خرید مبل کلاسیک جدید

خرید مبل کلاسیک جدید

دلیل این امر کیفیت بسیار بالای محصولات کلاسیک است که از چوب و پارچه بسیار مرغوبی به جهت ساخت آن ها کمک گرفته می شود.

اگر بخواهیم در یک نگاه کلی مبل کلاسیک را به شما معرفی کنیم می توانیم بگویم مبلی چوبی که به صورت منبت کاری شده و بسیار ظریف طراحی و ساخته می شود.

به همین خاطر در زمان تهیه متریال اولیه از چوبی استفاده می شود که در حین ساخت دچار آسیب نشود، زیرا چوب های بی کیفیت در زمان برش و منبت کاری کردن احتمال آسیب رسیدن به آن ها وجود دارد.

به همین خاطر از چوب سفید، چوب گردو و چوب راش به منظور ساخت مبل های کلاسیک استفاده می شود که مانع از ترک خوردن آن و یا حتی شکستن کار در حین منبت کاری می شود.

در ادامه باید بگویم مبل های کلاسیک از پارچه های بسیار مرغوب و با کیفیت تهیه می شوند تا زیبایی چوب های طبیعی را بهتر به نمایش بگذارند. همین امر قیمت تمام شده این محصول را به نسبت سایر محصولات بیشتر کرده است.

در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا پیرامون مبل کلاسیک و ایده ال ترین انتخاب برای دکوراسیون های لاکچری شما مطالب مهمی را به اشتراک بگذاریم با ما همراه باشید اگر قصد خرید مبل کلاسیک را دارید.

 

خرید مبل کلاسیک جدید

 

قیمت مبل کلاسیک مدرن سال ۹۸ ایران

مبل کلاسیک همان طور که می دانید به نسبت سایر مبلمان دیگر از متریال مرغوب تری بهره گرفته است.

مبل های راحتی قیمت کمتری را در برابر مبل های کلاسیک از آن خود کرده اند و دلیل آن چوب های مصنوعی است که برای ساخت آن ها استفاده می شود.

استفاده از چوب های طبیعی برای ساخت مبل کلاسیک سبب شده است قیمت تمام شده این محصول بیشتر از محصولات دیگر برآورد شود.

قیمت مبل در سال ۹۸ شاید قدری رشد داشته باشید، اما چوبکده ایرانیان این مهم را برای شما فراهم آورده است که با نازل ترین قیمت محصولات چوبی را تهیه و در منزل خود از آن ها استفاده کنید.

دلیل این امر تولید انبوه و حذف دست های واسطه به منظور فروش مبلمان است. زمانی که چوب به صورت کلی خریداری می شود قیمت تمام شده آن به نسبت خریدهای جزئی بسیار کمتر در نظر گرفته می شود.

از همین رو قیمت تمام شده محصولات ساخته شده کمتر از سایر محصولات مشابه در بازار است. حذف دست های واسطه دلیل دیگر این مهم محسوب می شود که قیمت تمام شده نهایی را یک قیمت منصفانه برآورد می کند.

 

خرید مبل کلاسیک جدید

 

خرید مبل کلاسیک جدید

مبل کلاسیک خود را از وب سایت چوبکده ایرانیان تهیه کنید تا مزایای در این راستا از آن شما شود. در ابتدا باید بگویم خرید مبل به صورت آنلاین این مهم را برای شما فراهم می سازد که با کمترین هزینه مصرفی به منظور رفت و آمد در برآورد هزینه های مصرفی شما صرفه جویی به عمل آید.

شما به سادگی می توانید با خرید به صورت آنلاین در هر ساعت از شبانه روز به فروشگاه های مجازی سر بزنید و در کنار خانواده ایده ال ترین انتخاب را مهمان خانه های خود کنید.

از سوی دیگر حذف دست های واسطه سبب می شود شما به راحتی بتوانید با قیمتی هم سطح با قیمت پشت درب کارخانه مبلمان خود را تهیه کنید.

مزیتی که خرید از شهرستان برای شما سخت کرده است و نیاز است حتماً به فروشگاه های مرکزی در پایتخت مراجعه کنید. چوبکده ایرانیان با حذف فاصله ها این امکان را در اختیار شما قرا داده است که از هر نقطه مرزی در ایران یک خرید منصفانه را تجربه کنید.

