دکوراسیون سبک روستیک دکور چوبی روستیک

دکوراسیون سبک روستیک دکور چوبی روستیک


 
 

دکوراسیون سبک روستیک دکور چوبی روستیک

 

ستون‌هایی از سدر شیاردار نشان می‌دهند که معمار و صاحب خانه تحت تاثیر درختان بوده‌ است. البته به راحتی می‌توانید از عکس متوجه شوید که هسته مرکزی این خانه در ورودی‌اش است که توسط دو درخت عظیم احاطه شده است.
 زندگی مجلل روی درخت! را به دوست داران طبیعت پیشنهاد می کنیم.
 

دکوراسیون سبک روستیک دکور چوبی روستیک

 
در آنسوی ورودی این خانه سورپرایزی نهفته است. درختان وارد خانه می‌شوند. تنه درختان سدر ستون‌های ارگانیکی در طراحی این خانه شکل می‌دهند و این جزئیات خانه هستند که کمک می‌کنند خانه سر پا باقی بماند. این موضوع بخصوص در مورد اتصالات خاص فلزی و سیم‌کشی‌های صورت گرفته در آن دیده می‌شود. بخشی از ریزه‌کاری‌های خانه هم در کنده‌های کاج و صنوبر بکار رفته در آن است. 

 

دکوراسیون سبک روستیک دکور چوبی روستیک

 

زیبایی این مکان، فراتر از آنچه به وضوح می‌توان دید، این است که درختان برای خود یک زندگی جداگانه دارند. می‌شود با کندن دستی خاکِ زیر خط مبنا و بلند کردن درختان، بدون سقوط آن‌ها، از کل درخت دوباره استفاده کرد. 
پیش از نصب درختان در محل و برای خلاص شدن از حشرات، باید این درختان را با استفاده از فرکانس رادیویی رطوبت‌زدایی کرد. 

 

دکوراسیون سبک روستیک دکور چوبی روستیک

 

در این خانه پنجره‌ها نقطه اصلی توجه هستند و نمای خارق‌العاده جنگل اطراف خانه و رودخانه اسنیک (Snake River) در زیر آن را به زیبایی در قاب خود نشان می‌دهند.
 

دکوراسیون سبک روستیک دکور چوبی روستیک

 
سدر قرمز غربی درختی‌ست که در این خانه انتخاب شده است، ولی فرق این مورد با دیگران در این است که در اینجا پوسته درخت دست‌نخورده باقی مانده و همین امر هم کاربرد خلاقانه این درخت در فضای داخلی را شکل داده است. کاربرد الهام‌گرفته شده از درختان طبیعی منطقه، ایده معماران این بوده که با ادراک مخاطب بازی شود. با باقی گذاشتن پوسته درخت روی آن، به نظر می‌رسد که شیشه پنجره در تنه درخت ادغام شده است و از آن جدا نیست. 

 

دکوراسیون سبک روستیک دکور چوبی روستیک

 
درخت سدر در این اتاق بزرگ فرمانروایی می‌کند.این اتاق نمونه‌ای است که نشان می‌دهد چوب طبیعی اگر درست مورد استفاده قرار گیرد چقدر راحت می‌تواند با طراحی خانه هماهنگ شود.
فرایند اجرای پرداخت چوب شامل ساییدن رویه چوب با یک برس موی طبیعی است. 

 

دکوراسیون سبک روستیک دکور چوبی روستیک

 
درست است که برای خانه‌های معمولی (و حتی بالاتر از معمولی)  دستیابی به ظاهری مشابه اتاق قبلی کار آسانی نیست، ولی خطوط ساده و تمیز آن خانه می‌توانند الهام‌بخش ایده‌ای دیگر باشند.
همان طور که این اتاق کودک در یک خانه در مونترال (Montreal) نشان می‌دهد، استفاده ساده از شاخه درختان و حتی تنه‌های نازک درخت می‌تواند جادویی طبیعی وارد اتاق کند.
همانطور که در این اتاق کودک می‌بینید…
 
 

 

 
دلیل نرم و راحت به نظر رسیدن این اتاق، استفاده از سبک روستیک یعنی سبکی گرم و دنج است؛ که طراح از آن استفاده کرده است. 

