راه پله مدرن و زیبا + عکس

راه پله مدرن و زیبا + عکس

۱٫ در پس این راه پله مدرن یک دیوار قرار دارد که با لوور های چوبی عمودی پوشیده شده است و فضای مثبت و منفی خاصی را ایجاد کرده، منظور از فضای مثبت و منفی؛ فضای روشن و تیره در پس راه پله است. خود پله ها نیز از چوب تولید شده اند و زیر آن با فلزی تیره رنگ محکم شده است. اگر بیش از اندازه به این پله نزدیک شوید ممکن است دچار توهم و خطای دید شوید و همین قضیه باعث جذابیت بیش از اندازه این راه پله مدرنشده است. 

راه پله مدرن و زیبا + عکس

 

۲٫ این راه پله مدرن و چوبی و زیبا به وسیله یک موکت با عرض کم که درقیقا وسط آن قرار گرفته است تبدیل به فضایی جذاب شده است. البته نمی توان از نکته نیز چشم پوشی کرد که رنگ قهوه ای چوب و رنگ طوسی روشن موکت ترکیب زیبا و چشم نوازی را ایجاد کرده اند. منتهی شدن این راه پله به یک تابلو هنری هم نکته تاثیر گذار دیگر بر زیبایی این راه پله مدرن است.   

راه پله مدرن و زیبا + عکس

۳٫ ورقه های آهنی فرم گرفته و کف پله های چوبی؛ راه پله مدرن و جذابی را به وجود آورده اند که نمی توان به راحتی از کنار آن گذشت. در زیر این راه پله یک فضای کار و یا به نوعی یک اتاق کار در خانه ایجاد کرده است. همین ورقه های فرم گرفته به این فضا کمک کرده اند که شخصیتی مطابق با کاربری آن داشته باشد. نکته جالب دیگری که باید به آن توجه کرد این است که یکی از کف پله های چوبی ادامه پیدا کرده است و تبدیل به کانتر و میز کار شده است. جرات و جسارت زیادی در این راه پله مدرن به واسطه ترکیب متریال ها و مواد و مصالح دیده می شود. 

راه پله مدرن و زیبا + عکس

 

۴٫ مطمئن هستم شما هم مانند من شیفته این راه پله مدرن خواهید شد. فکرش را بکنید پله های خانه تان را باکس ها و یا جعبه بتنی تشکیل دهند که به دیوار متصل هستند و روی آن ها یک قطعه چوب قرار گرفته است تا سطح بتن باعث آزار و اذیت پاهای شما نشود. به نظر من که به این راه پله مدرن به چشم یک اثر هنری هم می توان نگاه کرد. 

راه پله مدرن و زیبا + عکس

۵٫ کف پله چوبی این راه پله به وسیله یک تیر آهنی مورب که در تمام طول پله قرار دارد مهار شده اند. جسارتی که یکی دو بند بالاتر راجع به آن صحبت کردیم در این راه پله مدرن نیز به چشم می آید. چیز دیگری که در طراحی این راه پله مدرن خودنمایی می کند، شفاف بودن آن است، بهتر است کمی دقیق تر به آن نگاه کنید. 

راه پله مدرن و زیبا + عکس

۶٫ این راه پله قرار بود تا یک راه پله معمولی باشد، اما وقتی طراح آن تصمیم گرفت تا فقط یک قاب آهنی خیلی خیلی ساده در زیر این راه پله چوبی قرار دهد، آن را از یک راه پله ساده به یک راه پله مدرن و منحصر به فرد تبدیل کرد، این قاب آهنی تنها یک قاب ساده نیست، حضور ان باعث شده است تا راه پله بیشتر به چشم بیاید و فضای آن تعریف شده تر باشد. 

راه پله مدرن و زیبا + عکس

۷٫ نورپردازی راه پله علاوه بر این که فضای آن را تبدیل به فضایی گیرا می کند، باعث می شود که شما با اعتماد و اطمینان بیشتری قدم بردارید. این راه پله هم به واسطه نور مخفی هایی که در زیر کف پله ها قرار گرفته است، تبدیل به یک راه پله اعجاب انگیز شده است. 

