آموزش ساخت آباژور نمدی + فیلم آموزش ساخت آباژور

آموزش ساخت آباژور نمدی + فیلم آموزش ساخت آباژور

 

آموزش ساخت آباژور نمدی + فیلم آموزش ساخت آباژور

 

قبل از هر چیزی باید قطعه چوب مورد نظرتان را انتخاب کنید. برای چنین آباژوری بهتر است این چوب ظاهر طبیعی و دست نخورده خود را حفظ کرده باشد. نیازی نیست به برش نامنظم آن فکر کنید، ظاهر طبیعی چوب در این آباژور حسی گرم و روستیک را به خانه شما می بخشد. فقط کافی است که این انتخاب شما بتواند به حالتی ایستا و محکم به عنوان پایه آباژور عمل کند. چیدانه قبلا در مورد آوردن گرمای سبک روستیک به یک خانه مدرن صحبت کرده است. این آباژور نیز می تواند در خانه شما نشانه ای از این سبک در خانه شما باشد.

 

آموزش ساخت آباژور نمدی + فیلم آموزش ساخت آباژور

 

لوازم مورد نیاز برای سر هم کردن پایه کلاهک، سیم و سرپیچ برای نصب لامپ را قبل از شروع کار تهیه کنید و این وسایل را می توانید از فروشگاه های ابزارآلات بخرید. حتی بعضی از آنها را نیز ممکن است در انبار خانه به راحتی پیدا کنید.

 

آموزش ساخت آباژور نمدی + فیلم آموزش ساخت آباژور

 

دست به کار شوید. باید محل قرارگیری میله کلاهک آباژور و مسیر عبور سیم را از پایه چوبی، انتخاب کنید. پس از آن به کمک مته در آن به عرض و عمق کافی حفره ای ایجاد کنید. باید دقت کنید که این حفره نباید زیاد بزرگ باشد چون امکان تکان خوردن پایه کلاهک در آن وجود دارد.

 

آموزش ساخت آباژور نمدی + فیلم آموزش ساخت آباژور

 

یه قطعه فوم را متناسب با مقطع پایه چوبی برش دهید و آن را به قسمت زیرین آن بچسبانید. این صفحه فوم باعث جلوگیری از لغزندگی آباژور بر روی میز می شود.

 

آموزش ساخت آباژور نمدی + فیلم آموزش ساخت آباژور

 

سیم های متصل به سرپیچ لامپ را از میله ای فلزی عبور داده و به اندازه لازم ببرید.

مطلب پیشنهادی: ویدئو: ساخت آباژور های زیبا تنها با بطری های شیشه ای

 

آموزش ساخت آباژور نمدی + فیلم آموزش ساخت آباژور

 

پس از عبور دادن میله مورد نظر از حفره چوب، آن را به کمک واشر در جای خود محکم کنید.

 

آموزش ساخت آباژور نمدی + فیلم آموزش ساخت آباژور

 

پایه کلاهک را با دقت روی میله مورد نظر نصب کرده و پس از آن سرپیچ را در جای خود قرار دهید.

مطلب پیشنهادی: ۴ مرحله برای ساخت آباژور با گلدان قدیمی

 

آموزش ساخت آباژور نمدی + فیلم آموزش ساخت آباژور

 

از محکم بودن اتصالات آن اطمینان حاصل کنید. تا بتواند تکیه گاهی مناسب برای کلاهک باشد.

مطلب پیشنهادی: خلاقیت در طراحی آباژور پارچه ای

 

آموزش ساخت آباژور نمدی + فیلم آموزش ساخت آباژور

 

حالا دیگر نوبت به مرحله آخر رسیده و باید کلاهک را روی پایه سوار کنید. انتخاب جنس و روکش کلاهک با شماست. حتی می توانید رنگ و طرح آن را متناسب با طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خود انتخاب کنید.

مطلب پیشنهادی: خودتان بسازید: ساخت آباژور در کم‌تر از یک ساعت

 

حالا شما یک آباژور زیبا با ظاهری دوست داشتنی دارید. ظاهر طبیعی چوب و تلاشی که خودتان برای ساختنش کردید می تواند استفاده از آن را برایتان لذت بخش تر بکند.