طراح این اتاق با الهام گرفتن از منظره محیط و درختان شگفت‌انگیز افرا و کاج از تیرهای درختی و پوششی از چوب کاج در دیوارهای اتاق استفاده کرده تا این دیوارها نشانی از یک لانه پرنده در خود داشته باشند. تخت‌خواب، درخت است. درختی که شاخه‌هایش تا سقف می‌روند و به قطعات بالا و پایین تخت وصل می‌شوند و همه این‌ها برای آن است که کسی که روی آن می‌خوابد «حس کند انگار در بالای یک درخت خوابیده است». 
 
 

دکوراسیون سبک روستیک دکور چوبی روستیک

 
درختان تنها منبع الهام طبیعی نیستند. ماجرا در چگونگی نشستن این خانه بر زمین نهفته است. با استفاده از پنجره‌های تمام قدی که به اقیانوس باز می‌شوند در کنار نمای مسی خانه که در سمت شیب‌دار خانه قرار داشته و به بالا رفته و سقف خانه را زیر پوشش خود می‌گیرد، حس در پناه بودن و در عین حال رها و در معرض خطر بودن در این خانه که با پایه‌ای روی شیب زمین قرار گرفته است با هم ترکیب شده‌اند.
 

 

دکوراسیون سبک روستیک دکور چوبی روستیک


خانه در این عکس با استفاده از خطوط بلند و نازک خانه و سیستم متناسب سازه‌ای آن، که به شکل طبیعی زمین احترام گذاشته محقق شده است. این خانه نمونه‌ای از معماری ارگانیک است که در آن از راهنمایی‌هایی که شکل زمین در اختیارش می‌گذارد استفاده شده و هماهنگی آن با محیط پیش می‌رود. 


 
 

دکوراسیون سبک روستیک دکور چوبی روستیک

 
در کوه‌پایه‌های کوهستان سانتا کاتالینا (Santa Catalina) در آریزونای جنوبی (Southern Arizona)، که در اینجا زیر پوششی از برف دیده می‌شود، این خانه خصوصیتی شاخص دارد. این خانه با الهام‌گرفتن از فضای بیرونی به قدرتی بیشتر و اتصالی قوی‌تر با محیط دست پیدا کرده است: دیواری سنگی که بدون قطع از درون خانه می‌گذرد و از ورودی خانه در بیرون شروع شده و در حیاط پشتی آن تمام می‌شود.

 
 

دکوراسیون سبک روستیک دکور چوبی روستیک

 

دکوراسیون سبک روستیک دکور چوبی روستیک


خرید مبلر خرید مبل کلاسیک فروشگاه اينترنتي مبلمان و دكوراسيون تهران خرید مبل ال خرید مبل دست دوم خرید اینترنتی مبلمان یافت آباد خرید مبل سلطنتی مبل مبل ارزان مبلمان منزلv مبل کلاسیک مبلمان مدرن تهران فروشگاه اينترنتي مبلمان و دكوراسيون تهران حراج مبل راحتی
دستگیره دیجیتال – قفل کارتی درب آپارتمان

دستگیره دیجیتال - قفل کارتی درب آپارتمان

با استفاده از اسمارت فون‌ها تا فاصله یک‌و نیم‌متری به‌راحتی می‌توانید قفل در را باز کرده و تنها با لمس بدنه قفل با دست‌تان آن را باز کنید. یک حلقه LED هم در جلو قفل تعبیه شده که با نور سبز خود نشان می‌دهد در قفل نیست، با نور آبی نشان می‌دهد در حال پردازش است و با نور زرد نشان می‌دهد در قفل است. نور قرمز هم نشان‌دهنده عدم مجوز ورود است.

دستگیره دیجیتال - قفل کارتی درب آپارتمان

پوست در این‌جا رسانا و کلید اصلی ورود است و لازم است که بخش فیبر نوری قفل با پوست شما تماس پیدا کند. پس حواس‌تان باشد با دست‌کش نمی‌توانید در را باز کنید. البته نگران سرمای زمستان نباشید. زیرا این قفل به سبک معمول و با کلیدهای مکانیکی هم کار کرده و باز می‌شود.

