مبل کلاسیک ارزان

مبل ملایر از بزرگترین تولید کننده های مبل در ایران می باشد ، ملایر پایتخت مبل ایران می باشد که سالانه شاهد تولید مبل کلاسیک در تعداد بسیار بالا در سراسر ایران می باشد .

مبل پارسیان در این بین نقش بسزایی در تولید مبل کلاسیک ملایر دارد ، پارسیان مبل نامی بسیار آشنا در صنعت مبل ایران می باشد .

مبل کلاسیک ارزان

مبل کلاسیک

مشتریان ما بهترین توصیف کننده ما هستند ما بسیار خرسند هستیم که مشتری ها ما را به دیگران تبلیغ می نمایند این اعتبار برای ما بسیار ارزشمند است .

در ادامه به توضیح برخی از ویژه گی های مبل کلاسیک می پردازیم :

مبلمان کلاسیک به دور از هر گونه شلوغی و بهم ریختگی در محیط می باشد.

هر نوع گروه سنی می تواند مبلمان کلاسیک را انتخاب کرده و در آن احساس فوق العاده راحتی داشته باشند.

پارچه های مبلمان کلاسیک نه براق و نه مات هستند. اغلب از رنگ های خنثی و ساده استفاده می شود. البته میتوان از رنگ های خیلی شاد خیلی تیره هم در این نوع مبل و مبلمان استفاده کرد و لذت برد.

در مبلمان کلاسیک چوب های منبت کاری شده بسیار ظریف و ساده و در عین حال زیبا دیده می شود.

چیدمان یک ویترین و یا بوفه کف متناسب با مبلمان کلاسیک خریداری شده و ترجیحا? ست خود آن بسیار بر نمای کار و فضای کلاسیک منزل شما زیبایی می افزاید.

استفاده از آباژور قاب و قاب آینه، گل و گیاه بسیار می تواند بر زیبایی مبلمان کلاسیک بیفزاید . به دلیل استفاده از چندین رنگ با هارمونی متناسب انتخاب پرده متناسب با مبلمان کلاسیک بسیار راحت تر است.

همه اجزاء و وسایل با یکدیگر همخوانی دارند و چیدمان کلی ثابت و پایدار است.

از نظر بعد نظم و تقارن خاصی را به بیننده القا می کندواحساس آرامش را به به راحتی بوجود می آورد.

بل کلاسیک ارزان,
مبل کلاسیک ترکیه,
,
مبل کلاسیک راحتی,

قیمت مبل کلاسیک یافت آباد,
,
مبل کلاسیک تهران,
,
مبلمان کلاسیک فرانسوی,
,
مدل مبل کلاسیک ۲۰۱۹,
,
مبل کلاسیک چیست,
,
مبلمان کلاسیک ایتالیایی,

 ,,

برچسب ها : ٬ ٬ ٬ ٬ ٬ ٬ ٬ ٬

خرید مبلر خرید مبل کلاسیک فروشگاه اينترنتي مبلمان و دكوراسيون تهران خرید مبل ال خرید مبل دست دوم خرید اینترنتی مبلمان یافت آباد خرید مبل سلطنتی مبل مبل ارزان مبلمان منزلv مبل کلاسیک مبلمان مدرن تهران فروشگاه اينترنتي مبلمان و دكوراسيون تهران حراج مبل راحتی
آپارتمان نقلی بازسازی و دکوراسیون

