قیمت مبل کلاسیک

قیمت مبل کلاسیک

همان طور که در قبلا هم مطالعه کرده اید، مبل ها عموماً در کشور ما به سه دسته راحتی، استیل و نیمه استیل یا همان کلاسیک تقسیم می شود. همان طور که در مطلب مبل کلاسیک چیست و در معرفی ویژگی های این نوع مبلمان نیز گفتیم، در این میان با توجه به این که مبل های کلاسیک به نوعی تلفیقی از مبلمان راحتی و مبل استیل محسوب می شوند، طرفدارن زیادی در بین ایرانیان پیدا کرده اند. چرا که به راحتی با دکوراسیون ایرانی ست می شوند.

در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم شما را با جدیدترین سرویس و مدل مبلمان کلاسیک در سال جدید یعنی سال ۱۳۹۷ آشنا کنیم. برای این منظور ۵ مدل از جدیدترین مدلهای مبلمان کلاسیک را برای چیدمانی متفاوت تر از گذشته به شما ارائه می دهیم. مبل های کلاسیک با توجه به تولید متفاوتی که در مقایسه با مبل های راحتی دارند، بهترین گزینه انتخابی برای چیدمان های لوکس و شیک به شمار می روند. دذ صورتی که قصد خرید مبل کلاسیک را دارید، پیشنهاد می کنیم که حتما این مدل های مبل کلاسیک را مشاهده کنید.

مدل مبل کلاسیک کلاریسا

استفاده از رنگ های آبی نفتی و سرمه ای در دیزاین داخلی به اشرافی تر شدن محیط بسیار کمک می کند. از سوی دیگر معمولا لوازم لوکس بارنگ بندی طلایی و مسی به فروش می رسند. چیزی که در این سرویس مبل کلاسیک مشاهده می شود، یک ترکیب رنگ بی بدیل است. برای این منظور پارچه های اعلا با تناژ رنگی آبی تیره و سایر قسمت های جانبی با استفاده از رنگ طلایی مایل به مسی دیزاین شده است. شما به راحتی می توانید با یک لوستر بلوری طلایی و چند آباژور دیواری به یک دیزاین متفاوت دست پیدا کنید. این مبل جدید کلاسیک را می توان یکی از زیباترین مدل های مبل دسته منبت نیز دانست.

 

قیمت مبل کلاسیک

 

سرویس مبل کلاسیک ویتوریا

رنگ سرویس مبل کلاسیکی که در تصویر مشاهده می کنید به راحتی قابل تشخیص نیست و شاید نتوان به آن رنگ مشخصی را را منتسب کرد. و این یک مزیت به شمار می رود! شما به راحتی با این سرویس مبل کلاسیک جدید می توانید یک دکوراسیون سفید، صدفی، صورتی، و یا ترکیبی از همه این رنگ ها را داشته باشید. برای این منظور دست شما برای انتخاب رنگ فرش نیز به خوبی باز است و هیچ محدودیتی برای انتخاب رنگ فرش برای شما وجود ندارد. با استفاده از آباژورهای ایستاده کنار مبلی طلایی، ساعت های لوکس و لوسترهای بلوری می توانید یک پذیرایی ایده ال داشته باشید. مبل کلاسیک ویتویا یکی از مدل های خاص مبل کلاسیک است که به سبک مبلمان ایتالیایی شباهت بسیاری دارد و مطمئنا مانند نگینی در خانه شما خواهد درخشید.

