قیمت مبل استیل

قیمت مبل استیل

قیمت مبل استیل

 

در مقاله قبل در مورد نحوه کلی قیمت گذاری بر مبلمان منزل صحبت کردیم.اما در این مقاله می خواهیم به طور مفصل تر در مورد نوع استیل این دسته از محصولات منزل صحبت کنیم.

باید در نظر داشت که چه مواردی باعث می شود تا قیمت این دسته از محصولات با محصولاتی مانند مبل راحتی و مبل کلاسیک متفاوت باشد.

مدل مبل

مواد سازنده

قیمت متریال

مدت زمان طراحی و ساخت

موارد ذکر شده در بالا از جمله مسائل بسیار مهم در قیمت مبل استیل است.

مدل مبل استیل با توجه به ساختار پیچیده و همچنین طراحی های پرکار بر روی قسمت هایی مانند بدنه و یا دسته ها و همچنین تاج باعث می شود قیمت این نوع مبلمان بیشتر شده.گفتنی است این مسائل به نسبت مشکل در طراحی باعث شده است تا علاق مردم عزیزمان نسبت به این مبل روز به روز بیشتر شود.

اما در مدل مبل استیل چه مواردی تاثیر گذار است؟

علاوه بر طراحی های پیچیده مبلمان استیل می توان از تعداد اجزای آن به عنوان موردی تاثیر گذار در قیمت این نوع از مبلمان دانست.

به طور کلی در کشور ما مبل استیل به چند بخش زیر تقسیم بندی می شود :

کاناپه ۳ نفره مبل استیل

 

قیمت مبل استیل

  قیمت مبل استیل,
قیمت مبل استیل ۹۷,
,
قیمت مبل استیل سال ۹۷,
,
قیمت مبل استیل مدل مصری,
,
مبل استیل ارزان قیمت,
,
قیمت مبل استیل با چوب گردو,
,
قیمت مبل استیل در ملایر,
,
قیمت مبل نیمه استیل,
,
قیمت مبل سلطنتی سورنا,
,
 

کاناپه تک نفره مبل استیل

 

قیمت مبل استیل

 

صندلی میزبان مبل استیل

 

قیمت مبل استیل

 

میز جلو مبل استیل

 

قیمت مبل استیل

 

میز کنار مبل استیل

 

قیمت مبل استیل

 

البته گفتنی است در برخی مواقع اجزای دیگری مانند صندلی مهمان و …. به این ست اضافه می گردد اما به طور کلی ست ذکر شده در بالا به عنوان ست کامل شناخته می شود.

در برخی مواقع قرار گیری تعداد بسیار زیاد منبت بر روی قسمت های مختلف اجزای مبل استیل باعث افزایش قیمت و یا کاهش قیمت می شود.

مورد بعدی در قیمت گذاری مبل استیل مواد سازنده آن است.به طور کلی هر یک از مبلمان های مناسب فضا های مختلف دارای حدا اقل مواد سازنده است.حال آنکه گاها برای مبلمان های مختف این مواد سازنده بیشتر است.

مبل استیل می تواند نمونه ی خوبی از محصولات منزل باشد که با افزایش مواد سازنده به کار رفته بر روی قسمت های ، قیمت این مبل نیز افزایش پیدا کرده است.

ایران چوب در بخش نمای کلی از هر یک از محصولات خود به بررسی دقیق مواد سازنده آن پرداخته است.

همچنین شما می توانید در بخش نظرات سوال و یا نظر خود را در مورد مواد سازنده مبلمان مد نظرتان بپرسید.

قیمت متریال سازنده از جمله مسائلی است که می تواند باعث افزایش مبلغ مبلمان استیل شما شود.

استفاده از چوب هایی مانند چوب راش ، فندق ، گردو ، توسکا و یا مواد صنعتی در ساخت مبل استیل باعث تلورانس قیمت می شود.حال آنکه ایران چوب در تمامی مبل های استیل خود از بهترین مواد استفاده نموده است.

مورد بعدی در قیمت گذاری مبلمان استیل مدت زمان طراحی و ساخت آن است.این مورد با مورد مدل مبل تطابق دراد و هر چه پیچیدگی های به کار رفته بر روی قسمت های مختلف بیشتر شود به تبع مدت زمان ساخت و همچنین قیمت مبلمان شما تغییر خواهد کرد.