آپارتمان نقلی بازسازی و دکوراسیون

آپارتمان نقلی بازسازی و دکوراسیون

1. دیوارهایی به رنگ سیاه

استفاده از رنگ‌های روشن و ملایم را فراموش کنید. اگرچه این نکته درست است که استفاده از رنگ‌های روشن باعث بزرگ‌تر شدن فضا می‌شوند، اما رنگ‌های تیره و تماشایی زندگی (و فضاهای کوچک) را جذاب‌تر و خاص‌تر می‌کنند. از کجا مطمئن شویم که طراحی اتاق ما با رنگ سیاه به خوبی انجام می‌شود؟ برای این کار از تعداد زیادی تابلوی هنری رنگی در فضای خود استفاده کنید تا با رنگ‌های تیره موجود در اتاق کنتراست ایجاد کنند. آیا برای داشتن یک اتاق زیبا و جذاب حتما باید از رنگ‌های تیره استفاده کرد؟ خیر. اما کسانی که این شانس را داشته‌اند که بتوانند از رنگ‌های تیره در طراحی فضای کوچک خود استفاده کنند به ندرت از این کار اظهار پشیمانی کرده‌اند.
کاربرد رنگ: 12 افسانه غیر واقعی در دکوراسیون داخلی!

دکوراسیون بالکن های کوچک ایرانی – طراحی بالکن آپارتمان

دکوراسیون بالکن های کوچک ایرانی - طراحی بالکن آپارتمان

دکوراسیون بالکن های کوچک ایرانی - طراحی بالکن آپارتمان

اتاق نشیمن بیرونی خود را بسازید

با خریدن یک دست مبلمان باکیفیت و راحت مخصوص پاسیو راحتی فضای اتاق نشیمن را به فضای بیرونی بیاورید. صندلی‌ها، نیمکت‌ها، راحتی‌ها، و کاناپه‌های ضدآب تعداد زیادی فضای نشیمن فراهم می‌کنند، در حالی که میزهای کناری و میزهای پذیرایی فضاهای کافی برای فنجان‌، لیوان‌، و ظرف‌های شما ایجاد می‌کنند. برای کپی‌برداری بیش‌تر از دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن تان، می‌توانید یک چراغ‌، شمع‌دان، و یا حتی یک شومینه به فضا اضافه کنید.

مطلب پیشنهادی : طراحی دکوراسیون بالکن، پاسیو و بام سبز کوچک برای تنفس خانه!

اگر به دنبال مبلمان هایی جذاب برای دکوراسیون فضای بیرونی منزل تان هستید ویترین محصولات چیدانه می ت اتاق نشیمن چیست اصول طراحی اتاق نشیمن

اتاق نشیمن چیست اصول طراحی اتاق نشیمن

تشکیل جزیره فضاهای عریض و پهن خانه که خالی دیده می‌شوند را با کمک مبلمان و کاناپه پر کنید. برای این منظور، بهتر است مبل و صندلی‌ها را در کنار هم و در وسط اتاق قرار دهید تا فضای وسط را پر کنند و حالت دوستانه‌تری هم داشته باشند. زیر مبلمان حتما یک قالیچه پهن کنید و فرمی‌ شبیه جزیره ایجاد کنید. بیان زیبایی اتاق‌های نشیمن بسیار ساده که رنگ‌های خنثی هم دارند را می‌توان با چند ترفند ساده، جذاب و چشم‌نواز جلوه داد. به طور مثال، با نصب یک آینه به شکل خورشید می‌توانید گرمای تیغ آفتاب را به فضا منتقل کنید. یا وقتی مبلمان رنگ خنثی دارند و بی‌طرح هستند، با یک قالیچه برجسته و طرح‌دار این سادگی بی‌روح را از بین ببرید. یا حتی یک رومیزی یا پتوی کنار مبل ساده و مثلا صورتی رنگ هم می‌تواند هویت تازه‌ای به اتاق ببخشد. تنوع‌طلبی اگر جز افرادی هستید که دوست دارند هر چند وقت یک‌بار دکور اتاق را تغییر دهند، باید رنگ دیوار، مبل، و قالیچه را خنثی انتخاب کنید تا با ایده‌های مختلف شما جور در مبل رنگی فانتزی – رنگ مبل سال -ترکیب رنگ مبل راحتی ۹۸

مبل رنگی فانتزی - رنگ مبل سال -ترکیب رنگ مبل راحتی 98

مبل رنگی فانتزی - رنگ مبل سال -ترکیب رنگ مبل راحتی 98

استفاده از رنگ خردلی در فضای نشیمن

رنگ خردلی یکی از رنگ هایی است که به ندرت در طراحی دکوراسیون داخلی به کار گرفته می شود. این رنگ از قدرت جذب بالایی برخوردار است و می تواند در فضاهایی با رنگ غالب کرم مورد استفاده قرار بگیرد. برای مبل های خردلی رنگ تان می توانید از کوسن هایی با رنگ زرد و نارنجی استفاده کنید.