 

قیمت مبل کلاسیک

 

مبل کلاسیک مدل پرادا

همان طور که مشاهده می کنید ابهت و شکوه در مبل زیر به نمایش گذاشته شده است. دلیل این امر استفاده از رنگ های پرقدرت و اصیلی است که در عکس مدل مبل جدید کلاسیک زیر مشاهده می کنید. استفاده از ترکیب دو رنگ نقره ای و آبی سرمه ای با هم سبب شده است یک دکوراسیون بی نظیر در محیط منزل شما چشم نوازی کند. استفاده از هر تناژ رنگی در این چیدمان آزاد است. ترجیحاً بهتر است از رنگ هایی با پس زمینه روشن استفاده شود تا اثربخشی مبل ها در دکوراسیون به خوبی مشهود شود. شما به راحتی با استفاده از فرش های سبز آبی یا آبی تیره می توانید به ادامه دادن بازی رنگ ها در محیط بپردازید. پرادا یکی از جدیدترین مدل های مبل کلاسیک در بازار ایران است که طرفداران بسیاری نیز دارد.

 

قیمت مبل کلاسیک

 

مبل کلاسیک مدل پرادا

همان طور که مشاهده می کنید ابهت و شکوه در مبل زیر به نمایش گذاشته شده است. دلیل این امر استفاده از رنگ های پرقدرت و اصیلی است که در عکس مدل مبل جدید کلاسیک زیر مشاهده می کنید. استفاده از ترکیب دو رنگ نقره ای و آبی سرمه ای با هم سبب شده است یک دکوراسیون بی نظیر در محیط منزل شما چشم نوازی کند. استفاده از هر تناژ رنگی در این چیدمان آزاد است. ترجیحاً بهتر است از رنگ هایی با پس زمینه روشن استفاده شود تا اثربخشی مبل ها در دکوراسیون به خوبی مشهود شود. شما به راحتی با استفاده از فرش های سبز آبی یا آبی تیره می توانید به ادامه دادن بازی رنگ ها در محیط بپردازید. پرادا یکی از جدیدترین مدل های مبل کلاسیک در بازار ایران است که طرفداران بسیاری نیز دارد.

 

قیمت مبل کلاسیک

 

مبل کلاسیک مونالیزا

همیشه ترکیب این طیف رنگی همراه با طلایی یکی از پیشنهادهای متخصصان صنعت مد برای لوکس تر شدن فضا به شمار می رود. برای این منظور شما می توانید از یک مبل کلاسیک شیک که با همین تناژ رنگی آماده شده است استفاده کنید. استفاده از کوسن های طلایی و یا شال مبل های پشمی در این دکوراسیون به لوکس تر شدن فضا کمک به سزایی می کند. همچنین به شما استفاده از کاغذدیواری با تناژ رنگی طلایی صدفی را نیز پیشنهاد می کنیم. نورپردازی در این محیط سبب می شود منبت کاری مبل بی بدیل این اثر در چشم شما دل نوازی کند.

مبل شیک کلاسیک مونالیزا مطمئنا برای افرادی که به دنبال یک مبل کلاسیک راحتی هستند می تواند گزینه مناسبی باشد. چرا که این مدل شیک، علاوه بر این که با منبت کاری های زیبای خود مدلی کلاسیک به حساب می آید، با دسته های پهن تر و نشیمن بزرگ تر خود، راحتی بیشتری نیز به فرد القا می کند.

 

قیمت مبل کلاسیک

 

مبل کلاسیک بیانکا

مبل کلاسیک زیر یکی از ایده آل ترین انتخاب ها برای دکوراسیون پذیرایی های شیک ایرانی به شمار می رود. شما به راحتی با استفاده از این تناژ رنگی می توانید یک دکوراسیون لوکس را در فضا ایجاد کنید. منبت کاری بسیار ساده این کار سبب شده است در گذر زمان کار قدیمی جلوه نکند. همچنین رنگی که در حین تولید این مبل کلاسیک استفاده شده است دست شما را برای ادامه روند دکوراسیون به خوبی باز نگه داشته است. به شکلی که شما می توانید از کاغذ دیواری های گل دار همانند تصویر بدون هیچ ترس و واهمه ای استفاده کنید و جشن رنگ ها را در فضا مشاهده کنید.

