قیمت مبل کلاسیک

قیمت مبل کلاسیک

همان طور که در قبلا هم مطالعه کرده اید، مبل ها عموماً در کشور ما به سه دسته راحتی، استیل و نیمه استیل یا همان کلاسیک تقسیم می شود. همان طور که در مطلب مبل کلاسیک چیست و در معرفی ویژگی های این نوع مبلمان نیز گفتیم، در این میان با توجه به این که مبل های کلاسیک به نوعی تلفیقی از مبلمان راحتی و مبل استیل محسوب می شوند، طرفدارن زیادی در بین ایرانیان پیدا کرده اند. چرا که به راحتی با دکوراسیون ایرانی ست می شوند.

در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم شما را با جدیدترین سرویس و مدل مبلمان کلاسیک در سال جدید یعنی سال ۱۳۹۷ آشنا کنیم. برای این منظور ۵ مدل از جدیدترین مدلهای مبلمان کلاسیک را برای چیدمانی متفاوت تر از گذشته به شما ارائه می دهیم. مبل های کلاسیک با توجه به تولید متفاوتی که در مقایسه با مبل های راحتی دارند، بهترین گزینه انتخابی برای چیدمان های لوکس و شیک به شمار می روند. دذ صورتی که قصد خرید مبل کلاسیک را دارید، پیشنهاد می کنیم که حتما این مدل های مبل کلاسیک را مشاهده کنید.

مدل مبل کلاسیک کلاریسا

استفاده از رنگ های آبی نفتی و سرمه ای در دیزاین داخلی به اشرافی تر شدن محیط بسیار کمک می کند. از سوی دیگر معمولا لوازم لوکس بارنگ بندی طلایی و مسی به فروش می رسند. چیزی که در این سرویس مبل کلاسیک مشاهده می شود، یک ترکیب رنگ بی بدیل است. برای این منظور پارچه های اعلا با تناژ رنگی آبی تیره و سایر قسمت های جانبی با استفاده از رنگ طلایی مایل به مسی دیزاین شده است. شما به راحتی می توانید با یک لوستر بلوری طلایی و چند آباژور دیواری به یک دیزاین متفاوت دست پیدا کنید. این مبل جدید کلاسیک را می توان یکی از زیباترین مدل های مبل دسته منبت نیز دانست.

 

قیمت مبل کلاسیک

 

سرویس مبل کلاسیک ویتوریا

رنگ سرویس مبل کلاسیکی که در تصویر مشاهده می کنید به راحتی قابل تشخیص نیست و شاید نتوان به آن رنگ مشخصی را را منتسب کرد. و این یک مزیت به شمار می رود! شما به راحتی با این سرویس مبل کلاسیک جدید می توانید یک دکوراسیون سفید، صدفی، صورتی، و یا ترکیبی از همه این رنگ ها را داشته باشید. برای این منظور دست شما برای انتخاب رنگ فرش نیز به خوبی باز است و هیچ محدودیتی برای انتخاب رنگ فرش برای شما وجود ندارد. با استفاده از آباژورهای ایستاده کنار مبلی طلایی، ساعت های لوکس و لوسترهای بلوری می توانید یک پذیرایی ایده ال داشته باشید. مبل کلاسیک ویتویا یکی از مدل های خاص مبل کلاسیک است که به سبک مبلمان ایتالیایی شباهت بسیاری دارد و مطمئنا مانند نگینی در خانه شما خواهد درخشید.