رنگ اتاق خواب بزرگسال

رنگ اتاق خواب بزرگسال

ترکیب‌های رنگی بسیار زیبا و متنوعی وجود دارند که شما می‌توانید برای رنگ کردن اتاق‌ خواب خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنید .در اینجا چیدانه ده ترکیب زیبا برای رنگ‌آمیزی اتاق‌ خواب‌ها را انتخاب کرده‌است و می‌خواهد شما را هم در جریان این انتخاب‌ها قرار دهد؛ شاید شما هم به این ترکیب‌های رنگی علاقه داشته باشید و یا بعد از دیدن‌شان به آن‌ها علاقه پیدا کنید. در ادامه خواهید دید که در انتخاب این رنگ‌ها توجه بسیار زیادی به تخت‌خوابی که در اتاق وجود دارد شده است. دلیل این توجه این است که تخت‌خواب احتمالا وسیله‌ای است که بیش‌ترین تاثیر را در حال و هوای اتاق‌ خواب شما خواهد داشت. هم‌چنین به خاطر داشته باشید که رنگ سفید تقریبا همیشه در یک جایی از اتاق استفاده شده است و برای همین می‌توانید حضور این رنگ را هم کنار بقیه رنگ‌های معرفی شده فرض کنید. به ترکیب‌های رنگی موجود در این مطلب به خوبی توجه کنید و اگر به نظرتان مناسب فضای زندگی شما آمد از آن‌ها در اتاق خواب خود استفاده کنید.

خاکستری و زرد

مبل استیل و چگونگی چیدمان ان در منزل + عکس

نحوه انتخاب مبل استیل

طراحی دکور منزل با استفاده از مبل های شیک کار پیچیده ای نیست اگر انتخاب درستی داشته باشید. انتخاب شما باید از روی اصول استانداری که مرتبط با دکوراسیون داخلی است دنبال شود. مبل های استیل و مبل های کلاسیک از متریال مرغوب تر و با کیفیت تری در مقایسه با مبل های راحتی بهره برده است و همین امر سبب می شود از مبل های استیل برای دیزاین اتاق های پذیرایی و محیط های کاری رسمی تر استفاده شود. مبل های استیل به زبانه عامیانه مبل سلطنتی نیز نامید می شود. مبل های با منبت کاری های ظریف و شیک که به شما کمک می کند به یک دکوراسیون بسیار زیبا دست پیدا کنید. قبل از اینکه دست به خرید بزنید و مبل های استیل مناسب برای منزل و دکوراسیون اتاق های خود تهیه کنید به پیشنهاد های ارائه شده از سوی ما توجه کنید امید است بهترین انتخاب از آن شما باشد.

[caption id="attachment_214" align="aligncenter" width="600"]مبل استیل مبل استیل[/caption]

مبل استیل را کجا و به شکل چیدمان کنیم

یکی از مهم ترین تفاوت های مبل های استیل که همیشه مشاهده می شود نوع طراحی متفاوت این سری از مبل ها است. مبل های دست منبتی بسیار خاص که به شکل متفاوتی طراحی و در دکورا قیمت مبل استیل

قیمت مبل استیل

قیمت مبل استیل

در مقاله قبل در مورد نحوه کلی قیمت گذاری بر مبلمان منزل صحبت کردیم.اما در این مقاله می خواهیم به طور مفصل تر در مورد نوع استیل این دسته از محصولات منزل صحبت کنیم.

باید در نظر داشت که چه مواردی باعث می شود تا قیمت این دسته از محصولات با محصولاتی مانند مبل راحتی و مبل کلاسیک متفاوت باشد.

مدل مبل

مواد سازنده

قیمت متریال

مدت زمان طراحی و ساخت

موارد ذکر شده در بالا از جمله مسائل بسیار مهم در قیمت مبل استیل است.

مدل مبل استیل با توجه به ساختار پیچیده و همچنین طراحی های پرکار بر روی قسمت هایی مانند بدنه و یا دسته ها و همچنین تاج باعث می شود قیمت این نوع مبلمان بیشتر شده.گفتنی است این مسائل به نسبت مشکل در طراحی باعث شده است تا علاق مردم عزیزمان نسبت به این مبل روز به روز بیشتر شود.