ایران چوب در بخش اختصاصی هر یک از محصولات خود مدت تحویل آنها را مشخص کرده است.گفتنی است که این مدت تحویل به هیچ عنوان با مدت طراحی محصول خریداری شده توسط شما در ارتباط نیست و بر قیمت محصول شما تاثیر گذار نمی باشد.قیمت مبل استیل

 

برچسب ها : ٬ ٬ ٬ ٬ ٬ ٬ ٬ ٬

خرید مبلر خرید مبل کلاسیک فروشگاه اينترنتي مبلمان و دكوراسيون تهران خرید مبل ال خرید مبل دست دوم خرید اینترنتی مبلمان یافت آباد خرید مبل سلطنتی مبل مبل ارزان مبلمان منزلv مبل کلاسیک مبلمان مدرن تهران فروشگاه اينترنتي مبلمان و دكوراسيون تهران حراج مبل راحتی
فروش مبل راحتی ایتالیایی

فروش مبل راحتی ایتالیایی

مبل استیل و راحتی

مدل مبلمان راحتی و استیل جدید منبت کاری شده و چوبی

فروش مبل راحتی ایتالیایی

مبل استیل و راحتی - مدل مبلمان استیل و راحتی ایتالیایی - جدیدترین مدل مبل منبت کاری استیل و راحتی منزل

فروش مبل راحتی ایتالیایی

مبل استیل و راحتی - مدل مبلمان استیل و راحتی ایتالیایی - جدیدترین مدل مبل منبت کاری استیل و راحتی منزل

فروش مبل راحتی ایتالیایی

مبل استیل و راحتی - مدل مبلمان استیل و راحتی ایتالیایی - جدیدترین مدل مبل منبت کاری استیل و راحتی منزل

مبل

مبل مناسب و شیک

نکات خرید مبلمان

مبل

نکات خرید مبلمان که باید بدانید

- قبل از خرید مبلمان فضای نشیمن منزل تان را در نظر بگیرید و با توجه به آن دست به انتخاب بزنید، اگر نشیمن بزرگی دارید دست تان در انتخاب مبل باز است و میتوانید هر مدلی که دوست دارید انتخاب کنید اما اگر نشیمن تان کوچک است باید سراغ مبل های جمع و جور و ال شکل بروید.

- مبلمانی که انتخاب میکنید باید با سبک دکوراسیون منزل تان هماهنگی داشته باشد به این صورت که خانه مدرن مبلمانی مدرن میخواهد و خانه ای کلاسیک مبلمانی کلاسیک.

مبل

مبلمان متناسب با دکوراسیون منزل

- هنگام چوب لباسی زیبا + بورس چوب لباسی در تهران

چوب لباسی زیبا + بورس چوب لباسی در تهران

مطمئناً، راحت ترین کار این است که موقع ورود به خانه، ژاکت یا کت خود را بر روی مبل راحتی یا پشتی صندلی پرتاب کنید. اگر شما به تنهایی زندگی می کنید و به ندرت میزبان میهمانان مختلف هستید، چندان با این مسئله درگیر نخواهید بود. اما برای کسانی که خانواده، هم خانه یا میهمانان مکرر دارند، این استراتژی به سرعت تبدیل به یک در هم ریختگی و روی هم انباشتگی خواهد شد.

قبل از هر تفکری در مورد جنبه زیبایی شناسانه چوب لباسی برای اتاق خود، لازم است که شما میزان فضای موجود در خانه و تعداد موارد و آیتم هایی که قرار است بر روی جا لباسی آویزان کنید، تعیین و ارزیابی نمایید.

خرید چوب لباسی ایستاده کودک

لباسی خوب

بسیاری از آنها، دارای قلّاب های مختلف در ابعاد مختلف هستند که به شما اجازه می دهد تا آرایشی از کت، کلاه، کیف و موارد گوناگون دیگری ه مبل رنگی فانتزی – رنگ مبل سال -ترکیب رنگ مبل راحتی ۹۸

مبل رنگی فانتزی - رنگ مبل سال -ترکیب رنگ مبل راحتی 98

مبل رنگی فانتزی - رنگ مبل سال -ترکیب رنگ مبل راحتی 98

استفاده از رنگ خردلی در فضای نشیمن

رنگ خردلی یکی از رنگ هایی است که به ندرت در طراحی دکوراسیون داخلی به کار گرفته می شود. این رنگ از قدرت جذب بالایی برخوردار است و می تواند در فضاهایی با رنگ غالب کرم مورد استفاده قرار بگیرد. برای مبل های خردلی رنگ تان می توانید از کوسن هایی با رنگ زرد و نارنجی استفاده کنید.