اگر می خواهید درب منزل نه در باربری های شهر مقصد محصولات خود را تحویل بگیرید به شما توصیه می کنیم برای این امر خرید از وب سایت ما را تجربه کنید.

کادر مجرب و دوره دیده ای برای بارگذاری محصول و تحویل درست درب منزل در این راستا آموزش داده شده است تا بدون هیچ آسیبی محصولات سفارشی شما برایتان ارسال شود.

برچسب ها : ٬ ٬ ٬ ٬ ٬ ٬ ٬ ٬

خرید مبلر خرید مبل کلاسیک فروشگاه اينترنتي مبلمان و دكوراسيون تهران خرید مبل ال خرید مبل دست دوم خرید اینترنتی مبلمان یافت آباد خرید مبل سلطنتی مبل مبل ارزان مبلمان منزلv مبل کلاسیک مبلمان مدرن تهران فروشگاه اينترنتي مبلمان و دكوراسيون تهران حراج مبل راحتی
شیک ترین طراحی برای درب ورودی

درب و پنجره: درب ورودی یکی از اولین چیزهایی است که هنگام وارد شدن به یک خانه می بینیم. افراد خانه چندین بار در روز از این درب استفاده می کنند، پس خوب است که ریزه کاری ها و مزایا و معایب آن را بدانیم. درب ورودی با وجودی که شکاف کوچکی در نمای خارجی خانه به نظر می رسد اما تأثیر فوق العاده ای بر طراحی دکوراسیون دارد. قبلا برای کمک به انتخاب درب منزل انواع درب های چوبی متدوال و زیبا در کوراسیون منزل را برایتان گفتیم. اگر قصد دارید درب ورودی منزل تان را عوض کنید، باید به موارد زیادی توجه کنید. چیدانه در اینجا هر آنچه را لازم است بدانید به شما می گوید. با ما همراه باشید...

درب ورودی جدید برای دکوراسیون منزل شما
به جهت تابش آفتاب توجه کنید. جهت خانه ی شما چگونه است و درب شما چقدر نور مستقیم دریافت می کند؟ برای مثال اگر درب شما به سمت شرق، غرب یا جنوب است، تابش نور مستقیم به درب انتخاب های شما را برای متریال درب محدود می کند. به این دلیل که اشعه های شدید خورشید می تواند به مرور زمان باعث ایجاد ترک های مویی و تاب دار شدن در چوب شود. این موضوع برای درب های بلند نگران کننده تر است. اگر جلوی درب تان رواق یا تاق نما دارید یا درب تان به سمت شمال است، لازم نیست نگران انتخاب مصالح باشید.

آشپزخانه دکوراسیون

تجهیزات آشپزخانه: امروزه وسایل کوچک برقی دیگر جزئی از نیازهای خانم های خانه دار در آشپزخانه شده اند: تسترها برای یک نان تست داغ در صبحانه، مخلوط‌کن‌ها برای پختن یک دسر خوشمزه، غذاسازها برای خرد کردن بدون زحمت اضافی، بخارپزها برای یک غذای سالم تر، قهوه‌سازها

فضای کابینت‌ها در آشپزخانه.

اگر یک کابینت بزرگ یا انباری در آشپزخانه ندارید از قسمتی از یک کابینت مرتفع استفاده کنید. درهایی به این کابینت اضافه کنید که کاملا از جایشان خارج شوند و این وسایل را در درون یک قفسه کشویی قرار دهید تا به راحتی به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

آشپزخانه دکوراسیون

می‌توانید این وسایل را در گوشه‌ای از آشپزخانه و زیر فضای دو کابینت قرار دهید تا هرگاه خواستید آن‌ها در دسترس باشند.

تابلوهای زیبا برای اتاق پذیرایی

تابلوهای زیبا برای اتاق پذیرایی

تابلوهای زیبا برای اتاق پذیرایی

1. به منظور حمایت از یک هنرمند تابلو نقاشی او را بخرید

نقاشان تمام روح و قلب خود را به اثر هنری‌شان می‌بخشند. خانه‌ خودتان را با یک نقاشی از هنرمندی که در گالری محل زندگی‌تان آثارش را به فروش می‌رساند مزین کنید تا از این حس عالی برخوردار شوید که به یک هنرمند کمک کرده‌اید و از هنر و ذوق او پشتیبانی نموده‌اید.

