قیمت مبل استیل

قیمت مبل استیل

قیمت مبل استیل

 

در مقاله قبل در مورد نحوه کلی قیمت گذاری بر مبلمان منزل صحبت کردیم.اما در این مقاله می خواهیم به طور مفصل تر در مورد نوع استیل این دسته از محصولات منزل صحبت کنیم.

باید در نظر داشت که چه مواردی باعث می شود تا قیمت این دسته از محصولات با محصولاتی مانند مبل راحتی و مبل کلاسیک متفاوت باشد.

مدل مبل

مواد سازنده

قیمت متریال

مدت زمان طراحی و ساخت

موارد ذکر شده در بالا از جمله مسائل بسیار مهم در قیمت مبل استیل است.

مدل مبل استیل با توجه به ساختار پیچیده و همچنین طراحی های پرکار بر روی قسمت هایی مانند بدنه و یا دسته ها و همچنین تاج باعث می شود قیمت این نوع مبلمان بیشتر شده.گفتنی است این مسائل به نسبت مشکل در طراحی باعث شده است تا علاق مردم عزیزمان نسبت به این مبل روز به روز بیشتر شود.

اما در مدل مبل استیل چه مواردی تاثیر گذار است؟

علاوه بر طراحی های پیچیده مبلمان استیل می توان از تعداد اجزای آن به عنوان موردی تاثیر گذار در قیمت این نوع از مبلمان دانست.

به طور کلی در کشور ما مبل استیل به چند بخش زیر تقسیم بندی می شود :

کاناپه ۳ نفره مبل استیل

 

قیمت مبل استیل

  قیمت مبل استیل,
قیمت مبل استیل ۹۷,
,
قیمت مبل استیل سال ۹۷,
,
قیمت مبل استیل مدل مصری,
,
مبل استیل ارزان قیمت,
,
قیمت مبل استیل با چوب گردو,
,
قیمت مبل استیل در ملایر,
,
قیمت مبل نیمه استیل,
,
قیمت مبل سلطنتی سورنا,
,
 

کاناپه تک نفره مبل استیل

 

قیمت مبل استیل

 

صندلی میزبان مبل استیل

 

قیمت مبل استیل

 

میز جلو مبل استیل

 

قیمت مبل استیل

 

میز کنار مبل استیل

 

قیمت مبل استیل

 

البته گفتنی است در برخی مواقع اجزای دیگری مانند صندلی مهمان و …. به این ست اضافه می گردد اما به طور کلی ست ذکر شده در بالا به عنوان ست کامل شناخته می شود.

در برخی مواقع قرار گیری تعداد بسیار زیاد منبت بر روی قسمت های مختلف اجزای مبل استیل باعث افزایش قیمت و یا کاهش قیمت می شود.

مورد بعدی در قیمت گذاری مبل استیل مواد سازنده آن است.به طور کلی هر یک از مبلمان های مناسب فضا های مختلف دارای حدا اقل مواد سازنده است.حال آنکه گاها برای مبلمان های مختف این مواد سازنده بیشتر است.

مبل استیل می تواند نمونه ی خوبی از محصولات منزل باشد که با افزایش مواد سازنده به کار رفته بر روی قسمت های ، قیمت این مبل نیز افزایش پیدا کرده است.

ایران چوب در بخش نمای کلی از هر یک از محصولات خود به بررسی دقیق مواد سازنده آن پرداخته است.

همچنین شما می توانید در بخش نظرات سوال و یا نظر خود را در مورد مواد سازنده مبلمان مد نظرتان بپرسید.

قیمت متریال سازنده از جمله مسائلی است که می تواند باعث افزایش مبلغ مبلمان استیل شما شود.

استفاده از چوب هایی مانند چوب راش ، فندق ، گردو ، توسکا و یا مواد صنعتی در ساخت مبل استیل باعث تلورانس قیمت می شود.حال آنکه ایران چوب در تمامی مبل های استیل خود از بهترین مواد استفاده نموده است.

مورد بعدی در قیمت گذاری مبلمان استیل مدت زمان طراحی و ساخت آن است.این مورد با مورد مدل مبل تطابق دراد و هر چه پیچیدگی های به کار رفته بر روی قسمت های مختلف بیشتر شود به تبع مدت زمان ساخت و همچنین قیمت مبلمان شما تغییر خواهد کرد.

