مدل مبل کلاسیک

مدل مبلمان کلاسیک برای خانه های ایرانی

مبلمان امروزه یکی از اصلی ترین اجزای دکوراسیون منزل هستند و هر خانه ای حداقل یک دست مبلمان راحتی یا سلطنتی دارد, سبک های مختلفی از مبلمان امروزه در بازار وجود دارد که مبلمان های کلاسیک جزو قدیمی ترین مبلمان ها است که بسیار بین ایرانی ها پرطرفدار است.

 

مدل مبل کلاسیک

مدل مبل کلاسیک

 

مدل مبل کلاسیک

 

زیباترین مدل مبل کلاسیک

مبلمان باید با در نظر گرفتن سبک دکوراسیون منزل انتخاب شود, مبلمان کلاسیک برای خانه های شیک و مجلل مناسب هستند که طرح های فوق العاده متنوع و زیبایی هم دارند. در این بخش از نمناک نمونه هایی از شیکترین مدل مبلمن های کلاسیک را مشاهده میکنید امسال حسابی پرطرفدارند و در خانه های باکلاس به چشم میخورند.

مبلمان های کلاسیک در جنس های مخمل و چرم و … وجود دارند که پیشنهاد میکنم اگر قصد خرید مبلمان کلاسیک دارید ابتدا از این مدل مبل های شیک دیدن کنید و ایده بگیرید تا خرید برایتان راحت تر شود.

 

مدل مبل کلاسیک

 

مدل مبلمان جدید در طرح کلاسیک

 

مدل مبل کلاسیک

 

مدل مبل راحتی به سبک کلاسیک

 

مدل مبل کلاسیک

 

مبلمان کلاسیک مدرن و جدید

 

مدل مبل کلاسیک

 

مبلمان کلاسیک عروس ۲۰۱۸

 

مدل مبل کلاسیک

 

مدل مبل سال ۹۷ کلاسیک و بنفش رنگ

 

مدل مبل کلاسیک

 

مدل مبلمان سلطنتی و کلاسیک

 

مدل مبل کلاسیک

 

مدل مبل کلاسیک برای منزل مدرن

 

مدل مبل کلاسیک

 

مدل مبل کلاسیک بنفش و خاکستری

 

مدل مبل کلاسیک

 

مدل مبل کلاسیک و شیک ایرانی

مدل مبل کلاسیک,
مدل مبل کلاسیک ۲۰۱۹,
,
مدل مبل کلاسیک راحتی,
,
مدل مبل کلاسیک ۲۰۱۸,
,
مبلمان کلاسیک فرانسوی,
,
مدل مبل اسپرت,
,
مبل کلاسیک ارزان,
,
مبلمان کلاسیک ایتالیایی,
,
مبل کلاسیک چیست,
,
 

برچسب ها : ٬ ٬ ٬ ٬ ٬ ٬ ٬ ٬

خرید مبلر خرید مبل کلاسیک فروشگاه اينترنتي مبلمان و دكوراسيون تهران خرید مبل ال خرید مبل دست دوم خرید اینترنتی مبلمان یافت آباد خرید مبل سلطنتی مبل مبل ارزان مبلمان منزلv مبل کلاسیک مبلمان مدرن تهران فروشگاه اينترنتي مبلمان و دكوراسيون تهران حراج مبل راحتی
انواع پله ساختمان و اجزایش طراحی راه پله ساختمان

انواع پله ساختمان و اجزایش طراحی راه پله ساختمان

اختلاف سطح در ساختمان

به منظور ارتباط بین دو سطحی که اختلاف ارتفاع دارند، بایستی از امکانات خاصی استفاده گردد. بدین منظور انسان همیشه با به‌کار بردن دانش و وسایلی که در اختیار داشته، در هر زمان توانسته به گونه‌ای مناسب این فاصله را طی کند. امروزه به دلیل نیازی که بشر به ساختمان‌های بلند دارد، بهره‌گیری از وسایل ارتباطی مناسب بین طبقات ضروری است. این وسایل بدین شرح می‌باشند: پله، رمپ و آسانسور. در اشکال بعدی می‌توانید این وسایل را مشاهده نمایید.