 

قیمت مبل کلاسیک

 

مبل کلاسیک مدل پرادا

همان طور که مشاهده می کنید ابهت و شکوه در مبل زیر به نمایش گذاشته شده است. دلیل این امر استفاده از رنگ های پرقدرت و اصیلی است که در عکس مدل مبل جدید کلاسیک زیر مشاهده می کنید. استفاده از ترکیب دو رنگ نقره ای و آبی سرمه ای با هم سبب شده است یک دکوراسیون بی نظیر در محیط منزل شما چشم نوازی کند. استفاده از هر تناژ رنگی در این چیدمان آزاد است. ترجیحاً بهتر است از رنگ هایی با پس زمینه روشن استفاده شود تا اثربخشی مبل ها در دکوراسیون به خوبی مشهود شود. شما به راحتی با استفاده از فرش های سبز آبی یا آبی تیره می توانید به ادامه دادن بازی رنگ ها در محیط بپردازید. پرادا یکی از جدیدترین مدل های مبل کلاسیک در بازار ایران است که طرفداران بسیاری نیز دارد.

 

قیمت مبل کلاسیک

 

مبل کلاسیک مدل پرادا

همان طور که مشاهده می کنید ابهت و شکوه در مبل زیر به نمایش گذاشته شده است. دلیل این امر استفاده از رنگ های پرقدرت و اصیلی است که در عکس مدل مبل جدید کلاسیک زیر مشاهده می کنید. استفاده از ترکیب دو رنگ نقره ای و آبی سرمه ای با هم سبب شده است یک دکوراسیون بی نظیر در محیط منزل شما چشم نوازی کند. استفاده از هر تناژ رنگی در این چیدمان آزاد است. ترجیحاً بهتر است از رنگ هایی با پس زمینه روشن استفاده شود تا اثربخشی مبل ها در دکوراسیون به خوبی مشهود شود. شما به راحتی با استفاده از فرش های سبز آبی یا آبی تیره می توانید به ادامه دادن بازی رنگ ها در محیط بپردازید. پرادا یکی از جدیدترین مدل های مبل کلاسیک در بازار ایران است که طرفداران بسیاری نیز دارد.

 

قیمت مبل کلاسیک

 

مبل کلاسیک مونالیزا

همیشه ترکیب این طیف رنگی همراه با طلایی یکی از پیشنهادهای متخصصان صنعت مد برای لوکس تر شدن فضا به شمار می رود. برای این منظور شما می توانید از یک مبل کلاسیک شیک که با همین تناژ رنگی آماده شده است استفاده کنید. استفاده از کوسن های طلایی و یا شال مبل های پشمی در این دکوراسیون به لوکس تر شدن فضا کمک به سزایی می کند. همچنین به شما استفاده از کاغذدیواری با تناژ رنگی طلایی صدفی را نیز پیشنهاد می کنیم. نورپردازی در این محیط سبب می شود منبت کاری مبل بی بدیل این اثر در چشم شما دل نوازی کند.

مبل شیک کلاسیک مونالیزا مطمئنا برای افرادی که به دنبال یک مبل کلاسیک راحتی هستند می تواند گزینه مناسبی باشد. چرا که این مدل شیک، علاوه بر این که با منبت کاری های زیبای خود مدلی کلاسیک به حساب می آید، با دسته های پهن تر و نشیمن بزرگ تر خود، راحتی بیشتری نیز به فرد القا می کند.

 

قیمت مبل کلاسیک

 

مبل کلاسیک بیانکا

مبل کلاسیک زیر یکی از ایده آل ترین انتخاب ها برای دکوراسیون پذیرایی های شیک ایرانی به شمار می رود. شما به راحتی با استفاده از این تناژ رنگی می توانید یک دکوراسیون لوکس را در فضا ایجاد کنید. منبت کاری بسیار ساده این کار سبب شده است در گذر زمان کار قدیمی جلوه نکند. همچنین رنگی که در حین تولید این مبل کلاسیک استفاده شده است دست شما را برای ادامه روند دکوراسیون به خوبی باز نگه داشته است. به شکلی که شما می توانید از کاغذ دیواری های گل دار همانند تصویر بدون هیچ ترس و واهمه ای استفاده کنید و جشن رنگ ها را در فضا مشاهده کنید.