مطلب پیشنهادی : طراحی دیوار نورگیر و پاسیو با ایده های نو

مبل رنگی فانتزی - رنگ مبل سال -ترکیب رنگ مبل راحتی 98

مبلمان نارنجی رنگ در اتاق نشیمن سفید

اگر فضای اتاق نشیمن یا پذیرایی شما سفید است، مبلمان نارنجی رنگ بهترین انتخاب برای اتا دکوراسیون منزل رنگ طوسی ترکیب رنگ طوسی

دکوراسیون منزل رنگ طوسی ترکیب رنگ طوسی

دکوراسیون منزل رنگ طوسی ترکیب رنگ طوسی

در کنار دیوارهای طوسی از تزئینات کرم‌رنگ استفاده کنید

رنگ سفید خالص چشم را اذیت خواهد کرد. یکی از انتخاب‌های خوب برای رنگ‌آمیزی قسمت‌های چوبی اتاقی با دیوارهای طوسی روشن یا تیره استفاده از رنگ وایت داو (White Dove) است که رنگ کرم بی نهایت جذاب و گیرایی دارد.

دکوراسیون منزل رنگ طوسی ترکیب رنگ طوسی

طوسی و زرد ترکیب بی‌نظیری ایجاد می‌کنند

لطافت طوسی به رنگ زرد اجازه می‌دهد تا انرژی شاد خود را به طور کامل انتقال دهد. هر چه در لوازم دکوری خانه شما از ترکیب روشن‌تر و رنگارنگ‌تری از طرح‌های مختلف استفاده شده باشد، پس‌زمینه طوسی انتخاب بهتری خواهد بود چرا که باعث می‌شود تمام انرژی‌های بصری موجود در اتاق در کنار یک سادگی سرد به تعادل برسند.

دکوراسیون منزل رنگ طوسی ترکیب رنگ طوسی

وسایل ریز آشپزخانه

خانه داری: آشپزی به نظر بعضی ها کار سختی است و ترجیح می دهند به جای اینکه خودشان غذا درست کنند سراغ دفتر تلفن بروند و به رستوران و فست فود محل غذا سفارش بدهند. غذاهای بیرون علاوه بر هزینه بالاتری که دارند اغلب چرب و پرکالری هم هستند و مصرف شان توصیه نمی شود... باور کنید آشپزی آنقدرها هم سخت نیست و با استفاده از بعضی وسایل می توان خیلی راحت و در زمان کم، غذایی سالم و مقوی تهیه کرد. در اینجا چند نمونه از این وسایل را به شما معرفی می کنیم.

وسایل ریز آشپزخانه

۱. یکی از وسایل ضروری یک آشپزخانه بخارپز است

با استفاده از این وسیله می توان یک غذای سالم، رژیمی، و خوشمزه تهیه کرد. سعی کنید بخارپز بامبو را جایگزین انواع بخارپزهای فلزی کنید. بخارپز بامبو برخلاف انواع فلزی آب را جذب می کند و موجب می شود سبزی ها سفت و محکم بمانند. هنگام بخارپز کردن غذا قراردادن یک حوله تمیز و مرطوب داخل ظرف، بخار را درون ظرف نگه می دارد و زمان پخت را کمتر می کند.

۲. دومین وسیله ضروری آشپزخانه قیچی آشپزخانه نام دارد عکس نقاشی با رنگ های سرد و گرم اتاق خواب

عکس نقاشی با رنگ های سرد و گرم اتاق خواب

یک مطالعه جدید بر روی 2000 نفر انگلیسی نشان می‌دهد که ارتباطی قوی میان رنگ دیوارها و دکور اتاق خواب و میزان خواب شما در این فضا وجود دارد. پژوهش‌گران در این مطالعه به یک نتیجه دیگر نیز رسیدند: افرادی که دیوار اتاق خواب‌ آن‌ها به رنگ آبی است خواب بهتری در شب دارند. در این مطلب می‌خواهیم در مورد انتخاب رنگ در اتاق خواب بر اساس یافته‌های این پژوهش با شما صحبت کنیم تا شما هم بتوانید با استفاده از دستاوردهای آن اتاق خواب خود را طراحی کنید.