 

۸٫ این راه پله منعطف این اجازه را به شما می دهد که انتخاب کنید که می خواهید قدم بزرگ بردارید یا قدم کوچک. البته می توان از این جهت هم به آن نگاه کرد که این نوع تقسیم بندی به افرادی مانند کودکان هم این اجازه را می دهد که تجربه خوبی از راه رفتن بر روی این راه پله مدرن داشته باشند. 

راه پله مدرن و زیبا + عکس

۹٫ قبول دارم که این راه پله ممکن است شما را گیج کند، اما این حق را هم به من بدهید که نتوانم از جذابیت و گیرایی آن دل بکنم. این پله هم نوع دیگری از راه پله هایی است که در عکس قبلی آن ها را دیده ایم. فقط مدل آن عوض شده است.

راه پله مدرن و زیبا + عکس

۱۰٫ این راه پله مخصوص آن هایی است که عشق و علاقه خاصی به بتن دارند. بتن به قدری انعطاف پذیر و حرف گوش کن است که می تواند شما را برای رسیدن به خواسته های تان کمک کند. حتی اگر این خواسته یک راه پله مدرن مانند عکس بالا باشد. 

راه پله مدرن و زیبا + عکس

۱۱٫ می دانم اولین چیزی که با دیدن این راه پله به نظرتان می رسد، نا امن بودن آن است و این که باید خیلی با احتیاط از روی آن رد شوید. اما اگر بیشتر دقت کنید خواهید دید که هر کدام از پله های این راه پله مدرن و دوست داشتنی از سه لایه شیشه سکوریت (شیشه های نشکنی که در مطلب شیشه سکوریت، امن ترین شیشه در دکوراسیون داخلی راجع به آن با هم صحبت کردیم) تشکیل شده است. همین مساله می تواند خیال تان را راحت کند که این راه پله مدرن از امنیت برخوردار است.

راه پله مدرن و زیبا + عکس

۱۲٫ این راه پله شخصیتی دو گانه و حتی سه گانه دارد. هم راه پله است، هم کمد و هم حضورش باعث شده است تا فضایی به دست بیاید شبیه اتاق کار، البته این ایده در بندهای ابتدایی مطلب نیز مطرح شده بود اما اگر دقت کنید می بینید که آن ها خیلی با هم فرق می کنند و این راه پله مدرن فضای بیشتری برای طبقه بندی و نظم دهی در اختیار افراد قرار می دهد. 

راه پله مدرن و زیبا + عکس

۱۳٫ جذابیت این راه پله در اتصالات هنرمندانه زیر آن است. در این راه پله آهن و فولاد زیرین پله که وظیفه اتصال آن به سازه اصلی را دارند، واقعا هنرمندانه ظاهر شده اند. البته به نظر می آید چوب و آهن دو متریالی هستند که می توانند حسابی در کنار هم خوش بدرخشند. 

راه پله مدرن و زیبا + عکس

۱۴٫ در این راه پله مدرن تضاد دوست داشتنی ای خود نمایی می کند. اگر متوجه نشده اید باید خدمت تان عرض کنم که در این راه پله نرده ها عضو اصلی و نگه دارند کف پله ها هستند. خوب به نحوه اتصال ها دقت کنید، ما همیشه نرده ها را در نقش دیگری دیده ایم، اما در طراحی این راه پله مدرن نرده ها علاوه بر نقش حمایتگر نقش نگه دارنده اصلی را نیز بازی می کنند. 

راه پله مدرن و زیبا + عکس

 

۱۵٫ راه پله ها آن قدر قدرتمند هستند که در آن واحد می توانند در دو نقش ظاهر شوند. آن ها هم می توانند یک راه پله باشند و در عین حال قفسه هایی برای جا دادن وسیله های مختلف تان را نیز در اختیارتان قرار دهند. باورتان نمی نمی شود؟ نمونه اش عکس بالا…

راه پله مدرن و زیبا + عکس

۱۶٫ راه پله ها علاوه بر قدرتمند بودن بسیار هم جذاب هستند، به صورتی که از آن ها و شکل ظاهری شان می شود به عنوان یک وسیله دکوری و زیبا استفاده کرد. مثلا در دیوارهایی که خالی است می شود شلف هایی را به صورت پله وار کنار هم چید و هم از جذابیت ظاهری پله ها استفاده کرد و هم بتوان روی آن ها را با دکوری های زیبا پر کرد. 