مبل مدل کلاسیک بیانکا، با ظرافت و زیبایی خاص خود، ما را یاد مدل مبل کلاسیک سبک ترکیه ای می اندازد. مدلی که در آن رنگ سفید پارچه با رنگ طلایی اسکلت مبل به خوبی ترکیب شده و همین امر بر زیبایی، شکوه و شیک و خاص بودن این مبل می افزاید.

 

قیمت مبل کلاسیک

 

جدیدترین مبل های کلاسیک در سال ۹۷ کدم اند؟

همان طور که در مطلب مقایسه مبل مدرن و کلاسیک نیز اشاره کردیم، مبل های کلاسیک برای پذیرایی و مکان های که جلوه رسمی تری دارند مورد استفاده قرار می گیرند. به همین منظور شما می توانید با استفاده از مدل جدید مبل کلاسیک یک دکوراسیون سلطنتی نیز در محیط داشته باشید. البته مبل های کلاسیک به دلیل اینکه در زمان تولید زمان و هزینه بیشتری را متحمل می شوند، به نسبت سایر مبل های دیگر گران تر هستند. البته با توجه به شرایط اقتصادی و بالا بودن نسبی قیمت مبلمان کلاسیک، بسیاری از فروشگاه های مبلمان امکان خرید قسطی مبل را نیز فراهم کرده اند که می توان با چند چک چند ماهه این نوع مبلمان و یا مبل های استیل را نیز به راحتی و بدون نیاز به پرداخت یکجای هزینه خریداری کرد. اما از سو دیگر در این گونه مبل ها برخلاف سرویس مبلمان راحتی از چوب بیشتری بهره گرفته شده است. همچنین جنس الیاف و پارچه های که در ساخت مبل های کلاسیک استفاده می شود بسیار متفاوت تر از سرویس های راحتی است. به همین منظور شما با خرید مبل کلاسیک، تا سالیان سال از تعویض و خرید مجدد سرویس مبل برای اتاق پذیرایی خود معاف هستید.


خرید مبلر خرید مبل کلاسیک فروشگاه اينترنتي مبلمان و دكوراسيون تهران خرید مبل ال خرید مبل دست دوم خرید اینترنتی مبلمان یافت آباد خرید مبل سلطنتی مبل مبل ارزان مبلمان منزلv مبل کلاسیک مبلمان مدرن تهران فروشگاه اينترنتي مبلمان و دكوراسيون تهران حراج مبل راحتی
خانه های کلاسیک در تهران

فضاهای مسکونی: با استفاده از گستره‌ای غنی و باشکوه از رنگ‌مایه‌ها، این ترکیب کلاسیک در این خانه از همیشه سرزنده‌تر و شادا‌ب‌تر به نظر می‌رسد. طراح داخلی در این خانه ظاهری کلاسیک و ساحلی با رنگ‌های آبی و سفید طراحی کرده است.

خانه های کلاسیک در تهران

سبک کلاسیک با رنگ های آبی و سفید در اتاق نشیمن

طراح این خانه از رنگ‌های سفید و آبی به عنوان تم غالب و اصلی این خانه استفاده کرده است تا ظاهری کلاسیک و حس و حالی ساحلی در این خانه ایجاد کند. او از مقادیر اندکی رنگ زرد، استفاده کرده است تا حال و هوایی شاد نیز در فضا ایجاد شود. روکش‌های میز عثمانی، کوسن‌های دراز، و صندلی‌های جلوی پنجره، لوستر و مبل و کاناپه به سبک تلفیقی در این فضا چیده شده اند.

خرید مبل ال

خرید مبل ال

هنگام سفارش، کد رنگ مورد نظر خود را که در ادامه عکس های مکمل محصول آمده است انتخاب، و در قسمت توضیحات درج نمایید.