عکس نقاشی با رنگ های سرد و گرم اتاق خواب

بدیهی است که وقتی خوابیم و چشمان‌مان بسته است و در اتاق نوری وجود ندارد نمی‌توانیم رنگ دیوارها را ببینیم، اما این پژوهش نشان داده است که پیش از آن‌که چشمان‌مان را ببندیم و به خواب برویم، رنگ دیوارهای اتاق خواب و نحوه طراحی آن بر روی خواب ما تاثیر می‌گذارد.

آموزش طراحی فضای سبز از طبیعت الهام

1. شکل‌های طبیعی زیبایی

طبیعت زیبا و الهام‌بخش است. جهان طبیعت منبع الهامی برای بسیاری از هنرمندان سرشناس و بزرگ مانند ون‌گوگ و پیکاسو بوده است. بنابراین، چگونه ما می‌توانیم از نگاه یک هنرمند به طبیعت نگاه کنیم و از آن بیاموزیم؟ و سپس چگونه می‌توانیم زیبایی طبیعت را وارد خانه‌های خود کنیم و در طراحی فضای زندگی خود از این آموزه‌ها استفاده کنیم؟

این کار به سادگی یک لحظه توقف کردن، در آرامش نشستن، و مشاهده کردن زیبایی طبیعی جهان پیرامون ماست، چیزی شبیه بوییدن یک شاخه گل رز در یک روز بهاری. به رنگ زیبا و خاص گل رز نگاه کنید و توجه کنید که چگونه رنگ‌ این گل و سایه‌های رنگی موجود در آن می‌تواند وارد فضای زندگی ما شود و زیبایی آن در درون خانه ما تکرار شود. علاوه بر این، رنگ این گل می‌تواند منبع الهامی برای پالت رنگی فضای طراحی ما شود و کل فضای زندگی ما را تحت تاثیر قرار دهد.

یا به شاخه‌های قهوه‌ای رنگ درختان که در اثر باد پاییزی در هوا بالا و پایین می‌روند به خوبی نگاه کنید و از آن برای طراحی یک فضای مردانه استفاده کنید. از این رنگ می‌توانید در مبلمان یا منسوجات فضا استفاده کنید. زیبایی جهان دکوراسیون سبک روستیک دکور چوبی روستیک

دکوراسیون سبک روستیک دکور چوبی روستیک


دکوراسیون سبک روستیک دکور چوبی روستیک


ستون‌هایی از سدر شیاردار نشان می‌دهند که معمار و صاحب خانه تحت تاثیر درختان بوده‌ است. البته به راحتی می‌توانید از عکس متوجه شوید که هسته مرکزی این خانه در ورودی‌اش است که توسط دو درخت عظیم احاطه شده است.
زندگی مجلل روی درخت! را به دوست داران طبیعت پیشنهاد می کنیم.

دکوراسیون سبک روستیک دکور چوبی روستیک


در آنسوی ورودی این خانه سورپرایزی نهفته است. درختان وا حراج مبل و مبلمان مرداد ۹۸

حراج مبل و مبلمان مرداد 98

از آنجایی که شما تصمیمتان بر انتخاب مبلمان دکمه دار (منظور از دکمه حفره های درون مبلمان است که یا با دکمه یا سنگ های کریستالی تزئین می شوند) بوده است، پس چرا از دکمه های مشابه در اطراف آن استفاده نکنیم؟ تکرار باعث می شود اتاق احساس طراوت و شادابی بیشتری پیدا کند. به ویژه با انتخاب قطعات ظریف مانند: میز عسلی های تزئینی، پاف، صندلی و کاناپه ها و مبلمان بدون پشتی نظیر مبلهای لاوست. در صورتی که برنامه خاصی برای تزیین کف اتاق خود نداشته باشید، می توانید مانور بیشتری روی این وسایل تزیینی بدهید.

حراج مبل و مبلمان مرداد ۹۸

سبک های مبل چسترفیلد

سبک قرون وسطایی

مبل های چسترفیلد از جمله نمادهای طراحی و سبک هستند که قطعه های مختلف لوازم تزئینی در کنار آن ها ست می شود، حتی اگر این وسایل مربوط به همان دوره از زمان و همان سبک نباشند. به عنوان مثال، مبل بسیار سنگین و چسبیده چسترفیلد نقطه ی مقابل ایده آلی برای مبلمان سبک قرن بیستم (یا بهتر است بگوییم اواسط قرن بیستم) با پایه های دوک وار و به خصوص پرده هایی مدرن است که