مبل مدل کلاسیک بیانکا، با ظرافت و زیبایی خاص خود، ما را یاد مدل مبل کلاسیک سبک ترکیه ای می اندازد. مدلی که در آن رنگ سفید پارچه با رنگ طلایی اسکلت مبل به خوبی ترکیب شده و همین امر بر زیبایی، شکوه و شیک و خاص بودن این مبل می افزاید.

 

قیمت مبل کلاسیک

 

جدیدترین مبل های کلاسیک در سال ۹۷ کدم اند؟

همان طور که در مطلب مقایسه مبل مدرن و کلاسیک نیز اشاره کردیم، مبل های کلاسیک برای پذیرایی و مکان های که جلوه رسمی تری دارند مورد استفاده قرار می گیرند. به همین منظور شما می توانید با استفاده از مدل جدید مبل کلاسیک یک دکوراسیون سلطنتی نیز در محیط داشته باشید. البته مبل های کلاسیک به دلیل اینکه در زمان تولید زمان و هزینه بیشتری را متحمل می شوند، به نسبت سایر مبل های دیگر گران تر هستند. البته با توجه به شرایط اقتصادی و بالا بودن نسبی قیمت مبلمان کلاسیک، بسیاری از فروشگاه های مبلمان امکان خرید قسطی مبل را نیز فراهم کرده اند که می توان با چند چک چند ماهه این نوع مبلمان و یا مبل های استیل را نیز به راحتی و بدون نیاز به پرداخت یکجای هزینه خریداری کرد. اما از سو دیگر در این گونه مبل ها برخلاف سرویس مبلمان راحتی از چوب بیشتری بهره گرفته شده است. همچنین جنس الیاف و پارچه های که در ساخت مبل های کلاسیک استفاده می شود بسیار متفاوت تر از سرویس های راحتی است. به همین منظور شما با خرید مبل کلاسیک، تا سالیان سال از تعویض و خرید مجدد سرویس مبل برای اتاق پذیرایی خود معاف هستید.


خرید مبلر خرید مبل کلاسیک فروشگاه اينترنتي مبلمان و دكوراسيون تهران خرید مبل ال خرید مبل دست دوم خرید اینترنتی مبلمان یافت آباد خرید مبل سلطنتی مبل مبل ارزان مبلمان منزلv مبل کلاسیک مبلمان مدرن تهران فروشگاه اينترنتي مبلمان و دكوراسيون تهران حراج مبل راحتی
مبل سلطنتی

مبل استیل که با نام مبل سلطنتی نیز شناخته میشود یکی از پرطرفدارترین نوع مبل در بین خانواده های ایرانی و اروپایی شده است.

استفاده از کلاف تمام چوبی و منبت کاری شده نوسط نجاران زبده و امکان انتخاب انواع رنگ و نشمنگاه دوبل و راحت بر محبوبیت مبل سلطنتی افزوده است.

ویژگی ممتاز مبل های سلطنتی و استیل ماندگاری بلند مدت این محصول با کیفیت است که در صورت استفاده ازفوم نشمنگاه با کیفیت تا چندین سال قابل استفاده است.

مبل استیل سلطنتی روناک RONAK، یک نمونه بارز مبل استیل با کیفیت جهانی و ایتالیایی است که توسط متخصصان داخلی تولید شده و حتی به صادرات رسیده است.

برای اولین بار در ایران,امکان انتخاب الیاف پارچه به جای رنگ و سبک منحصر به فرد در کلاس جهانی وجود دارد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین آف دکور تماس بگیرید.

این محصول دارای 3 سال ضمانت محصول است و امکان بازدید حضوری و غیر حضوری از کلیه مراحل ساخت وجود دارد.