رنگ کالا در مونیتورهای مختلف با اندکی تفاوت نمایش داده مخرید مبل ال,
قیمت مبل ال ارزان,
,
قیمت مبل ال کوچک,
,
قیمت مبل ال 98,
,
مبل ال ترکیه,
,
مبل ال کنج,
,
مبل ال رنگی,
,
مبل ال باکس دار,
,
قیمت مبل ال یو,
,,,,,ی شود. شما با انتخاب رنگ درواقع طیف رنگ مربوطه را انتخاب کرده اید.v

پلان ویلاهای معروف ایران

فضاهای مسکونی: اصولا وقتی صحبت از طراحی یک ویلا به میان می آید همه ی ما دوست داریم طرحی خاص و متفاوت با بناهای معمول سطح شهر را ببینیم، و همین امر معماران برجسته را وادار به طراحی پلان ویلای منحصر به فرد در اقصی نقات دنیا می کند. ویلاهای مدرن در سراسر دنیا جاذبه ی خاصی را برای کاربران اش دارد چه کاربران داخلی و چه رهگذرانی که نمای بیرونی آن را نظاره گر هستند. پیش تر با ویلاهای مدرن ایرانی آشنا شدیم و جزییات پلان معماری مدرن آن ها را با هم بررسی کرده ایم، اما امروز در چیدانه 10 ویلای مدرن جهان را همراه با جزییات پلان آن ها را برای شما گردآوری کرده ایم تا به سادگی بتوانید از طرح آن برای ساخت ویلای مدرن خود ایده بگیرید با ما همراه باشید.

1. ویلای مدرن، دفتر معماری BBV

پلان ویلاهای معروف ایران

بهترین رنگ برای آشپزخانه کوچک

رنگ قرمز در آشپزخانه

سایه‌های محرک رنگ قرمز اشتهای انسان را افزایش می‌دهند. اصولا رنگ قرمز به رنگ اشتهاآور مشهور است، به همین دلیل انتخاب بسیار خوبی برای خانواده‌هایی است که عاشق غذا پختن (و البته غذا خوردن) هستند. اما باید از رنگ قرمز گرم استفاده کرد یا رنگ قرمز سرد؟ و به چه میزانی؟ ‌پیش از انتخاب نهایی رنگ مورد نظر نمونه‌های رنگی مختلف را امتحان کرده و بادقت رنگ نهایی را انتخاب کنید. به یاد داشته باشید برای این‌که رنگ قرمز به خوبی روی سطح بنشیند باید حداقل دو لایه از آن بر روی سطح قرار بگیرد.

بهترین رنگ برای آشپزخانه کوچک

رنگ نارنجی در آشپزخانه

مانند رنگ قرمز، رنگ نارنجی هم سریعا توجه را به خود جلب می‌کند و به همین دلیل مناسب فضاها و وسایلی است که دوست داریم به خوبی در خانه ما به چشم بیایند. هنگام استفاده از رنگ‌مایه‌های روشن دقت کنید، از آن‌جایی که گاهی رنگ نارنجی براق کردن پارکت چوبی خانه با سرکه

نصب کفپوش های چوبی جدید در دکوراسیون منزل می تواند به زیبایی و ارزش آن خانه بیفزاید. این نوع از کفپوش ها می توانند با کیفیت مناسب خود برای دکوراسیون های منزلی با سبک های مختلف مناسب باشند. با وجودی که خیلی از افراد و طراحان دکوراسیون داخلی به کفپوش های چوبی مات علاقه دارند، بسیاری دیگر از افراد به دنبال داشتن کفپوش چوبی براق هستند. در این مطلب از وب سایت چیدانه تصمیم داریم راه هایی را پیش رویتان بگذاریم تا بتوانید کفپوش چوبی خود را برق بیندازید.