مطلب پیشنهادی : طراحی دیوار نورگیر و پاسیو با ایده های نو

مبل رنگی فانتزی - رنگ مبل سال -ترکیب رنگ مبل راحتی 98

مبلمان نارنجی رنگ در اتاق نشیمن سفید

اگر فضای اتاق نشیمن یا پذیرایی شما سفید است، مبلمان نارنجی رنگ بهترین انتخاب برای اتا شرکت طراحی نمای ساختمان ۲۰۱۹

شرکت طراحی نمای ساختمان 2019

مشخصات پروژه ساختمان سایه ها

  • محل اجرا: عظیمیه، خیابان نیک نژاد شمالی، بن بست گلستانه، پلاک 1
  • کارفرما: یهادرانی
  • معمار مسئول: رضا حبیب زاده
  • سازه: محمد رضا بهادرانی

شرکت طراحی نمای ساختمان 2019

  • تاسیسات: شرکت تهویه مطبوع
  • اجرا: شرکت سکنا بوم، محمدزاده
  • عکس: پرهام تقی اف
  • مساحت: 260 متر مربع
  • زیربنا: 1400 متر مربع

شرکت طراحی نمای ساختمان 2019

ترکیب رنگ چیدمان منزل رنگ بندی دکوراسیون منزل

ترکیب رنگ چیدمان منزل رنگ بندی دکوراسیون منزل

دلیل این امر این است که مغز ما واقعا شگفت‌انگیز است. مغز ما در هر ثانیه هزاران جزئیات کوچک و بزرگ را در خود ضبط می‌کند، جزئیاتی که ما در سطح خودآگاه از اکثر آن‌ها آگاه نیستیم. سپس ما بر اساس این جزئیات احساسات و ادراکاتی را در خود شکل می‌دهیم و معمولا طبق آن‌ها واکنش نشان می‌دهیم. رنگ به ذهن شما مقادیر کافی‌ای اطلاعات برای پردازش کردن می‌دهد.

ترکیب رنگ چیدمان منزل رنگ بندی دکوراسیون منزل

رنگ‌ها نمایان‌گر شخصیت ما هستند

وقتی درست و دقیق فکر می‌کنیم، متوجه می‌شویم که انتخاب‌های ما در طراحی داخلی خانه اطلاعات زیادی را در مورد ما به عنوان یک انسان بازگو می‌کنند. همه خانه‌ها به عناصر ثابت یکسانی نیاز دارند: کفپوش‌ها، مبلمان، میز، و نورپردازی. همین عناصر هم قابل بررسی هستند، اما ما پا را فراتر گذاشته و به سراغ وسایل نظم دهی به کمد لباس عکس

نظم دهی به کمد لباس عکس

ایده طراحی و چیدمان: کمد رخت و لباس فضایی که دسترسی به آن سخت شده است

نظم دهی به کمد لباس عکس

موضوع مورد چالش: نگهداری و قرار دادن کلیه ملافه‌ها، پتوها، حوله‌ها، بالش‌های اضافی، رواندازها و رومیزی‌ها در یک کمد کوچک مسئله‌ای است که در اینجا به آن پرداخته می‌شود. فرار دادن و انباشتن این وسایل روی هم یک توده‌ای کوه مانند متزلزل را ایجاد می‌کند که به راحتی فرومی‌ریزد و فضای درونی کمد را آشفته و شلوغ می‌سازد. در هنگام جاسازی وسایل در کمد باید به این اندیشید که کدام وسیله را بیشتر نیاز دارید و کدام را کمتر؛ بدین ترتیب وسایلی که بیشتر مورد استفاده هستند را کجا قرار دهیم که هم در دسترس باشند و هم موقع برداشتن و استفاده از آن‌ها نظم و ترتیب سایر وسایل به هم نخورد.

