خرید مبل تختخواب شو ارزان

خرید مبل تختخواب شو ارزان

مبل های تخت شو با استفاده از تکنولوژی های نوین ساخته شده اند که هم در حالت مبل ظاهر زیبا و جنس مناسب و راحتی دارند و هم در حالت تخت کسانی که خانه ی کوچک دارند و میخواهند از همه ی وسایل هایی که در خانه لازم است داشته باشند و استفاده کنند میتوانند از این مبل ها استفاده کنند. که نیاز به فضای زیادی ندارد و یا اگر اتاق خواب بزرگی دارید و نمیخواهید تخت فضای اتاق را درگیر کند این تخت ها مناسب برای این کار هست. مبل ها تخت شو کاربرد زیادی در خانه دارند اما هنگام خرید آن فقط کاربرد آن را در نظر نگیرید به جنس آن نیز توجه کنید بیشتر تخت ها هستند که ظاهر بسیار زیبایی دارند اما بدلیل نداشتن جنس مناسب باعث اذیت شدن شما میشود اگر تخت از لحاظ کیفیت و جنس نیز مناسب نباشد و فقط ظاهر زیبا داشته باشد باعث میشود شما زودتر دلزده و به فکر تغیر تخت باشید.اگر این مبل هارا برا اتاق خواب انتخاب میکنید به سایر وسایل های اتاق نیز دقت کنید اگر بیشتر به عنوان یک مبل از آن استفاده میکنید حتمی رنگ و طرح آن را با تخت اتاق خود هماهنگ کنید.امروزه بیشتر خانه هارا کوچک میسازند مخصوصا خانه های آپارتمانی پس زندگی در این خانه ها مشکلات خود را در پی داشته اما برای رفاه و آسایش بیشتر افراد وسایل های مختلفی طراحی کرده اند. برای مثال بیشتر افراد هستند که قصد خرید مبل برای خانه ی خود هستند اما میخواهند در خانه ی خود تخت و تخت خواب نیز داشته باشند پس این مبل های چند کاره به شما کمک میکند که همه ی وسایل را یکجا داشته باشید بدون اینکه فضای زیادی را در خانه ی شما اشغال کنند.

چرا مبل های تختواب شو؟

این مبل ها علاوه بر اینکه به بیشتر افراد کمک کرده اند تا از داشتن همه ی وسایل های مورد نیاز درخانه محروم نباشند. و بتوانند در آسایش زندگی کنند امکانات و کاربرد های فراوانی نیز دارند به عنوان مثال اگر در خانه ی خود در حال تماشای تلویزیون هستید و از نشستن روی مبل خسته شدید میتوانید بدون هیچ مشکلی این مبل را به تخت تبدیل کرده و دراز بکشید و یا روی مبل در حال مطالعه هستید و خسته شدید میتوانید این مبل هارا به تخت تبدیل کرده و فقط با یک بالشت و پتو استراحت کنید. این مبل ها قابلیت تنظیم ارتفاع نیز دارند اگر میخواهید تخت و یا مبل خود ارتفاع بیشتری داشته باشد میتوانید اتفاع آن را بیشتر کنید.پشتی این مبل ها قابلیت تغیر ارتفاع دارند اگر نیاز به ارتفاع ندارید میتوانید ارتفاع پشتی آن را کاهش داده و از پشتی به عنوان یک بالشت استفاده کنید. مبل ها تخت شو علاوه بر اینکه در خانه های کوچک کاربرد بسیار زیادی دارند و مناسب این خانه ها هستند در خانه های بزرگ نیز میتوانید برای داشتن یک مبل چند کاره با امکانات زیاد از این مبل ها استفاده کنید. این مبل ها در انواع طرح و رنگ ها طراحی شده اند که میتوانید با توجه به سلیقه ی خود و سبک و رنگ دکوراسیون خانه ی خود این مبل هارا انتخاب کنید.
در این پست از سایت اتاق ۳۰ مدل مبل تخت شو قرار داده ایم که میتوانید با توجه به امکانات و جنس مبل هارا با هم مقایسه و انتخاب کنید.
توجه نمایید که قیمتهای مدلهای زیر هر هفته بصورت اتوماتیک از سایت فروشنده یکبار به روز رسانی میگردند ولی جهت اطلاع دقیق از قیمت روز نیز میتوانید بر روی لینک هر کدام کلیک نمایید.
(سایت اتاق هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای زیر ندارد و صرفا جهت راحتی در انتخاب بازدیدکنندگان این پست را تهیه کرده است.