[caption id="attachment_439" align="aligncenter" width="600"]براق کردن پارکت چوبی خانه با سرکهبراق کردن پارکت چوبی خانه با سرکه[/caption]

کفپوش چوبی شما چه نوع پوششی دارد؟

یکی از مهم ترین مسائل در روند براق کردن پارکت های چوبی آن است که بدانید چه نوع کفپوشی دارید. آیا کفپوشتان محکم و مهندسی شده است و با پلی اورتان پوشش یافته یا تنها یک پوسته نازک سطح آن را پوشانده است؟ در اینجا آزمونی پیش رویتان قرار می گیرد که با کمک آن بتوانید بفهمید که چه نوع کفپوش چوبی ای دارید.

در یک نقطه از کفپوشتان با تراکم طبیعی خرید مبل

خرید مبل های قدیمی

با تغییر نیازهای خانواده و همینطور نیاز به تعمیر و نگهداری یک بنا، بازسازی و یا نوسازی اتفاق می افتد گاهی بازسازی بدون در نظر گرفتن همه نیازها و هزینه کل پروژه و همینطور عدم برنام ریزی مناسب انجام می شود که این اشتباهات، صدمات و تلفات زیادی از نظر مالی و همینطور کیفیت کار ایجاد خواهد کرد. چرا بازسازی می کنید؟ چه چیزی باعث تصمیم گیری شما برای بازسازی شده است؟ آیا مطمئن هستید که می خواهید برخی قسمت های خانه خود را تغییر داده و تمایل دارید برای آن هزینه کنید؟ ارزیابی دلایل بازسازی کاری بسیار اساسی است زیرا تصمیم عجوله و نامعقول خسارات زیادی را در بردارد.خرید مبل

خرید مبل

اجرا و نوع پوشش دیوار ها

در این مرحله بیشتر به بحث طراحی دکوراسیون داخلی پرداخته می شود . شما گزینه های بسیاری پیش رو دارید که باید یکی را به عنوان پوشش دیوار خود انتخاب کنید. پنل های دکوراتیو سه بعدی , پوستر سه بعدی , دیوار پوش , سنگ دکوراتیو، شیشه تزیینی، تایل آلومینیومی و کاغذ دیواری دکوراسیون زیبا آشپزخانه‌

دکوراسیون زیبا آشپزخانه‌

افسانه 2: اتاقی که در آن از رنگ‌های تیره استفاده شده است افسرده‌کننده است

به یاد داشته باشید که اکثر قوانین طراحی براساس میزان نور طبیعی موجود در فضای داخلی وضع شده‌اند. وقتی از رنگ‌های تیره در فضاهای کوچک که دارای نور طبیعی کمی هستند استفاده می‌شود، فضا مانند غار می‌شود. برای اصلاح این موضوع از رنگ‌های تیره در فضاهایی استفاده کنید که دارای نور طبیعی زیادی هستند. هم‌چنین مبلمان، کفپوش‌ها، و دیگر وسایل را از رنگ‌های روشن انتخاب کنید تا فضا به تعادل برسد.

دکوراسیون زیبا آشپزخانه‌

افسانه 3: استفاده از رنگ‌های روشن فضا را زنانه می‌کند

از آن‌جایی که رنگ‌ها در ما احساسات و معانی مختلفی ایجاد می‌کنند، رنگ‌های روشن به عنوان رنگ‌های زنانه و رنگ‌های تیره به عنوان رنگ‌هایی مردانه شناخته می‌شوند. این مسئله به این معنی نیست که شما نمی‌توانید برای ایجاد فضایی خاص و زیبا رنگ‌های رو تغییر دکوراسیون خانه های قدیمی با کمترین هزینه

ترفندهای دکوراسیون: می خواهید برای سال جدید رنگ و روی جدیدی نیز به دکوراسیون داخلی منزل تان بدهید؟ قبل از اینکه به سمت بازارهای خرید یا فروشگاه های آنلاین بروید، بیایید اول به این فکر کنیم با چیزهایی که در خانه داریم، چه کارهایی می توانیم انجام دهیم؟ گاهی اگر به فضای زندگی خود به گونه ای متفاوت نگاه کنیم، یا بهتر بگویم نگاهمان را نو کنیم، دیگر نیازی به صرف هزینه های اضافی نیست. امروز تصمیم گرفته به بهانه ی عیدانه شما را در نو کردن نگاه تان یاری کند. به همین منظور 10 ایده به شما پیشنهاد می دهیم که هرچند کوچک و کم هزینه اند اما می توانند تأثیرات بزرگ بر دکوراسیون خانه ی شما داشته باشند. با ما همراه باشید...