ایران چوب در بخش اختصاصی هر یک از محصولات خود مدت تحویل آنها را مشخص کرده است.گفتنی است که این مدت تحویل به هیچ عنوان با مدت طراحی محصول خریداری شده توسط شما در ارتباط نیست و بر قیمت محصول شما تاثیر گذار نمی باشد.قیمت مبل استیل

 

برچسب ها : ٬ ٬ ٬ ٬ ٬ ٬ ٬ ٬

خرید مبلر خرید مبل کلاسیک فروشگاه اينترنتي مبلمان و دكوراسيون تهران خرید مبل ال خرید مبل دست دوم خرید اینترنتی مبلمان یافت آباد خرید مبل سلطنتی مبل مبل ارزان مبلمان منزلv مبل کلاسیک مبلمان مدرن تهران فروشگاه اينترنتي مبلمان و دكوراسيون تهران حراج مبل راحتی
تعمیر خانه های قدیمی

نحوه خرید مبل های قدیمی

تعمیر خانه های قدیمی

برای زندگی راحت تر، نباید عکس مجله های دکوراسیون داخلی را الگوی خود قرار دهید. زیرا ممکن است آن چیزی که در آنجا میبینید با سلیقه های فردی و نوع کاربرد شما از آن فضا کاملا متفاوت باشد .همچنین با خود در مورد توانایی مالی روراست باشید. فراموش نکنید که باید برای باز سازی خانه و طراحی آن ،تا چندین سال آینده تان نیز فکر کرده باشید. و این امر کار آسانی نیست و مستلزم تفکر چندیدن روز و مشورت با متخصصان در این زمینه است.

بیایید با هم مرورری کنیم که قبل از آغاز تعمیرات در آپارتمان، چه کاری باید انجام شود.

کارهای ابتدایی و اصلی بازسازی آپارتمان های فرسوده

دکوراسیون منزل ایرانی ساده ۱۳۹۸ ورزشی

دکوراسیون منزل ایرانی ساده 1398 ورزشی

دیوار های والیبالی در دکوراسیون منزل

بیایید از دیوارها شروع کنیم، شما می توانید دیوارهای بی نظیر با رنگ و نقاشی های ساده و ارزان داشته باشید، این نقاشی های می تواند تصویر یک توپ والیبال باشد، حتی می توانید از استیکر های جذاب دیواری هم که مفهوم والیبالی دارند استفاده کنید.

مطلب پیشنهادی: ۸ ایده طراحی دیوار در دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون منزل ایرانی ساده ۱۳۹۸ ورزشی

تابلو های والیبالی برای دکوراسیون منزل ورزشی

دکوراسیون منزل خود را با یک تابلو نقاشی زیر و رو کنید. یکی دیگراز تغییراتی که می توانید روی دیوارهای اتاق تان ایجاد کنید، استفاده از تابلوهایی است که طرح و نقش های ورزشی دارند. می توانید از تابلو هایی که روی آن ها طرح های والیبالی دارد استفاده کنید تا به آنچه می خواهید دست پید طراحی مقرون به صرفه منزل اپارتمان ویلا

۱-به صورت جفت خرید کنید

یک گلدان، یک چراغ و یا یک چهارپایه برای هر مکانی مناسب است اما قرار دادن یک جفت از آن‌ها باعث می‌شود که چیدمان شما حساب‌ شده‌تر به نظر برسد. در این اتاق نشیمن، دو آینه تمام قد که در کنار یکدیگر به دیوار آویخته شده‌اند، باعث می‌شود که این اتاق کوچک، بزرگ‌تر به نظر برسد و قرار دادن یک جفت چهارپایه، فضا را صمیمی‌تر و جذاب‌تر جلوه می‌دهد. اسباب کوچک و قابل انعطاف، از انواع بزرگ‌ترشان ارزان‌ قیمت‌ترند و می‌توان از آن ‌ها به روش‌های گوناگونی استفاده کرد.

در این‌جا یک جفت کابینت فلزی قرمز رنگ ایکیا (ikea) را مشاهده می‌کنید که در کنار هم قرار گرفتنشان باعث می‌شود درازتر به نظر برسند. با گذاشتن دو چراغ همسان در اتنهای هر سمت یک‌تکه به نظر رسیدن این کابینت‌ها تقویت شده‌ است.