تابلوهای زیبا برای اتاق پذیرایی

2. یک اثر چاپ شده هرگز قابل قیاس با یک نقاشی واقعی نیست.

ایده برای دکوراسیون دفتر کار ۲۰۱۹

ایده برای دکوراسیون دفتر کار 2019

بنابراین معماران با دو چالش روبه‌رو بودند: اولی طراحی یک فضای پیچیده حول محور یک راهروی بزرگ بود و دومین چالش ساختن دفتر کاری پرجلوه و پرابهت بود. پس از مدت طولانی معماران این پروژه، پیتر زیتسف و آرسنی بوریسنکو، تصمیم گرفتند تا از منطقه‌بندی دوگانه با سلول‌های متصل، فضاهای مخصوص کار، و اشیایی نامتعارف در طول راهرو استفاده کنند. این اشیای عجیب کارکرد ویژه‌ای داشتند.

ایده برای دکوراسیون دفتر کار 2019

نتیجه اجرای چنین مفهومی این می‌شد که مهمانان وقتی وارد این فضا می‌شدند خود را در درون موتور جستجوگر Yandex می‌یافتند: در اولین برخورد آن‌ها با دکمه «search» و یک پیکان زردرنگ مواجه می‌شوند (لوگوی غیررسمی شرکت Yandex و بخشی مهم از وب‌سایت آن‌ها).

معماری ایرانی و طراحی داخلی گرم

معماری ایرانی و طراحی داخلی گرم

معماری ایرانی و طراحی داخلی گرم

از فضای بیرونی این خانه زیبا با قدم‌زدنی کوتاه می‌توان به فضای داخلی رفت. خانه‌ای که بسیار با طبیعت پیرامون خود دوست و هم‌یار است. ویژگی که نکته اصلی و برجسته آثار لوید رایت است و آن «معماری ارگانیک» است.

معماری ایرانی و طراحی داخلی گرم

این خانه بر فراز آبشار قرار گرفته است و این طراحی باعث شده است این خانه از یک نمای بیرونی فوق‌العاده زیبا سود ببرد. گفته می‌شود خانم کافمن از روی راه‌پله‌ها ماهی‌گیری می‌کرده است.

ویژگی فضای نشمین اصلی این خانه پنجر پلان ویلاهای معروف ایران ۹۸

پلان ویلاهای معروف ایران 98

پلان ویلاهای معروف ایران 98

نیمار در ویلایی مدرن و لوکس در باسلونا اقامت دارد، که فاصله بسیار کمی با ورزشگاه بارسلونا دارد و از تراس طبقه دوم آن می تواند ورزشگاه معروف بارسلونا را ببیند. از سبک خانه ویلایی نیمار مشخص است که او به زندگی لوکس اما مدرن و امروزی علاقه دارد.

پلان ویلاهای معروف ایران 98

المان های زیادی در دکوراسیون اتاق خواب نشان می دهد که متعلق به یک فوتبالیست است. سبک اتاق مدرن و ساده است و تم اصلی آن مشکی و خاکستری است و از رنگ نارنجی به عنوان چاشنی در بعضی اکسسوری ها استفاده شده است. تابلو هایی از توپ و زمین فوتبال در همه جای اتاق حتی در حمام به چشم می خورد.

مطلب پیشنهادی: گران ترین خانه های بازیکنان فوتبال جهان!

خانه های هوشمند در ایران

خانه های هوشمند

از وقتی که وسایلتکنولوژیک وارد زندگی و خانه های ما شده اند، زمان زیادی نمی گذرد. از این رو تصوّر کردن اینکه زندگی در جهان امروز همچنان بدون تکنولوژی سپری شود، آسان است. از جمله مواردی که در خانه های امروز و در ارتباط با تکنولوژی با آن روبرو هستیم، امنیّت خانه هایمان می باشد. قبل از ورود این نوآوری ها و ابزار تکنولوژیک به خانه های ما، حفظ امنیّت نیز ساده تر به نظر می رسید. همیشه همسایه ای که در نبود ما، مراقب خانه باشد، وجود داشت؛ یا یک استراتژی ساده انگارانه که بسیاری از ما آن را به کار برده ایم، رایج بود و آن اینکه چراغی را در نبودمان روشن می گذاشتیم.