 

  • نحوه نمایش کالاها

خرید مبل تختخواب شو ارزان

 

 

برچسب ها : ٬ ٬ ٬ ٬ ٬ ٬ ٬ ٬

خرید مبلر خرید مبل کلاسیک فروشگاه اينترنتي مبلمان و دكوراسيون تهران خرید مبل ال خرید مبل دست دوم خرید اینترنتی مبلمان یافت آباد خرید مبل سلطنتی مبل مبل ارزان مبلمان منزلv مبل کلاسیک مبلمان مدرن تهران فروشگاه اينترنتي مبلمان و دكوراسيون تهران حراج مبل راحتی
بهترین کانال تلگرام رای خرید مبل

بهترین کانال تلگرام رای خرید مبل

کانال مبلمان یافت اباد,
کانال تولیدی مبل یافت آباد,
,
کانال تلگرام مبل تهران,
,
کانال عکس مبل در تلگرام,
,
کانال مبل نعمت آباد تهران,
,
کانال تلگرام مبل سلطنتی ارزان,
,
بازار مبل یافت آباد تهران با قیمت,
,
کانال تلگرام مبل نعمت اباد,
,
کانال مبل سلطنتی با قیمت,

بهترین قیمت نقاشی ساختمان در تهران و کرج

بهترین قیمت نقاشی ساختمان در تهران و کرج

بهترین رنگ ساختمان را از ما بخواهید

بهترین قیمت نقاشی ساختمان در تهران و کرج

نقاشی ساختمان، یکی از خدمات ساختمانی است که نکات زیادی داشته و به قولی برای خود دنیایی دارد. به عنوان مثال نقاشی رنگ پلاستیک، نقاشی رنگ روغنی، نقاشی رونگ اکریلیک (بی بو) در کلیه مناطق تهران و شهرستان ها، خدماتی نقاشی ساختمان با غلطک و نقاشی نمای ساختمان، نقاشی روی گچ، نقاشی ویلا و نقاشی خانه های نوساز و کلنگی هم کدام ویژگی های خاص خود و بالتبع نکات و ریزه کاری های خاص خود را دارا می باشند. به همین جهت است که قیمت نقاشی ساختمان نیز کاملا متفاوت می باشد. البته گفتنی است که یافتن نقاش ساختمان در تهران که حرفه ای بوده و نسبتا ارزان باشد نیز مشکل خواهد بود.

تجربه کاری ما نشان می‌دهد پس از آن که یکی از همسایگان به جهت نقاشی ساختمان محل زندگی یا دفتر کار اقدام می‌نماید، سایرین نیز به این امر علاقه نشان داده و سوالاتی درباره بازسازی و نقاشی ساختمان مطرح می‌کنند. اما چرا؟ طبیعی است که نقاشی ساختمان و یا هم رنگ خانه مدرن – بهترین رنگ برای دیوار خانه

رنگ خانه مدرن - بهترین رنگ برای دیوار خانه

حالا اینها را گفتیم تا بگوییم در دکوراسیون و معماری، رنگ هایی وجود دارند که همین خانم های رنگ شناس و خبره هم ممکن است از وجود آنها بی اطلاع باشند. رنگ هایی که با یک واژه مشخص نمی توان آنها را تعریف کرد و حتما باید توضیح دهیم که چگونه و با چه رنگ هایی ساخته می شوند، تا بدانید چه رنگی هستند.
رنگ خانه مدرن - بهترین رنگ برای دیوار خانه

رنگ خانه مدرن - بهترین رنگ برای دیوار خانه

لاجوردی (Smalt)

لاجوردی نوعی آبی پررنگ است که اصولا در کاشی استفاده می شود. لاجوردی، رنگدانه آبی‌رنگی است که از ترکیب کبالت و اکسیدهای آلومینیوم به دست می آید. این رنگ، به میزان بسیار کم رنگدانه بنفش در خود دارد اما اصولا گفته می شود لاجوردی به طور خالص آبی است و هیچ ترکیب دیگری در خود ندارد. این رنگ نیز همچون کبالت خاصیت درخشندگی دارد و تصور می شود شیشه ای است و برق می زند.
رنگ لاجوردی این دیوار جذابیت بسیاری به فضا بخشیده است.