انواع پله ساختمان و اجزایش طراحی راه پله ساختمان

پله

معمولاً از پله جهت دسترسی به سطوحی که در یک تراز استقرار نیافته‌اند، استفاده می‌گردد. هر پله دارای مشخصاتی است مانند طول، عرض و … که ابعاد هریک از آن‌ها براساس عملکرد و موقعیت محل متغیر می‌باشد. شکل بعدی یک راه‌پله‌ی عادی را نمایش می‌ خرید اینترنتی مبلمان فضای باز

خرید اینترنتی مبلمان فضای باز

تغییر ساده که دکوراسیون منزل تان را زیبا می کند

همیشه وقتی سال جدید فرامی‌رسد و صفحه‌های خالی سالنامه را ورق می‌زنیم، برقی از امید در چشم‌مان می‌درخشد و خود را آماده می‌کنیم که آن خطوط دست‌نخورده را با مشق‌هایی که برای امسال خواب دیده‌ایم سیاه کنیم. غیر از برنامه‌های کاری و ارتباطی و شخصی، رسیدن به سر و وضع خانه و تغییر دکوراسیون نیز معمولا در میان برنامه‌ریزی‌های‌مان جا دارد. شاید بد نباشد آن تابلوی دیوار نشیمن را جابه‌جا کنم، شاید بهتر است دو تا مبل تک به پذیرایی اضافه کنم، اگر دیوار کنار میز ناهارخوری را کاغذدیواری کنم، قشنگ‌تر می‌شود و هزاران ایده و فکر دیگر که به سرمان می‌زند. اما معمولا آخر سال فرامی‌رسد و ما حتی یک گلدان هم جابه‌جا نکرده‌ایم و تمام آن نقشه‌ها دود شده و به هوا رفته‌اند. اکنون که هنوز زمان زیادی از نو شدن سال نگذشته، بیایید به جای نقشه ریختن و خط‌خطی کردن روزها در تقویم، آستین بالا بزنیم و وارد گود شویم

تغییر ساده که دکوراسیون منزل تان را زیبا می کند

1. تغییر دکوراسیون ساده: طعم آنچه را دارید بچشی شیک ترین طراحی برای درب ورودی

درب و پنجره: درب ورودی یکی از اولین چیزهایی است که هنگام وارد شدن به یک خانه می بینیم. افراد خانه چندین بار در روز از این درب استفاده می کنند، پس خوب است که ریزه کاری ها و مزایا و معایب آن را بدانیم. درب ورودی با وجودی که شکاف کوچکی در نمای خارجی خانه به نظر می رسد اما تأثیر فوق العاده ای بر طراحی دکوراسیون دارد. قبلا برای کمک به انتخاب درب منزل انواع درب های چوبی متدوال و زیبا در کوراسیون منزل را برایتان گفتیم. اگر قصد دارید درب ورودی منزل تان را عوض کنید، باید به موارد زیادی توجه کنید. چیدانه در اینجا هر آنچه را لازم است بدانید به شما می گوید. با ما همراه باشید...

درب ورودی جدید برای دکوراسیون منزل شما
به جهت تابش آفتاب توجه کنید. جهت خانه ی شما چگونه است و درب شما چقدر نور مستقیم دریافت می کند؟ برای مثال اگر درب شما به سمت شرق، غرب یا جنوب است، تابش نور مستقیم به درب انتخاب های شما را برای متریال درب محدود می کند. به این دلیل که اشعه های شدید خورشید می تواند به مرور زمان باعث ایجاد ترک های مویی و تاب دار شدن در چوب شود. این موضوع برای درب های بلند نگران کننده تر است. اگر جلوی درب تان رواق یا تاق نما دارید یا درب تان به سمت شمال است، لازم نیست نگران انتخاب مصالح باشید.