خانه های هوشمند در ایران

با این حال، در مدت زمان کوتاهی، ما به طرز شگفت آوری رشد کردیم. در این میان، سارقان و مزاحمان نیز باهوش تر شده اند. بنابراین باید خانه های ما نیز از این مقوله مستثنی نباشند. اکنون مردم به طوری که هیچ وقت فکر آن را نمی کردند، از طریق تلفن ها، تبلت ها و رایانه های خود، توانایی حفاظت از خانه هایشان را دارند.

بنابراین اگر می خواه نمونه رنگ ساختمان + عکس

رنگ طوسی: شاید جمله ی طوسی، طوسی، پادشاه رنگ ها در دکوراسیون مدرن! کمی اغراق آمیز به نظر برسد اما باید بگوییم که در شاخه ی ترکیب رنگ ها این جمله حقیقت محض محسوب می شود. رنگ طوسی در واقع رنگی خنثی از ترکیب دو رنگ سیاه و سفید است که به خوبی می تواند با بیشتر رنگ ها ترکیب شود. امروز در چیدانه 10 ترکیب رنگ پرطرفدار طوسی در دکوراسیون را با هم بررسی می کنیم، با ما همراه باشید.

نمونه رنگ ساختمان + عکس

1. ترکیب رنگ طوسی با زرد در دکوراسیون


یکی از پر طرفدار ترین ترکیب رنگ ها در دکوراسیون منزل ترکیب رنگ طوسی با زرد است. در چنین ترکیبی بهتر است رنگ طوسی رنگ زمینه باشد و زرد رنگ مکمل و جزئی برای روح بخشیدن و دلنشین کردن بیشتر فضا. به طور مثال در این تصویر رنگ طوسی برای کاناپه انتخاب شده و کوسن ها به رنگ زرد و محدود انتخاب شده اند.

رنگ ساختمان

رنگ خاکستری در دکوراسیون

2. ترکیب رنگ طوسی با قهوه ای در دکوراسیو تغییر دکوراسیون خانه های قدیمی با کمترین هزینه

ترفندهای دکوراسیون: می خواهید برای سال جدید رنگ و روی جدیدی نیز به دکوراسیون داخلی منزل تان بدهید؟ قبل از اینکه به سمت بازارهای خرید یا فروشگاه های آنلاین بروید، بیایید اول به این فکر کنیم با چیزهایی که در خانه داریم، چه کارهایی می توانیم انجام دهیم؟ گاهی اگر به فضای زندگی خود به گونه ای متفاوت نگاه کنیم، یا بهتر بگویم نگاهمان را نو کنیم، دیگر نیازی به صرف هزینه های اضافی نیست. امروز تصمیم گرفته به بهانه ی عیدانه شما را در نو کردن نگاه تان یاری کند. به همین منظور 10 ایده به شما پیشنهاد می دهیم که هرچند کوچک و کم هزینه اند اما می توانند تأثیرات بزرگ بر دکوراسیون خانه ی شما داشته باشند. با ما همراه باشید...

تغییر دکوراسیون خانه های قدیمی با کمترین هزینه متوسط هزینه بازسازی آپارتمان سال ۱۳۹۸

عوامل موثر بر قیمت بازسازی ساختمان

متوسط هزینه بازسازی آپارتمان سال 1398

بازسازی ساختمان تغییری است که می تواند ارزش ریالی خانه را بالا ببرد، کیفیت زندگی روزمره ساکنان آن را بهبود ببخشد و در بسیاری از موارد فضای کاربردی خانه را بهبودبخشد و افزایش دهد. سالانه تعداد زیادی از خانواده ها اقدام به بازسازی فضای محل سکونت خود می کنند. شاید یکی از رایج ترین بازسازی ها، بازسازی و طراحی دوباره آشپزخانه ها مثل بازکردن آنها یا تغییر کاشی و کابینت باشد. البته توجه داشته باشید که در بازسازی ساختمان گاهی فقط نوسازی بخش هایی از خانه و بدون اتفاق افتادن تغییرات مهم انجام می شود. کارهای جزیی تر هم در پروژه های خرید مبل به چشم می خورند:

  • کاغذ دیواری
  • کاشی و سرامیک کف
  • گچکاری
  • پارکت
  • کناف
  • سقف کاذب

قیمت خرید مبل بر اساس مترمربع

قیمت خرید مبل بر اساس مترمربع به با گستره بزرگی روبرو است. چرا که میزان تغییرات و مواد و متریال