طراحی مقرون به صرفه منزل اپارتمان ویلا

۲-در وسایل اتاق خواب صرفه جویی کنید، در وسایل تخت‌خواب ولخرج ابعاد استاندارد اتاق خواب مستر – تصاویر اتاق خواب مستر

ابعاد استاندارد اتاق خواب مستر - تصاویر اتاق خواب مستر

ابعاد استاندارد اتاق خواب مستر - تصاویر اتاق خواب مستر

1. یک دست مبلمان ماندگار انتخاب کنید

دیگر سراغ وسایل ازمدافتاده و قدیمی نروید. هنگام انتخاب مبلمان، از مدهای جدید دوری کنید و به جای آن از مبلمان های مدرن تر استفاده کنید زیرا با این روش می توانید بهترین چیدمان مبلمان در دکوراسیون منزل را تجربه کنید، زیرا یک مبل به‌روز ممکن است فردا دیگر مد نباشد. در عوض، به‌دنبال چیزهایی باشید که همیشه به‌روز و محبوب هستند، مانند تخت‌خواب‌های چهارطرفه پرده‌دار (پوشش‌دار)، لمسه‌ها با گوشه‌های جلوآمده، مبل های راحتی و کمدهای چوبی، گنجه‌ها، نیمکت‌ها، و بغل‌تختی‌ها. شما با انتخاب پایه‌های فلزی یا لوازم منحصربه‌فرد همیشه می‌توانید از فضاهای سنتی فاصله بگیرید.

مطلب پیشنهادی : تخت خواب و آنچه باید بدانید!

طراحی دکوراسیون آپارتمان ۷۰ متری

طراحی دکوراسیون آپارتمان 70 متری

طراح پروژه می‌گوید: «گاهی خودِ فضا به شما می‌گوید که اشیا کجا باید قرار بگیرند.» یک کاناپه و میز ایکیا (Ikea: برند سوئدی وسایل خانه) اولین چیزهایی هستند که هنگام ورود به این خانه به چشم می‌‌آیند. هدف طراحان خلق یک فضای ورودی مشخص با یک میز کنسول و یک اتاق خواب است. آن‌ها میان دیوارهای سفید براق و قطعاتی با بافت‌های سخت کنتراست برقرار کردند.

این دو در طول دوره نوسازی و هنگام عبور از راهرو متوجه پارتیشن های چوبی شدند که از قبل از تخریب این فضا باقی مانده بودند.«طراحان از این پارتیشن ها استفاده کردند و اتاق خواب را از آن‌ها ساختند.»

«استفاده از پارتیشن های چوبی شیوه‌ای بسیار خوب برای ترکیب بافت است.» ، بنابراین بر روی قطعات نازک چوبی جدید پوششی از بتونه سفید و کمی رنگ خاکستری ایجاد کردند. از این پارتیشن های چوبی محدوده اتاق خواب را تعریف می‌کنند، باعث عبور مقدار کمی نور به داخل این فضا می‌شوند و عناصری هستند که چیزی از تاریخ این خانه را در خود دارند. قیمت مبل ال ۹۸ + قیمت مبل ال ارزان

قیمت انواع مبل ال کلاسیک با بهترین کیفیت

مبل های ال در نمونه ها و سبک های متفاوت تهیه و تولید می شوند. در بیشتر مواقع به دلیل ساده بودن و راحت بودن مبل های ال از آن برای دیزاین اتاق نشیمن بهره گرفته می شود؛

اما اگر می خواهید برای دیزاین اتاق پذیرایی خود یک مبل ال متفاوت داشته باشید به شما توصیه می کنیم از مبل ال کلاسیک بهره بگیرید.

این سری از مبلمان با متریال های بسیار مرغوب و از چوب های طبیعی ساخته و عرضه می شوند و منبت کاری های صورت گرفته شده بر روی دسته ها و پایه های این سری از مبلمان این قابلیت را در اختیار شما قرار می دهد که از این سبک مبل برای دکوراسیون های کلاسیک و لوکس خود استفاده کنید.

قیمت مبل ال ۹۸ + قیمت مبل ال ارزان

مزایای پارکت لمینت

پارکت ها و لمینیت ها عناصری هستند که وقتی به خانه شما اضافه می شوند؛ به دکوراسیون داخلی خانه شما، شخصیت، گرما، صمیمیت و ارزش اعطا می کنند.

خاصیت عایقی پارکت در برابر صدا و گرما بسیار بالاتر از سرامیک است. این امر موجب می شود تا در فصل زمستان با قرار گرفتن پا بر روی آن احساس سردی به بدن منتقل نشود. از دیگر مزایای پارکت نرم تر بودن آن است که برای بازی کودکان مناسب تر است و نیز هنگام برخورد اشیاء احتمال شکستن آن را کاهش می دهد.