مبل ال کنج

مبل ال کنج

یک مبل ال زیبا-علاوه بر چشمگیری خاص خود- بسته به نوع طراحی آن، امکان نشستن و خوابیدن در وضعیت های مختلفی را به شما عرضه می کند؛ مثلا شما می توانید هنگام نشستن پاهای خود را در دو طرف شزلون آی گلآویزان نمایید و یا با تکیه دادن قسمتی از پشت خود به دسته شزلون در حالت نیم خیز قرار گیرید و ?

چنین وسیله ای می تواند با ایجاد کاربری های جدید، زندگی شما را جالب تر و راحت تر نماید. مثلا می توانید در زمانی که تعداد صندلی های میز ناهارخوری شما کفاف تعداد میهمانان را نمی دهد، از شزلون به عنوان نیمکت میز ناهارخوری استفاده کنید و یا اینکه با چسباندن آن به پایین تخت، از آن به عنوان پاتختی استفاده کنید و یا گهگاهی با استفاده از چنین مبلمانی به جای تختخواب، حس و حال تازه ای را به خود تزریق نماید.

مبل ال کلاسیک با نشیمن فوق العاده راحت واستاندارد طراحی مدرن ضاهری زیبا چشم نوازو مجلسی

ست مبل راحتی ال کلاسیک نفره کنج+۱+۲+۳ میباشد

ست مبلمان شامل یک عدد مبل سه نفره بدون دسته و یک عدد مبل دو نفره یک طرف دسته به همراه

یک عدد مبل تک نفره دو طرف دسته یک عدد کنج عرضه میشود که با توجه به نیاز تعداد را میشود کم یا زیاد کرد

کار شده از بهترین چوب ابر و پارچه مبلی خار بازسازی اپارتمان و منزل ۱۲ مورد که نیاز به تعویض دارند

وقتی که تصمیم می گیرید برخی از اجزای دکوراسیون داخلی و بیرونی منزل خود را تغییر دهید می توانید در بهبود عملکرد آنها و همینطور ایمنی منزل خود تاثیرگذار باشید. در این مطلب از وب سایت چیدانه تصمیم داریم شما را با 12 موردی آشنا کنیم که تعویض و تغییر آنها جزء موارد ضروری و سودمند به حساب می آید و می تواند به روزرسانی خانه شما را تکمیل کند.

[caption id="attachment_309" align="aligncenter" width="300"]بازسازی اپارتمان و منزلبازسازی اپارتمان و منزل[/caption]

1- تعویض آلارم دود و دی اکسید کربن اعلان حریق

آلارم های دود به چیزی حدود 10 سال و آلارم های دی اکسید کربن در حدود 7 سال عمر خواهند داشت. انجمن های ملی حفاظت از آتش سوزی گزارشی را منتشر کرده اند که بر اساس آن می توان فهمید که با وجود این آلارم ها در منزل می توان خطر آتش سوزی را تا 50 درصد کاهش داد. با توجه به اهمیت این وسیله باید تعویض هر چند وقت یکباری آن را جدی گرفت و باتری آن را نیز سالانه تغییر داد.

[caption id="attachment_311" align="aligncenter" width="603"] خرید مبل با کمترین هزینه

خرید مبل با کمترین هزینه

تجربه این هفته: خرید مبل از زبان سالومه

  • موقعیت منزل: کرج، استان البرز
  • شغل: خانم خانه: خانه دار | همسر: کارمند
  • متراژ: 96 متر
  • سبک دکوراسیون: تلفیقی
  • رنگ غالب دکوراسیون: آبی و زرد برای نشیمن| سفید و قهوه ای برای آشپزخانه| سفید و صورتی برای اتاق خواب | آبی و سفید برای اتاق کودک
  • تاریخ بازسازی: 96
  • هزینه کامل تغییر دکوراسیون: 40 میلیون تومان