اما در مدل مبل استیل چه مواردی تاثیر گذار است؟

علاوه بر طراحی های پیچیده مبلمان استیل می توان از تعداد اجزای آن به عنوان موردی تاثیر گذ تبدیل وسایل کهنه به نو + تزیین دراور’ قدیمی

خودتان بسازید: ما اخیرا با استفاده از رنگ گچی و تعدادی دستگیره مدرن این دراور چوبی کهنه و قدیمی را که از یک دسته‌دوم‌فروشی خریده بودیم بازسازی کردیم و به آن ظاهر جدیدی دادیم. باور این مسئله خیلی سخت است که این دراور همان دراور قدیمی است. برای کسانی که عاشق وسایل موجود در جمعه‌بازارها یا سمساری‌ها هستند و دوست دارند آن‌ها را بازسازی کنند پروژه‌ای که ما انجام دادیم بسیار آموزنده و راهگشا است.

تبدیل وسایل کهنه به نو + تزیین دراور' قدیمی

دراورهای قدیمی و کهنه ظاهر ناامیدکننده‌ای دارند اما گاهی در آن‌ها پتانسیل‌های زیادی را می‌توان پیدا کرد. فقط کافی است که چند لایه رنگ به آن‌ها اضافه کنید و بخش‌هایی از آن‌ها را تعمیر کنید. این وسایل قدیمی را می‌توانید در جمعه‌بازارها، دسته‌دوم‌فروشی‌ها، و یا سمساری پیدا کنید و به قیمت نه چندان زیادی آن‌ها را خریداری کنید.

بازسازی ارزان آپارتمان

بازسازی ارزان آپارتمان

چند سال پیش یک آپارتمان دو خوابه خریدم. ارزان و کثیف بود اما از لحاظ جغرافیایی ایده آل بود، و می دانستم که با کمی نوسازی پتانسیل خود را نشان می دهد. در آن زمان مستاجری در آن زندگی می کرد، پس تا یک سال بعد هم دست مستاجر ماند تا کمی پول برای بازسازی پس انداز کنم. چند ماه را به تحقیق و برنامه ریزی و پس انداز مشغول بودیم. اگر قصد بازسازی آپارتمان با کمترین هزینه را دارید و افزایش قیمتی که در پایان کار از ملک انتظار دارید، باید روی دو کفه ترازو قرار گرفته و باهم برابر باشند. بازسازی ارزان آپارتمان
در عرض دو ماه اقدام به بازسازی آپارتمان خود کردیم در ابتدا آشپزخانه سپس رختشوی خانه اروپایی در حمام نصب کردیم، کف آپارتمان را لمینت کردیم، چراغ های LED نصب کردیم، پرده زدیم، کمد لباس را نصب کردیم و سیستم تهویه مطبوع مناسب برای منزل خود تعبیه کردیم. همچنین کل واحد را رنگ زدیم و قرنیزهای جدید نصب کردیم.


اما همه این کارها مثل آب خوردن نبود. در طول پروژه با افرادی سر و کار داشتیم که یا دیر سر کار حاضر می شدند یا اصلا نمی آمدند. افرادی بودند که وسط کار همه چیز را رها کردند و کار را رها کردند، حتی زمانی که یک حفره بزرگ وسط حمام و سقف آپارتمان پایینی ایجاد دکوراسیون خانه کوچک شیک و زیبا – بهترین دکوراسیون منزل ایرانی

دکوراسیون خانه کوچک شیک و زیبا - بهترین دکوراسیون منزل ایرانی

دکوراسیون خانه کوچک شیک و زیبا - بهترین دکوراسیون منزل ایرانی

1- میز تحریر پیش‌ساخته برای فضاهای کوچک

این نوع میزها را می‌توان در اکثر خانه‌های نقلی پیدا کرد. آن‌ها راهی هوشمندانه برای داشتن یک فضای کار و هم‌چنین فضاهای نگهدارنده در یک فضای بسیار کوچک هستند. ساخت چنین فضاهایی در درون خانه بسیار ساده است؛ اما اگر خودتان از پس این کار برنمی‌آیید یک نجار حرفه‌ای با هزینه‌ای اندک حاضر است این کار را برای شما انجام دهد. به بخش اهالی فن چیدانه بروید و نمونه کارهای شرکت کم جا را ببینید. تنوع چوب ها می تواند به شما کمک کند تا بهترین گزینه را به توجه به علایق و خانه خود بیابید. اهالی فن چیدانه می توانند به شما در اجرای این پوشش کمک کنند.