بهتر است بدانید: در هنگام جاسازی و ابعاد استاندارد پله در پلان

ابعاد استاندارد پله در پلان

راه‌پله یکی از مهم‌ترین قسمت‌های یک ساختمان است. معمولا دیوار کنار راه‌پله در منازل تبدیل به زمینه‌ای برای قرارگیری بسیاری از رویدادهای مهم خانوادگی می شود، نصب عکس مراسم رسمی در دوران مدرسه یا عکس‌های روز عروسیو یا شاید تابلو های هنری!
راه‌پله به‌عنوان یکی از پرکاربردترین قسمت‌های ساختمان حسی از حرکت را در آن ایجاد می‌کند. بی‌دلیل نیست که
معماران و طراحان دکوراسیون داخلی زمان زیادی را صرف طراحی پله‌ها می‌کنند و برای کسانی که این فضاها را خود می‌سازند این فعالیت کاری کاملا لذت‌بخش است.

ابعاد استاندارد پله در پلان

راه‌پله راسته

پله‌ای که چرخش، پیچ، و یا چیزی شبیه به این ندارد. فقط در یک خط مستقیم حرکت می‌کند و از یک طبقه پایین‌تر به یک طبقه بالاتر می‌رود و یا برعکس.اگرچه ما بیش‌تر در مورد پله‌هایی نورپردازی منزل مسکونی نورپردازی

نورپردازی منزل مسکونی نورپردازی

نورپردازی منزل مسکونی نورپردازی

مقدار نیروی برق مورد نیاز خود را مشخص کنید

در این‌جا می‌خواهیم یک فرمول ساده برای به دست آوردن نیروی برق مورد نیاز را به شما آموزش دهیم: طول اتاق را در عرض آن ضرب کنید تا مساحت اتاق به دست آید. عدد به دست آمده را در عدد 5/1 ضرب کنید؛ عدد به دست‌آمده نیروی برق کلی است که برای روشن کردن اتاق شما مورد نیاز است. این عدد به شما کمک می کند تا مدیریت بهتری برای تهیه منابع نوریداشته باشید.

نکته: وقتی می‌خواهید منابع نوری رو به پایین (منابع نوری توکار) را در آشپزخانه خود نصب کنید آن‌ها را از دو نوع زاویه باز و زاویه متوسط انتخاب کنید. در این حالت منابع نوری که دارای زاویه باز هستند فضای شما را به طور کلی روشن می‌کنند و منابع نوری که دارای زاویه متوسطی هستند به صورت موضعی تجهیزات آشپزخانه مانند اجاق گاز، پیش‌خان، و لو نظم دهی به آشپزخانه ایده نظم دهی

نظم دهی به آشپزخانه ایده نظم دهی

قابلمه و ماهی‌تابه

پیدا کردن جای مناسب برای ماهی‌تابه‌ها و قابلمه‌ها، که معمولا وزن زیادی داشته و اندازه‌شان هم بزرگ است، می‌تواند چالشی بزرگ پیش روی شما باشد. برای قرار دادن آن‌ها در جای مناسب‌شان از یکی از این پنج روش استفاده کنید.

نظم دهی به آشپزخانه ایده نظم دهی

1. آویز قابلمه

پیشنهادی بدیهی و کاملا کلاسیک. آویزهای متصل به سقف از قدیم روشی مناسب و مطمئن برای آویختن قابلمه‌ها و نگهداری وسایل آشپزی بوده‌اند. حتی اگر آشپزخانه شما کوچک هم باشد باز هم می‌توانید یکی از این آویزها را در اندازه کوچک و مناسب برای آشپزخانه خودتان پیدا کنید. نکته کلیدی و مهمی که باید به آن توجه داشته باشید محل قرار دادن این آویز است. این محل باید به شکلی انتخاب شود تا سر افرادی که در آشپزخانه حرکت می‌کن