راه پله مدرن و زیبا + عکس

۱۷٫ در نگاه اول این راه پله مدرن شبیه تکه کاغذی به نظر می رسد که تا شده است. اما در اصل این صفحات سفید، صفحات کورین هستند که با طرحی زیبا در کنار هم چیده و به هم متصل شده اند. اگر دوست دارید تا بیشتر راجع به صفحات کورین بدانید، پیشنهاد می کنم مطلب صفحات کورین انتخابی مدرن برای سطح روی کانتر را حتما بخوانید. 

راه پله مدرن و زیبا + عکس

۱۸٫ ممکن است خود راه پله شما ظاهر خاصی نداشته باشد. اما اگر متریال آن به درستی اننتخاب شود می تواند در طراحی دکوراسیون داخلی خانهشما حسابی غوغا کند. برای مثال در عکس بالا راه پله ای را می بینید که در طراحی آن هیچ مورد اعجاب انگیزی یافت نمی شود، اما متریال چوبی که برای آن انتخاب شده است باعث شده است تا در دیوار سفید و کف بتنی آن تفاوت خاصی ایجاد شود و از یکنواختی خارج شود. 


خرید مبلر خرید مبل کلاسیک فروشگاه اينترنتي مبلمان و دكوراسيون تهران خرید مبل ال خرید مبل دست دوم خرید اینترنتی مبلمان یافت آباد خرید مبل سلطنتی مبل مبل ارزان مبلمان منزلv مبل کلاسیک مبلمان مدرن تهران فروشگاه اينترنتي مبلمان و دكوراسيون تهران حراج مبل راحتی
تغییرات بزرگ در دکوراسیون منزل

تغییرات بزرگ در دکوراسیون منزل: همه ما دوست داریم در فضایی زندگی کنیم که همه چیز آن طبق سلیقه ما طراحی و چیده شده باشد. ما دوست داریم تک‌تک قسمت‌های خانه‌هایمان زیبا و شیک باشند، اما گاهی این‌گونه نمی‌شود. هر فضایی بعد از چند سال نیاز به نوسازی و بازسازی دارد و این‌گونه است که می‌توان به خانه روح تازه‌ای دمید. به همین دلیل هم هست که اکثر طراحان داخلی به مالکان توصیه می‌کنند به جای هزینه‌های زیاد برای ساخت فضایی تازه، بهتر است فضاهای موجود را بازسازی کنند. بازسازی هزینه کم‌تری از ساخت دوباره دارد و باعث می‌شود مالک بتواند بر اساس نیازهای روز خود پیش رود. در این مطلب می‌خواهیم شما را با 7 اتاق نشیمن و اتاق غذاخوری آشنا کنیم که همگی آن‌ها بازسازی شده‌اند. عکس‌هایی از پیش از بازسازی و پس از بازسازی از آن‌ها را نیز به شما نشان می‌دهیم تا متوجه شوید که چقدر ایده‌های موجود در طراحی داخلی منزل زیاد و متنوع هستند.

مبل: مبلمان راحتی

مبل: مبلمان راحتی

مبل راحتی سه نفره خانه پلاس مدل ایساتیس

مبل: مبلمان راحتی

ست مبلمان هفت نفره یونیک فوم مدل ژاکوب
8,400,000 تومان

مبل: مبلمان راحتی

ست مبلمان راحتی هفت نفره ریتون مدل ماتیسا

مبل: مبلمان راحتی

مبل هفت نفره راحتی افرا مدل افرا
بهترین گیاهان برای آپارتمان عکس

بهترین گیاهان برای آپارتمان عکس

دیدن گل‌های شاداب و رنگارنگ در فضای داخلی خانه هم جذاب و فریبنده است. اگر شما از علاقه‌مندان گل‌های رنگارنگ، لطیف و زیبا هستید باید بدانید تنوع زیادی از گیاهان گلدار آپارتمانی وجود دارد که براساس ویژگی‌ها و حتی رنگ مورد علاقه‌تان می‌توانید گل‌های زیبایی را به زندگی خود وارد کنید.