تغییر دکوراسیون خانه های قدیمی با کمترین هزینه خرید مبل کلاسیک جدید

خرید مبل کلاسیک جدید

دلیل این امر کیفیت بسیار بالای محصولات کلاسیک است که از چوب و پارچه بسیار مرغوبی به جهت ساخت آن ها کمک گرفته می شود.

اگر بخواهیم در یک نگاه کلی مبل کلاسیک را به شما معرفی کنیم می توانیم بگویم مبلی چوبی که به صورت منبت کاری شده و بسیار ظریف طراحی و ساخته می شود.

به همین خاطر در زمان تهیه متریال اولیه از چوبی استفاده می شود که در حین ساخت دچار آسیب نشود، زیرا چوب های بی کیفیت در زمان برش و منبت کاری کردن احتمال آسیب رسیدن به آن ها وجود دارد.

به همین خاطر از چوب سفید، چوب گردو و چوب راش به منظور ساخت مبل های کلاسیک استفاده می شود که مانع از ترک خوردن آن و یا حتی شکستن کار در حین منبت کاری می شود.

در ادامه باید بگویم مبل های کلاسیک از پارچه های بسیار مرغوب و با کیفیت تهیه می شوند تا زیبایی چوب های طبیعی را بهتر به نمایش بگذارند. همین امر قیمت تمام شده این محصول را به نسبت سایر محصولات بیشتر کرده است.

در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا پیرامون مبل کلاسیک و ایده ال ترین انتخاب برای دکوراسیون های لاکچری شما مطالب مهمی را به اشتراک بگذاریم با ما همراه باشید اگر قصد خرید مبل کلاسیک را دارید.

اصول بازسازی ساختمان + عکس

ساختمانی مسکونی در دو واحد مجزا و یک زیرزمین بوده و خواست کارفرما تبدیل این ساختمان به یک واحد مسکونی برای استفاده شخصی بود. وضعیت ساختمان از نظر سازه ای بسیار ناپایدار بوده، به گونه ای که ستون ها با متریال های مختلف با مقاومت های نا همسان و سقف به صورت طاق ضربی اجرا شده بود و تیرهای اصلی روی دیوارهای اطراف بدون هیچ زیرسری قرار گرفته بودند. در قدم اول شروع به مقاوم سازی سازه کردیم تا بتوانیم طراحی را آغاز کنیم. مهمترین مسئله ما در این پروژه از بین بردن دیدهای مزاحم از بیرون و در عین حال ایجاد فضایی با نور مطلوب و کیفیت فضایی مناسب بود. طبقه همکف در ضلع شمالی در مجاورت کوچه گشایش هایی همتراز با ارتفاع عابران داشته و بنا به صلاحدید ما و خواست کارفرما در بسته بودن پروژه از خارج ساختمان این پنجره ها را در ضلع شمالی کور کردیم و ضلع جنوبی رو به حیاط را شفاف کرده و با ایجاد نورگیر سقفی در بام و قراردادن وید در محدوده پله ها در طبقات و جابجایی پله ها به گونه ای که روی هم سایه اندازی نکنند و باعث بزرگتر شدن وید شوند، جنگلی از پله ها با نور سقفی ایجاد کردیم و بدین ترتیب نور کافی در طبقات تأمین شد و در ساعات مختلف روز با رقص سایه روشن ها، فضایی مطلوب را ایجاد کردیم.