مبل سلطنتی,
قیمت مبل سلطنتی سورنا,
,
مبل سلطنتی پرنس,
,
مبل سلطنتی مصری,
,
مبل سلطنتی سرمه ای,
,
مبل دکوراسیون اتاق خواب ایرانی

دکوراسیون اتاق خواب ایرانی

اضافه کردن رنگ سیاه به اتاق خواب از طریق یک دیوار متفاوت یا یک پس‌زمینه برای یک اثر هنری یا اشیای تزئینی راحت‌ترین راه برای درخشش این رنگ است. اما تا زمانی که شما دوست دارید اتاق خوابتان شبیه یک غار دنج باشد، بهتر است اصلا سراغ رنگ‌های سنگین نروید و همه دیوارهای اتاق خواب را به این رنگ درنیاورید. به جای این کار، یکی از دیوارهای اتاق خواب را که می‌خواهید توجه‌ها به آن جلب شود انتخاب کنید، مانند دیوار پشت تخته پشتی تخت‌خواب، و از رنگ سیاه یا یک کاغذ دیواری سیاه‌رنگ، یا پنل‌های چوبی با رگه‌های سیاه در این قسمت استفاده کنید تا این دیوار تبدیل به نقطه کانونی اتاق خواب شما شود.

در این مطلب هشت اتاق خواب را به شما نشان می‌دهیم که در آن‌ها از رنگ سیاه استفاده شده است و اصلا اتاق‌ها تبدیل به فضاهای تاریک، سنگین، غم‌زده، و بی‌حال نشده‌اند و در کنار این مسئله نکاتی را به شما می‌گوییم که در استفاده از رنگ سیاه در اتاق خواب به شما کمک زیادی می‌کند. البته فراموش نکنید که همه اتا خرید مبل دست دوم

خرید مبل دست دوم

خرید مبل دست دوم

خرید مبل دست دوم

*نکاتی برای فروش مبلمان دست دوم
آیا تا به حال به فکر افتاده اید که مبلمان خود را بفروشید؟ دلایل بسیاری برای تصمیم به فروش مبلمان وجود دارد؛ مثلا خرید مبل جدید، نقل مکان کردن، یا خلاص شدن از دست مبلمانی که در انباری افتاده است و نمیخواهید دیگر از آنها استفاده کنید. حالا به چند نکته زیر توجه کنید :خرید مبل دست دوم,
قیمت مبل دست دوم یافت آباد,
,
خرید اینترنتی مبلمان منزل دست دوم,
,
فروش مبل استیل دست دوم,
,
مبلمان دست دوم یافت آباد,
,
مبل مصری دست دوم,
,
بازار مبل دست دوم عبدل اباد,
,
مبل دست دوم نعمت آباد,
,
مبل دست دوم کرج,
,

تعیین ارزش
اگر مبلمانتان در وضعیت خوبی است یا فکر میکنید که باارزش است،باید حدس بزنید که چقدر ارزش دارد. آیا مبلمان عتیقه ای دارید که باید توسط یک متخصص قیمت گذاری شود؟ آیا میدانید که مبلمان شما توسط یک سازنده ی مشهور ساخته شده؟
حتی اگر مبلمانتان در حدی نیست که به دکوراسیون اتاق خواب های کوچک

دکوراسیون اتاق خواب های کوچک

اتاق خواب: گاهی یک اتاق‌خواب کوچک بیش‌تر حسی شبیه یک غار دارد تا یک پناهگاه دنج و امن. اگر یک فضا فاقد نور طبیعی، فضاهای نگهدارنده هوشمندانه، و پالت رنگی مناسب باشد، بسیار گرفته و ناراحت به نظر می‌رسد. اما با تکنیک‌های درست، حتی کوچک‌ترین اتاق خواب‌ها هم می‌توانند کاربردی باشند و ظاهری بزرگ‌تر پیدا کنند.

از نکته‌های حرفه‌ای که در این مطلب به شما می‌گوییم استفاده کنید و یک اتاق خواب، یک اتاق کار، و یا یک اتاق زیر شیروانی را تبدیل به فضایی راحت برای خود، دوستان، و یا خانواده‌یتان بکنید.