آموزش ساخت آباژور نمدی + فیلم آموزش ساخت آباژور


خرید مبلر خرید مبل کلاسیک فروشگاه اينترنتي مبلمان و دكوراسيون تهران خرید مبل ال خرید مبل دست دوم خرید اینترنتی مبلمان یافت آباد خرید مبل سلطنتی مبل مبل ارزان مبلمان منزلv مبل کلاسیک مبلمان مدرن تهران فروشگاه اينترنتي مبلمان و دكوراسيون تهران حراج مبل راحتی
هزینه خرید مبل

بازسازی: بازسازی قسمت های مختلف دکوراسیون خانه می تواند تاثیری عمیق بر حال و هوای فضای خانه و انرژی موجود در بخش های مختلف بگذارد. گاهی با تعویض رنگ یک دیوار یا روکش مبلمان یک نشیمن می توان تحولی چشم گیر در فضای داخلی خانه ایجاد کرد. ترفند های دکوراسیونی بسیاری وجود دارد که می تواند به ما برای داشتن خانه ای باحال و هوای جدید و تازه کمک کند، گاهی این ترفند ها بسیار کوچک هستند، اما گاهی این تغییرات ابعاد بزرگتر و وسیع تری به خود می گیرند که به آن بازسازی می گویند. برای مناسبترین بازسازی آپارتمان بهتر است ما را در این مطلب از ihome همراهی کنید.

هزینه خرید مبل

قبل از انجام بازسازی و تعمیرات ساختمان نیاز است تا سوالات زیر را پاسخ دهید:

 • می خواهید کدام فضاهای ساختمان بازسازی شوند؟
 • چقدر می توانید برای بازسازی هزینه کنید؟
 • کاربری فضای بازسازی شده چه خواهد بود؟
 • در بازسازی آپارتمان کدام سبک دکوراسیون را انتخاب می کنید؟
 • طراحی تا چه اندازه برای شما نورپردازی منزل مسکونی نورپردازی

  نورپردازی منزل مسکونی نورپردازی

  نورپردازی منزل مسکونی نورپردازی

  مقدار نیروی برق مورد نیاز خود را مشخص کنید

  در این‌جا می‌خواهیم یک فرمول ساده برای به دست آوردن نیروی برق مورد نیاز را به شما آموزش دهیم: طول اتاق را در عرض آن ضرب کنید تا مساحت اتاق به دست آید. عدد به دست آمده را در عدد 5/1 ضرب کنید؛ عدد به دست‌آمده نیروی برق کلی است که برای روشن کردن اتاق شما مورد نیاز است. این عدد به شما کمک می کند تا مدیریت بهتری برای تهیه منابع نوریداشته باشید.

  نکته: وقتی می‌خواهید منابع نوری رو به پایین (منابع نوری توکار) را در آشپزخانه خود نصب کنید آن‌ها را از دو نوع زاویه باز و زاویه متوسط انتخاب کنید. در این حالت منابع نوری که دارای زاویه باز هستند فضای شما را به طور کلی روشن می‌کنند و منابع نوری که دارای زاویه متوسطی هستند به صورت موضعی تجهیزات آشپزخانه مانند اجاق گاز، پیش‌خان، و لو قیمت مبل راحتی سال ۹۸

  قیمت مبل راحتی سال 98

  مدل مبلمان در سال ۲۰۱۹ در انواع طرح های مختلف نظیر مدل مبل راحتی، مدل مبل سلطنتی و مبل چستر طراحی شده اند که انتخاب هر یک از این مدل مبلمان ها به سلیقه شخصی و سبک دکوراسیون داخلی منزل شما بستگی دارد. در ادامه توجه شما همراهان عزیز و همیشگی مجله آرگا را به ۶۰ مدل مبل ۲۰۱۹ جلب می کنیم که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید.