سنگهای آنتیک و دکوراتیو – سنگ دکوراتیو جدید

سنگهای آنتیک و دکوراتیو - سنگ دکوراتیو جدید

سنگهای آنتیک و دکوراتیو - سنگ دکوراتیو جدید

سنگ‌های برجسته دکوراتیو در همان خانه، به زیبایی بیشتر این سرویس بهداشتی کمک کرده است.

سنگهای آنتیک و دکوراتیو - سنگ دکوراتیو جدید

طبیعت از طریق سنگ‌های بافت‌دار زیبا و کنسول چوبی وارد فضای داخلی این خانه شده است. چقدر خوب است که وقتی وارد خانه

می شوید با چنین منظره‌ای روبه‌رو شوید.

سنگهای آنتیک و دکوراتیو - سنگ دکوراتیو جدید

همان سنگ در قسم آموزش طراحی دکوراسیون داخلی

آموزش طراحی دکوراسیون داخلی

پس از انجام یک دوره موفق درمانی، او برای بازسازی و نوسازی فضای زندگی خود از عروسش طلب کمک کرد. او تصمیم گرفته بود تا خانه‌اش که پر از جعبه‌های مختلف و کتاب‌های آشپزی بود را دوباره طراحی کند. استاسی برای مادر شوهرش خانه‌ای را طراحی کرد که بسیار کاربردی بود و دارای چیدمانی باز و درخشان بود.

آموزش طراحی دکوراسیون داخلی

از زمانی که مادر شوهر استاسی از یک خانه 1000 متری در شهر هوستون (Houston) به خانه 400 متر جدیدش در شهر آستین (Austin) نقل مکان کرده است، اتاق نشیمن مملو از وسایل زیادی شده است که به سختی می‌توان از آن‌ها در این فضا استفاده کرد و اصلا به خوبی چیده نشده‌اند.

استاسی به تمام وسایل اتاق نظم داد، کل فضا را تمیز کرد، و با کمک مادر شوهرش وسایلی که به آن‌ها نیازی نبود را از فضا خارج کرد تا بتواند اتاق نشیمنی دل‌باز و شاداب طراحی کند که هم کاربردی است و هم زیبا.

ما دکوراسیون منزل رمانتیک زوج تهرانی

دکوراسیون منزل رمانتیک زوج تهرانی

دکوراسیون منزل رمانتیک زوج تهرانی

در گذشته در مطالب چیدانه به شما پیشنهاد داده بودیم که با شمع ها خانه خود را زیبا و رمانتیک کنید و به شما آموزش دادیم که تزئین شمع با دستمال کاغذی را در خانه خود انجام دهید. برای این کار فقط کافی است یک شمع استوانه ای سفید رنگ را در ابعاد و اندازه مورد نظرتان تهیه کنید. چند دستمال کاغذی طرح دار زیبا نیز به سلیقه خود پیدا کنید و دست به کار شوید. برای دیدن مراحل انجام کار به آرشیو مطالب چیدانه سری بزنید و مراحل انجام کار را ویدئو ببینید.

مطلب پیشنهادی: باید ها و نباید های چیدن میز غذا خوری در مهمانی ها !

دکوراسیون منزل رمانتیک زوج تهرانی

شما می توانید رنگ قهوه ای در دکوراسیون ۹۸

رنگ قهوه ای در دکوراسیون 98

قهوه ای یعنی منسوب به قهوه و رنگی شبیه به قهوه برشته است. اما نکته جالب در مورد طیف رنگ‌های قهوه‌ای این است که این رنگ‌ها در کنار هم ترکیب خوبی ایجاد می‌کنند، به همین دلیل استفاده از این رنگ‌ها کاری مطمئن و ساده است. اگر یک قهوه خور حرفه ای باشید کافی است اسپرسوی تیره و موکای غنی را با کارامل طلایی و شیر فوم‌دار ترکیب کنید و بعد ببینید که اتاق شما دارای آسایشی بی‌نظیر شده است. استفاده از این رنگ‌ها باعث می‌شود تا فضای شما دنج و راحت شود.