نمونه طراحی ویلا

نمونه طراحی ویلا

این خانه به دلیل داشتن توفال‌های سنتی از جنس درخت سرو، بام سنگی، و جزئیات ظریف نمای خارجی معروف است. این خانه 2250 متر مربعی دارای منطقه‌ای خصوصی برای قایق‌سواری و ایوان‌های مختلف برای گذراندن وقت‌های آزاد در فضای بیرونی است.

نمونه طراحی ویلا

اگر به درون خانه قدم بگذارید متوجه طراحی مجلل آن می‌شوید. احساس روشنی و درخشندگی که هنگام ورود به این خانه می‌کنید در اتاق‌های دیگر حتی با شدت بیش‌تری نیز وجود دارد.

مطلب پیشنهادی: بهترین هتل های ایران برای سفر

نمونه طراحی ویلا

جزئیات کلاسیک در این خانه به وفور دیده می‌شود و زیبایی و ظرافت در طراحی داخلی آن به چشم م خرید مبل تختخواب شو ارزان

خرید مبل تختخواب شو ارزان

مبل های تخت شو با استفاده از تکنولوژی های نوین ساخته شده اند که هم در حالت مبل ظاهر زیبا و جنس مناسب و راحتی دارند و هم در حالت تخت کسانی که خانه ی کوچک دارند و میخواهند از همه ی وسایل هایی که در خانه لازم است داشته باشند و استفاده کنند میتوانند از این مبل ها استفاده کنند. که نیاز به فضای زیادی ندارد و یا اگر اتاق خواب بزرگی دارید و نمیخواهید تخت فضای اتاق را درگیر کند این تخت ها مناسب برای این کار هست. مبل ها تخت شو کاربرد زیادی در خانه دارند اما هنگام خرید آن فقط کاربرد آن را در نظر نگیرید به جنس آن نیز توجه کنید بیشتر تخت ها هستند که ظاهر بسیار زیبایی دارند اما بدلیل نداشتن جنس مناسب باعث اذیت شدن شما میشود اگر تخت از لحاظ کیفیت و جنس نیز مناسب نباشد و فقط ظاهر زیبا داشته باشد باعث میشود شما زودتر دلزده و به فکر تغیر تخت باشید.اگر این مبل هارا برا اتاق خواب انتخاب میکنید به سایر وسایل های اتاق نیز دقت کنید اگر بیشتر به عنوان یک مبل از آن استفاده میکنید حتمی رنگ و طرح آن را با تخت اتاق خود هماهنگ کنید.امروزه بیشتر خانه هارا کوچک میسازند مخصوصا خانه های آپارتمانی پس زندگی در این خانه ها مشکلات خود را در پی داشته اما برای رفاه و آسایش بیشتر افراد وسایل های مختلفی طرا مبل ال کنج

مبل ال کنج

یک مبل ال زیبا-علاوه بر چشمگیری خاص خود- بسته به نوع طراحی آن، امکان نشستن و خوابیدن در وضعیت های مختلفی را به شما عرضه می کند؛ مثلا شما می توانید هنگام نشستن پاهای خود را در دو طرف شزلون آی گلآویزان نمایید و یا با تکیه دادن قسمتی از پشت خود به دسته شزلون در حالت نیم خیز قرار گیرید و ?

چنین وسیله ای می تواند با ایجاد کاربری های جدید، زندگی شما را جالب تر و راحت تر نماید. مثلا می توانید در زمانی که تعداد صندلی های میز ناهارخوری شما کفاف تعداد میهمانان را نمی دهد، از شزلون به عنوان نیمکت میز ناهارخوری استفاده کنید و یا اینکه با چسباندن آن به پایین تخت، از آن به عنوان پاتختی استفاده کنید و یا گهگاهی با استفاده از چنین مبلمانی به جای تختخواب، حس و حال تازه ای را به خود تزریق نماید.

مبل ال کلاسیک با نشیمن فوق العاده راحت واستاندارد طراحی مدرن ضاهری زیبا چشم نوازو مجلسی

ست مبل راحتی ال کلاسیک نفره کنج+۱+۲+۳ میباشد

ست مبلمان شامل یک عدد مبل سه نفره بدون دسته و یک عدد مبل دو نفره یک طرف دسته به همراه

یک عدد مبل تک نفره دو طرف دسته یک عدد کنج عرضه میشود که با توجه به نیاز تعداد را میشود کم یا زیاد کرد

کار شده از بهترین چوب ابر و پارچه مبلی خار