نمونه کامل. این اتاق خواب کوچک تمام ویژگی‌های یک اتاق خواب راحت را در خود دارد: این تخت‌خواب (با کشوهایی در زیر خود) تقریبا فضا را شبیه یک اتاق نشیمن کرده است تا یک اتاق خواب اما هم‌چنان دنج و راحت است. یک چراغ دیواری و چند روشنایی دیگر، تمام قسمت‌های این فضا را روشن می‌کنند. یک صندلی پلاستیکی کلاسیک فضای نشیمن را در این اتاق فراهم می‌کند و در عین حال از نظر بصری در اتاق حضور چندانی ندارند.

طرح و رنگ در بازسازی یک خانه ویلایی + خرید مبل های قدیمی ایرانی

طرح و رنگ در بازسازی یک خانه ویلایی + خرید مبل های قدیمی ایرانی.

طرح و رنگ در بازسازی یک خانه ویلایی + خرید مبل های قدیمی ایرانی

در یک نگاه

ساکنان: آلیسون و برایان کاندلر و دخترشان پیسلی (10 ساله)

مکان: سانتا مونیکا، کالیفرنیا

اندازه: 288 متر مربع، 4 اتاق خواب، و 3 حمام و سرویس بهداشتی

پیش از بازسازی:

اتاق‌های خانه ساده و به رنگ سفید بودند. او می‌گوید: «خانه قبلی ما بسیار بزرگ‌تر از این خانه بود و پس از مدتی زندگی در آن به این نتیجه رسیدیم که نمی‌توانیم از همه فضاهای آن استفاده کنیم. وقتی مشغول طراحی و بازسازی این خانه بودم، متوجه شدم که ما به راحتی می‌توانیم استفاده‌های فراوانی از اتاق‌های این خانه بکنیم. از اتاق نشیمن به طور مدام استفاده نمی‌شد به همین دلیل این فضا نسبت به مبل رنگی فانتزی – رنگ مبل سال -ترکیب رنگ مبل راحتی ۹۸

مبل رنگی فانتزی - رنگ مبل سال -ترکیب رنگ مبل راحتی 98

مبل رنگی فانتزی - رنگ مبل سال -ترکیب رنگ مبل راحتی 98

استفاده از رنگ خردلی در فضای نشیمن

رنگ خردلی یکی از رنگ هایی است که به ندرت در طراحی دکوراسیون داخلی به کار گرفته می شود. این رنگ از قدرت جذب بالایی برخوردار است و می تواند در فضاهایی با رنگ غالب کرم مورد استفاده قرار بگیرد. برای مبل های خردلی رنگ تان می توانید از کوسن هایی با رنگ زرد و نارنجی استفاده کنید.

مطلب پیشنهادی : طراحی دیوار نورگیر و پاسیو با ایده های نو

مبل رنگی فانتزی - رنگ مبل سال -ترکیب رنگ مبل راحتی 98

مبلمان نارنجی رنگ در اتاق نشیمن سفید

اگر فضای اتاق نشیمن یا پذیرایی شما سفید است، مبلمان نارنجی رنگ بهترین انتخاب برای اتا دکوراسیون اتاق خواب ایرانی عکس

دکوراسیون اتاق خواب ایرانی عکس

1. رنگ آبی خاکستری بر دیوار اتاق خواب: غنی و زیبا

دکوراسیون اتاق خواب ایرانی

از رنگ آبی خاکستری در مقادیری زیاد در این اتاق خواب کوچک استفاده شده است. عکسی که در بالا مشاهده می‌کنید جلوه ای از آبی را نشان می دهد که گرم و دنج است. همان طور که مشاهده می‌کنید رنگ دیوارها با رنگ گرم پارچه‌ها روی تخت ترکیب فوق‌العاده زیبایی ایجاد کرده است. مویس اسکوئنازی (Moises Esquenazi) که طراح دکوراسیون داخلی است می‌گوید: «رنگ‌های تیره لزوما باعث نمی‌شوند که یک اتاق کوچک‌تر به نظر برسد. علاوه بر این به نظر من این‌که یک فضا کوچک به نظر برسد هم چیز خیلی مهمی نیست، به ویژه اتاقی که کارکرد اصلی آن فضایی برای استراحت و خوابیدن است. چرا نباید این فضا تیره، دنج، و خاص باشد؟ واقعا اتاق خواب را می‌توان به همین شکل طراحی کرد.»