دکوراسیون آشپزخانه ایرانی – دکوراسیون آشپزخانه کوچک ۲۰۱۹

دکوراسیون آشپزخانه ایرانی - دکوراسیون آشپزخانه کوچک 2019

در ادامه نکاتی را در مورد انتخاب مواد و مصالحی که به مراقبت کم‌تری نیاز دارند، قرار دادن وسایل در نزدیکی جایی که قرار است از آن‌ها استفاده شود، و انتخاب راه‌حل‌هایی برای نگهداری از وسایل مختلف با شما در میان می‌گذاریم و در این میان نیم‌نگاهی هم به مسئله سرعت بخشیدن به نظم دهی و تمیز کردن آشپزخانه داریم. برخی از این راه‌ها به شدت در وقت و انرژی شما صرفه‌جویی می‌کنند و برخی دیگر مقداری زمان تمیز کردن آشپزخانه را کاهش می‌دهند

دکوراسیون آشپزخانه ایرانی - دکوراسیون آشپزخانه کوچک 2019

سطوح روی پیش‌خان

از ایده تکراری و سنتی استفاده از کاشی‌های 10 در 10 سانتی‌متر در سطوح روی پیش‌خان دوری کنید. استیل ضدزنگ، کوارتز، کرین (Corain)، و لمینیت چهار گزینه‌ای هستند که برای نصب آن‌ها نیاز به ملات و دوغاب نیست و ه طراحی حیاط منزل ایرانی ساده طراحی حیاط خلوت ایرانی

طراحی حیاط منزل ایرانی ساده طراحی حیاط خلوت ایرانی

طراحی حیاط منزل ایرانی ساده طراحی حیاط خلوت ایرانی

تغییر سنگ فرش ها برای طراحی حیاط خانه

یکی از راه هایی که به وسیله آن می توانید طراحی محوطه بیرونی خانه تان یا همان حیاط را تغییر دهید، تغییر کفپوش حیاط است.شما می توانید از تن پوش هایی ایده آل برای کف تراس خود استفاده کنید و برای جداکردن قسمت های مختلف حیاط از آن ها استفاده کنید. معمولا کفپوش های چوبی و سنگی هماهنگی بسیار خوبی با یکدیگر دارند. این ایده شاید مقرون به صرفه نباشد اما مطمئنا ظاهری جدید را به حیاط خانه تان می بخشد.

مطلب پیشنهادی : کفپوش مناسب ایوان شما کدام است؟

طراحی حیاط منزل ایرانی ساده طراحی حیاط خلوت ایرانی

نورپردازی مسیرهای ورودی د ابعاد استاندارد پله در پلان

ابعاد استاندارد پله در پلان

راه‌پله یکی از مهم‌ترین قسمت‌های یک ساختمان است. معمولا دیوار کنار راه‌پله در منازل تبدیل به زمینه‌ای برای قرارگیری بسیاری از رویدادهای مهم خانوادگی می شود، نصب عکس مراسم رسمی در دوران مدرسه یا عکس‌های روز عروسیو یا شاید تابلو های هنری!
راه‌پله به‌عنوان یکی از پرکاربردترین قسمت‌های ساختمان حسی از حرکت را در آن ایجاد می‌کند. بی‌دلیل نیست که
معماران و طراحان دکوراسیون داخلی زمان زیادی را صرف طراحی پله‌ها می‌کنند و برای کسانی که این فضاها را خود می‌سازند این فعالیت کاری کاملا لذت‌بخش است.

ابعاد استاندارد پله در پلان

راه‌پله راسته

پله‌ای که چرخش، پیچ، و یا چیزی شبیه به این ندارد. فقط در یک خط مستقیم حرکت می‌کند و از یک طبقه پایین‌تر به یک طبقه بالاتر می‌رود و یا برعکس.اگرچه ما بیش‌تر در مورد پله‌هایی