مزایای پارکت لمینت

در این مقاله تلاش می کنیم به گزیده ای از ویژگی های لمینیت سولوود شرکت رویا طرح داخلی اشاره نماییم که شامل موارد ذیل می باشند:

مقاوم در برابر خش و سایش
مقاوم دربرابر ضربه
ضد الکتریسیتۀ ساکن
مناسب برای سیستم گرمایش از کف
ضد آلرژی
دارای استاندارد تردد بالا
مناسب فضاهای مسکونی و اداری- تجاری
کندسوز یا دیرسوز (دارای استاندارد حریق)
لایه فوم زیرین نه تنها لمینیت Solowood را در برابر آسیب مقاوم می کند بلکه از تشکیل قارچ و مواد آلرژی زا در کف نیز ج خرید مبل

خرید مبل قدیمی و تبدیل آن به یک خانه شیک و زیبای امروزی شاید کار هر کسی نباشد و به حضور یک مهندس یا طراح دکوراسیون در این زمینه نیاز پیدا کنید اما قبل از هر چیز لازم است خودتان بدانید که چه چیزی از خانه رویایی و ایده آل خود میخواهید ، از قسمت های سنتی یک خانه قدیمی کدام قسمت ها را دوست دارید و میخواهید حفظ کنید و کدام قسمت ها را دوست ندارید و دوست دارید با ترفند های تغییر دکوراسیون بپوشانید یا تغییر دهید دهید .

در این نوشته عکس های تغییر دکوراسیون و بازسازی یک خانه قدیمی به صورت قبل و بعد از بازسازی کنار هم قرار گرفته است که دیدن آن بدون شک شما را شگفت زده خواهد کرد. در کنار این مطلب در مورد ترفند ها و نکات خرید مبل قدیمی و منازل کلنگی و تبدیل آن به خانه شیک و امروزی پسند بیشتر باه م صحبت خواهیم کرد.

خرید مبل قدیمی

خرید مبل

۵ نکته مهم برای خرید مبل قدیمی

۱- دکوراسیون سنتی را ترجیح میدهید یا مدرن ؟

قبلا از هر چیز تکلیفتا را با خودتان روشن کنید این که قرار است شما یک خانه قدیمی و طبعا د تزیین خانه عروس و داماد دکوراسیون منزل عروس ایرانی ۱۳۹۸

تزیین خانه عروس و داماد دکوراسیون منزل عروس ایرانی 1398

تزیین خانه عروس و داماد دکوراسیون منزل عروس ایرانی 1398

وسایل تزئینی کوچک و ظریف در خانه نو عروس ها

در خانه های کوچک نو عروس ها عموما با وسایل تزئینی ظریفی روبرو می شویم که زیبایی خاصی را به دکوراسیون خانه بخشیده اند این وسایل شامل میزهای کوچک چوبی هستند که اغلب در زیر پنجره ها و گوشه های دنج برای قرار دادن برخی وسایل مثل کتابی که هر روز خوانده می شود، و یا گذاشتن روزنامه ها و لیوان های چای بعد از ظهر، استفاده می شوند. این میز ها حس خوبی را به فضا القا می کنند. این میز های کوچک چوبی را می توانید از فروشگاه خانه چوب واقع در خیابان شریعتی تهران بالاتر از پل رومی تهیه کنید.

مطلب پیشنهادی : ارسی های دوست داشتنی را از خاطر نبریم!

دکوراسیون منزل کاشی های رنگی

دکوراسیون منزل کاشی های رنگی

دکوراسیون منزل کاشی های رنگی

کاشی‌هایی سنتی اسپانیایی که روزگاری در کف به کار گرفته می‌شدند اکنون در دیوار یک آشپزخانه مدرن استفاده شده‌اند. آن‌ها بدون این‌که حس و حال معاصر فضا را از بین ببرند، رنگ‌ها و نقش‌های فوق‌العاده زیبایی به این فضا اضافه کرده‌اند. استفاده از این کاشی ها جزو ویژگی های یک آشپزخانه معاصر و امروزی هستند.

شما می توانید انواع میز های کاشی کاری شده زیبا را در قسمت محصولات چیدانه پیدا کنید.

دکوراسیون منزل کاشی های رنگی

استفاده از راه‌پله‌هایی خاص با طراحی‌هایی منحصربه‌فرد که پیشانی آن‌ها با کاشی‌هایی که دارای طرح‌های متنوع و خاص کاشی شده‌اند شیوه‌ای جذاب و متفاوت برای اضافه کردن رنگ و طرح به خانه است. همان‌طور که در عکس بالا مشاهده می‌ک