخلی فضای اداری

بهترین مبلمان برای فضای اداری

عکس بالا طراحی داخلی دفتر کاری در خیابان ولنجک است. گروه طراحی داخلی و هوشمند سازی کارا که طراح این پروژه بودند می گویند که کارفرما تاکید بر فضایی لوکس و کلاسیک با استفاده از چوب و همین طور استفاده از تکنوژی های جدید و هوشمندسازی دفتر کارش داشته است. استفاده از مبلمان باعث می شود که افراد احساس راحتی در فضا داشته باشند و در مراجعه کننده حس اعتماد و اطمینان ایجاد می کند. باید به این نکته توجه کرد که در انتخاب مبلمان اداری باید به راحتی و ویژگی های ارگونومی، پاگیر نبودن، قابلیت تمیز شدن آسان و همچنین تناسب با کاراکتر و نوع شرکت توجه کرد.

مطلب پیشنهادی : خودنمایی مکعب ها در طراحی نمای ساختمان نشان در مشهد

رعایت مقیاس انسانی در طراحی دکوراسیون فضای اداری

قیمت مبل ال کوچک + قیمت مبل ال ۹۸

قیمت مبل ال کوچک + قیمت مبل ال 98

مبل ال مدل پیکاسو

هزینه ارسال به عهده خریدار گرامی میباشد.

پر تردد ترین وپیش چشم ترین قسمت هرخانه سالن پذیرایی است.این قسمت از خانه برای دیزاین وسامان دهی نیازمند قرار دادن وسایل دکوری شکیل می باشد. یکی ازمهم ترین وسایل دکوراتیو مناسب این قسمت خانه مبلمان می باشد که بنابر سلیقه مشتری ومتناسب باابعاد سالن پذیرایی نوع وتعدادمبلمان مشخص وخریداری می شود.

انتخاب مبل ال مدل پیکاسو می تواندپایان بخش چالش چیدمان پذیرایی شماباشد زیراعلاوه برزیبایی هزینه مناسبی جهت تهیه این ست پرداخت می شود.


نشیمن مبل ال مدل پیکاسو از فوم سرد است که دارای چگالی بالا می باشد و به همین جهت ازمقاومت بالایی دربرابر تغییر شکل می باشد که ظاهر مبل را تا سالها همانند روز اول حفظ می کند.

کلاف مبل ال مدل پیکاسو از چوب راش است که در برابر رطوبت وموریانه مقاوم می باشد.رنگ بندی پارچه مبل بسته به سلیقه مشتری می باشد.

مدت زمان آماده سازی مبل راحتی آپرین پس از انتخاب رنگ پارچه7روز کاری است.

باخرید از فروشگاه ایرا ارزانترین و بهترین خرید مبل

بهترین راه برای اینکه کار خرید مبل این است که کار بازساری را به یک تیک بدهید که در این هوزه فعال هستن و من توانند شما را کمک کنند که بهترین مساله برای بازی رو انتخاب کنید و هزینه کمی نصبت به سایر هم کار ها رو پیشنهاد می دن

قیمت مبل ال ارزان

قیمت مبل ال ارزان

قیمت مبل ال ارزان,
قیمت مبل راحتی ال,
,
قیمت مبل ال کوچک,
,
مبل ال ترکیه,
,
مبل ارزان دست دوم,
,
قیمت مبل کلاسیک مدرن,
,
فروش اينترنتي مبل ال,
,
قیمت مبل دست دوم یافت آباد,
,
مبل راحتی ارزان چهاردانگه,

مبل ال و مبل راحتی ال ارزان قیمت

مبل ال و مبل راحتی ال

مبل ال یکی از زیباترین مبلمانی است که به راحتی می توان در گوشه ای ترین فضای خانه از آن استفاده کرد و کار تصویر سازی دکوراسیون داخلی را متفاوت تر از همیشه به نمایش گذاشت.

مبل های ال همانند سایر سرویس های مبل در سبک ها و طرح های متفاوت طراحی و ساخته می شوند و شما بر اساس نیاز خود می توانید ایده ال ترین انتخاب را از آن خود کنید.

مبل ال باکس دار و مبل ال یو شکل و بسیاری مدل های دیگر تنها بخشی از مدل های مبل ال به شمار می آیند.

اگر می خواهید از مبل ال برای چیدمان داخلی منزل خود بهره بگیرید این مهم را به یاد داشته باشید که این سری از مبلمان برای دکوراسیون های مدرن گزینه انتخابی بسیار مناسبی به شمار می آیند.

مبل های ال در برخی از نمونه ها نیاز شما به میز پذیرایی مرتفع می کنند، زیرا میز پذیرایی و میزهای عسلی همراه با مبل تعبیه و ساخته شده است.

در برخی از نمونه ها باکس های کوچکی شبیه به یک کمد مخفی در زیر مبل تعبیه می شود که به شما قابلیت جایگذاری وسایل اضافه را می دهد.

بهترین فضا برای استفاده از مبل های ال عموماً اتاق نشیمن است زیرا آرامش و راحتی خاصی را برای کاربر فراهم می کند.

در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم پیرا