رنگ قهوه ای در دکوراسیون

برای ایجاد ظاهری زیبا و کامل رنگ‌های خنثی گرم را با هم ترکیب کنید.

مزیت استفاده از پالت رنگی قهوه ای این است که شما می‌توانید سایه‌های رنگی مختلف را با هم به سادگی ترکیب کنید. یک کاناپه به رنگ قهوه‌ای-دارچینی گرم به این اتاق نشیمن شکل داده است و پرده‌های به رنگ اسپرسو و دیوارهای به رنگ لاته این فضا را کامل ک ست سرویس بهداشتی طلایی – ست آینه سرویس بهداشتی

ست سرویس بهداشتی طلایی - ست آینه سرویس بهداشتی

ست سرویس بهداشتی طلایی - ست آینه سرویس بهداشتی

در اینجا شاهد یک نمونه عالی از نورپردازی با نوری پررنگ و قوی و تاثیر آن روی جریان آب هستیم. بخار و آب داخل حمام با استفاده از نورپردازی رنگی جانی تازه به خود می‌گیرند. چهار چراغ استخری LED روی سقف این حمام بخار نصب شده‌اند و نتیجه نهایی، چیزی است که اینجا می‌بینید.

نکته: چراغ‌های LED را می‌توان برای ایجاد هرگونه نور رنگی یا سفید مورد استفاده قرار داد. مهم این است که دقت کنید همه چراغ‌ها به یک سمت نصب شده باشند تا الگو و بازتاب رنگ‌های قرمز، سبز و آبی در این چراغ‌ها یکپارچه باشد.

قیمت مبل ال کوچک + قیمت مبل ال ۹۸

قیمت مبل ال کوچک + قیمت مبل ال 98

مبل ال مدل پیکاسو

هزینه ارسال به عهده خریدار گرامی میباشد.

پر تردد ترین وپیش چشم ترین قسمت هرخانه سالن پذیرایی است.این قسمت از خانه برای دیزاین وسامان دهی نیازمند قرار دادن وسایل دکوری شکیل می باشد. یکی ازمهم ترین وسایل دکوراتیو مناسب این قسمت خانه مبلمان می باشد که بنابر سلیقه مشتری ومتناسب باابعاد سالن پذیرایی نوع وتعدادمبلمان مشخص وخریداری می شود.

انتخاب مبل ال مدل پیکاسو می تواندپایان بخش چالش چیدمان پذیرایی شماباشد زیراعلاوه برزیبایی هزینه مناسبی جهت تهیه این ست پرداخت می شود.


نشیمن مبل ال مدل پیکاسو از فوم سرد است که دارای چگالی بالا می باشد و به همین جهت ازمقاومت بالایی دربرابر تغییر شکل می باشد که ظاهر مبل را تا سالها همانند روز اول حفظ می کند.

کلاف مبل ال مدل پیکاسو از چوب راش است که در برابر رطوبت وموریانه مقاوم می باشد.رنگ بندی پارچه مبل بسته به سلیقه مشتری می باشد.

مدت زمان آماده سازی مبل راحتی آپرین پس از انتخاب رنگ پارچه7روز کاری است.

باخرید از فروشگاه ایرا عکس های خانه های لاکچری در تهران

عکس های خانه های لاکچری در تهران

[caption id="attachment_263" align="aligncenter" width="600"]عکس های خانه های لاکچری در تهرانعکس های خانه های لاکچری در تهران[/caption]

ویلای لاکچری در شهرک غرب تهران مساحت زمین 700 متر

[caption id="attachment_265" align="aligncenter" width="600"]ویلای لاکچری در شهرک غرب تهران مساحت زمین 700 متر[/caption]

شهرک غرب خیابان خوارزم ویلای لاکچری

[caption id="attachment_267" align="aligncenter" width="600"]شهرک غرب خیابان خوارزم ویلای لاکچری[/caption]

سالن خانه لاچری مساحت سالن پذیرایی 240 متر مربع

[caption id="attachment_269" align="aligncenter" width="600"]