نقش گرافیک در معماری گرافیک معماری داخلی

نقش گرافیک در معماری گرافیک معماری داخلی

نقش گرافیک در معماری گرافیک معماری داخلی

محیط اطراف ما، خانه ای که در آن زندگی می کنیم، خیابانی که درآن تردد می کنیم، فضای سبزی که درآن قدم می زنیم و پارکی که برای تفریح به آنجا می رویم، همه نیازمند برقراری روابط منطقی فرمی، ظاهری، کاربردی و روابط سازمان بندی دقیق بر مبنای اصول و مبانی بیان بصری دارند. انسان به واسطه گرافیک محیطی با فضای اطراف خود سخن می گوید و با دیگران ارتباط برقرار می کند. گرافیک محیطی در ایجاد فضایی مطلوب، خوشایند و دلنشین برای کاربران آن فضا نقش موثری دارد.

مطلب پیشنهادی: افتتاح موزه گرافیک ایران ، عمارت ارباب هرمز

نقش گرافیک در معماری گرافیک معماری داخلی

مقصود از تمام طرح های گرافیکی برای طراحی داخلی ویلا – ایده برای خرید مبل

طراحی داخلی ویلا - ایده برای خرید مبل

طراحی داخلی ویلا - ایده برای خرید مبل

طراحی داخلی ویلا - ایده برای خرید مبل

 • طراحی داخلی ویلا - ایده برای خرید مبل

محله قدیمی جوزدان بیش از 30 سال است از یک محله حاشیه شهری به میان بافت مسکونی اصفهان خزیده است. درون دیوارهای این خانه مواد و مصالح متنوعی از خشت، آجر و حتی گل (مهره) در کنار هم استفاده شده ، هم جواری این مصالح که به اتفاق بنا را بالا برده اند، هیچ منطقی جز استطاعت اندک صاحبان آن نداشته است.

قیمت مبل ال ۹۸ + قیمت مبل ال ارزان

قیمت انواع مبل ال کلاسیک با بهترین کیفیت

مبل های ال در نمونه ها و سبک های متفاوت تهیه و تولید می شوند. در بیشتر مواقع به دلیل ساده بودن و راحت بودن مبل های ال از آن برای دیزاین اتاق نشیمن بهره گرفته می شود؛

اما اگر می خواهید برای دیزاین اتاق پذیرایی خود یک مبل ال متفاوت داشته باشید به شما توصیه می کنیم از مبل ال کلاسیک بهره بگیرید.

این سری از مبلمان با متریال های بسیار مرغوب و از چوب های طبیعی ساخته و عرضه می شوند و منبت کاری های صورت گرفته شده بر روی دسته ها و پایه های این سری از مبلمان این قابلیت را در اختیار شما قرار می دهد که از این سبک مبل برای دکوراسیون های کلاسیک و لوکس خود استفاده کنید.

قیمت مبل ال ۹۸ + قیمت مبل ال ارزان


 • قیمت مبل تختخواب شو
 • خرید مبل تختخواب شو ارزان
 • خرید مبل کلاسیک جدید
 • قیمت مبل کلاسیک
 • مبل کلاسیک ارزان
 • مبل کلاسیک راحتی
 • مبل کلاسیک ترکیه
 • مدل مبل کلاسیک
 • مبل کلاسیک فرانسوی
 • مبلمان کلاسیک
 • مبل سلطنتی
 • خرید مبل استیل
 • قیمت مبل استیل
 • مبلمان استیل استخوانی
 • مبل استیل فرانسوی