[caption id="attachment_407" align="aligncenter" width="485"]بهترین گیاهان برای آپارتمان عکسبهترین گیاهان برای آپارتمان عکس[/caption]

آزاله آ، Azalea، فرم گیاه: گل با رنگ متنوع و فرم گرد/ گلدهی بهار، آبیاری روزانه/ نور زیاد/ غبارپاشی روزانه، تکثیر: قلمه چوبی ساقه

[caption id="attachment_408" align="aligncenter" width="450"]Azalea، فرم گیاهAzalea، فرم گیاه[/caption]

 • آنتوریوم، Anthorium، فرم گیاه: برگ چرمی، گل چرمی و صفحه‌ای شکل با گل دم روباهی و زرد در میان آن، آبیاری هفته‌ای 2بار/ نور غیرمستقیم کنار پنج برآورد هزینه بازسازی ساختمان

  برآورد هزینه بازسازی ساختمان

  برآورد هزینه بازسازی ساختمان

  تعیین هزینه بازسازی ساختمان و هزینه خرید مبل هر کدام نیازمند دانش و تجربه خاصی است که هر کسی نمی تواند از عهده آن برآید. چون تعداد مراحل بازسازی ساختمان و حجم تعمیرات ساختمان در مقدار هزینه خرید مبل تاثیر زیادی دارد و برای هر پروژه ای متفاوت است، پس نرخ دقیقی وجود ندارد. یک شرکت بازسازی ساختمان مثلا مواردی را مانند هزینه نوسازی آپارتمان ، هزینه دکوراسیون داخلی منزل و تعمیرات آپارتمان را در نظر می گیرد و با برآورد هزینه بازسازی ساختمان نظر نهایی خود را اعلام می کند. خرید مبل های کلنگی ، بازسازی آپارتمان کوچک ، بازسازی آپارتمان قدیمی … هر کدام مراحل خاص خود را دارند و به روش مختلفی هزینه ها محاسبه می شوند.


  عناوین مطالبی که به آن خواهیم پرداخت به صورت زیر است

  – نحوه برآورد هزینه بازسازی ساختمان

  – چک لیست هزینه خرید مبل

  – روش های پرداخت هزینه خرید مبل

  – بازسا دکوراسیون زیبا و ارزان + ایده های خلاقانه برای دکوراسیون منزل

  دکوراسیون زیبا و ارزان + ایده های خلاقانه برای دکوراسیون منزل

  دکوراسیون زیبا و ارزان + ایده های خلاقانه برای دکوراسیون منزل

  1) یکی از دیوارها را کاغذ دیواری کنید.

  کاغذ دیواری کردن یکی از دیوارهای یک اتاق حس و حال و ظاهر آن را به کلی دگرگون می‌کند. این روزها کاغذ دیوارهای برداشته‌شدنی (این نوع کاغذ دیوارها بسیار مناسب مستاجران هستند) در بازار وجود دارند که برای این کار می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. خوبی این نوع کاغذ دیواری‌ این است که به راحتی می‌توانید آن‌ها را نصب و جدا کنید و هر گاه از ظاهر کلی فضای خود خسته شدید می‌توانید آن را به راحتی تعویض کنید.

  مبل ارزان و با کیفیت

  مبل ارزان و با کیفیت

  زمانی که پای خرید یک ست مبلمان جدید به میان می‌آید، اغلب ما به قیمت مبل و مقرون به صرفه بودن آن توجه می‌کنیم. هرچند همان طور که در مطالب قبلی نیز به آن اشاره کردیم، قیمت یک مبل تنها فاکتور و معیار در خرید آن نیست. اما با این حال نباید از آن غافل شد و هزینه زیادی را برای یک مبل نه چندان با کیفیت پرداخت، به خصوص در شرایطی که با محدودیت بودجه در خرید مواجهیم. به هر حال جای نگرانی نیست! چرا که با یک بودجه معقولانه و کم نیز می‌توان یک مبل ارزان ولی با کیفیت مناسب تهیه کرد.

  در این مطلب قصد داریم تا نکاتی را که در هنگام خرید یک مبل ارزان باید در نظر گرفت را با شما بررسی کنیم.

  نکاتی که در هنگام خرید مبل ارزان باید در نظر گرفت

  1- جنس چوب مبلمان را مد نظر قرار دهید

  جنس چوب‌های مبلمان بر سه دسته چوب سخت، کامپوزیت و چوب نرم تقسیم‌بندی می‌شوند. چوب‌های سخت نسبت به دسته دیگر گران‌تر و البته بهتر به نظر می‌رسند، اما به شدت مستعد آسیب دیدن به وسیله آب یا خط و خش هستند. در دسته دیگر، چوب‌های نرم هسته‌ای از یک چوب ارزان‌قیمت‌تر در دل خود دارند که با چند لایه نازک از چوب‌های گران‌ تزیین خانه عروس و داماد دکوراسیون منزل عروس ایرانی ۱۳۹۸

  تزیین خانه عروس و داماد دکوراسیون منزل عروس ایرانی 1398

  تزیین خانه عروس و داماد دکوراسیون منزل عروس ایرانی 1398

  وسایل تزئینی کوچک و ظریف در خانه نو عروس ها

  در خانه های کوچک نو عروس ها عموما با وسایل تزئینی ظریفی روبرو می شویم که زیبایی خاصی را به دکوراسیون خانه بخشیده اند این وسایل شامل میزهای کوچک چوبی هستند که اغلب در زیر پنجره ها و گوشه های دنج برای قرار دادن برخی وسایل مثل کتابی که هر روز خوانده می شود، و یا گذاشتن روزنامه ها و لیوان های چای بعد از ظهر، استفاده می شوند. این میز ها حس خوبی را به فضا القا می کنند. این میز های کوچک چوبی را می توانید از فروشگاه خانه چوب واقع در خیابان شریعتی تهران بالاتر از پل رومی تهیه کنید.

  مطلب پیشنهادی : ارسی های دوست داشتنی را از خاطر نبریم!

  تابلوهای زیبا برای اتاق پذیرایی

  تابلوهای زیبا برای اتاق پذیرایی

  تابلوهای زیبا برای اتاق پذیرایی

  1. به منظور حمایت از یک هنرمند تابلو نقاشی او را بخرید

  نقاشان تمام روح و قلب خود را به اثر هنری‌شان می‌بخشند. خانه‌ خودتان را با یک نقاشی از هنرمندی که در گالری محل زندگی‌تان آثارش را به فروش می‌رساند مزین کنید تا از این حس عالی برخوردار شوید که به یک هنرمند کمک کرده‌اید و از هنر و ذوق او پشتیبانی نموده‌اید.

  تابلوهای زیبا برای اتاق پذیرایی

  2. یک اثر چاپ شده هرگز قابل قیاس با یک نقاشی واقعی نیست.

  مبل چستر ترکیه

  تولید و فروش مبل چستر چرم طبیعی

  مبل چستر ترکیه
  مبل چستر فیلد

  مبل چستر فیلد یکی از کلاسیک هایی است که هیچ وقت از مد نمی افتد.این مبل طراحی کاملا انگلیسی دارد و طرحی بسیار قدیمی محسوب می شود و با وجودی که زمانی به فراموشی سپرده شده بود اما حالا دوباره این مبل های راحتی با قدرت بازگشته اند. خطوط کلاسیک و سنتی آن حالا با جزییات و دکوراسیون مدرن همراه می شوند و برای بسیاری از مردم این مبل های راحتی راهی هستند تا در یک اتاق مدرن کمی سبک سنتی داشته باشند بدون اینکه سبک ها باهم برخوردی داشته باشند.
  بهترین رنگ برای خانه

  بهترین رنگ برای خانه

  ببنید با کدام رنگ راحت‌تر می‌توانید کار کنید.

  اگر در گذشته نمی‌توانستید رنگ درست را انتخاب کنید احتمالا از آن دسته از افرادی هستید که کارها را از آن‌چه هست سخت‌تر می‌گیرید. کار کردن با بعضی از رنگ‌ها مانند صورتی کار دشواری است. کار کردن با رنگ‌های خنثی مانند خاکستری، بژ، و قهوه‌ای ملایم و نیز رنگ آبی نقره‌ای و کم‌رنگ بسیار لذت‌بخش و راحت است پس آنها را انتخاب کنید.

  بهترین رنگ برای خانه

  دلیلی ندارد از رنگ‌های مختلف استفاده کنید.

  این اجازه را به خودتان بدهید که فقط از یک رنگ مانند رنگ سفید استفاده کنید. رنگ سفید سرزنده و کلاسیک است و کار کردن با آن راحت است و در ضمن با هر چیزی هماهنگ می‌شود. اگر برای مدت زیادی است که در انتخاب رنگ دخالتی نمی‌کرده‌اید اکنون زمان آن فرارسیده است.