  قیمت مبل راحتی سال 98

  دکوراسیون منزل عروس ایرانی ۲۰۱۹ ۱۳۹۸ + عکس نمونه

  دکوراسیون منزل عروس سال 1398

  طراحی و تزیین دکوراسیون منزل عروس و داماد کاری سخت و چالش برانگیز است چرا که باید نظرات و سلیقه های متفاوت را به شیوه ای درست و مناسب با یکدیگر ترکیب کنید

  دکوراسیون منزل

  در این مطلب به دکوراسیون منزل عروس و داماد خوش سلیقه میپردازیم و میبینیم که چگونه رنگ های مختلف را با هم ترکیب کرده اند و فضایی گرم و صمیمی برای خود ساخته اند.

  دکوراسیون منزل عروس ایرانی 2019 1398 + عکس نمونه

  دکوراسیون منزل عروس 2018

  فضای نشیمن یک کاناپه سه نفره به رنگ طوسی ملایم و دو صندلی تک نفره سبز رنگ دارد که فضایی ساده و زیبا را به ارمغان آورده اند. نمای چوبی و تزیینات ریز و درشت در این خانه به خوبی دیده میشود.

  عکس دکوراسیون خانه های کوچک ایرانی

  عکس دکوراسیون خانه های کوچک ایرانی

  عکس دکوراسیون خانه های کوچک ایرانی

  طراحی طاقدار با دهانه‌های قوسی‌شکل فضایی را برای قرارگیری آشپزخانه، اتاق خواب، و حمام‌ها مهیا کرده است.

  عکس دکوراسیون خانه های کوچک ایرانی

  اتاق مهمان به عنوان بخشی از فضای نشیمن طراحی شده و از طریق یک صفحه تاشو از این فضا جدا می‌شود. چهره سفید و فیروزه‌ای رنگ این خانه جلوه‌ای متفاوت و یکدست به فضای داخلی این خانه داده است.

  عکس دکوراسیون خانه های کوچک ایرانی

  شرکت The White Room در طراحی این خانه نامتعارف اصالت آن را حفظ کرد و آن را با فض مدل نصب تابلو روی دیوار

  مدل نصب تابلو روی دیوار

  مدل نصب تابلو روی دیوار

  1. اگر قصد دارید چندین تابلو را در کنار هم بر روی یک دیوار نصب کنید، بهتر است تابلوهایی که رنگی روشن تر دارند را در بالا و آن ها که رنگ آن ها تیره تر است را در پایین قرار دهید.
  چیدانه قبلا شما را با ۶ ترفند عالی برای نصب تابلوها در خانه آشنا کرده است.

  مدل نصب تابلو روی دیوار

  2. تابلوهای بزرگ را بر دیوارهای اصلی نصب نمایید. اگر در هنگام خرید انتخاب شما تابلویی بزرگ بوده است، بهتر است به این نکته توجه کنید.

  مطلب پیشنهادی: ترفند های استفاده از تابلو های هنری در دکوراسیون

  مدل نصب تابلو روی دیوار دکوراسیون خانه های ۶۰ ۷۰ ۵۰ متری – دکوراسیون خانه های کوچک آپارتمانی

  دکوراسیون خانه های 60 70 50 متری - دکوراسیون خانه های کوچک آپارتمانی

  دکوراسیون خانه های 60 70 50 متری - دکوراسیون خانه های کوچک آپارتمانی

  طراحی دوبلکس فضاهای کوچک

  طراحی دوبلکس فضاهای کوچک راهی است تا بتوان فضاهای بیشتری را در یک مساحت کم گنجاند. برای این کار بهتر است برای فضاهایی نظیر اتاق خواب از ارتفاع استفاده کرده و آن ها را بالای راه پله ها طراحی کنیم. این کار باعث می شود طراحی معماری داخلی خانه حرفه ای تر به نظر بیاید و همچنین باعث می شود از فضا بهترین استفاده راببرید و هم محصور بودن اتاق خواب خود را در فضایی کوچک تامین کرده اید.

  لیست شرکت های فعال در حوزه معماری داخلی و طراحی دکوراسیون داخلی خانه در اهالی فن چیدانه

  خرید مبل سنتی

  خرید مبل سنتی

  مبل تختخواب شو کمجا چوب

  یکی از زیباترین نمونه ها از این گوشه های دنج زیبا را می توان در ویلای پارتکلا شاهکار معماری ایرانی در روستاهای مازندران، اثر محمدرضا نیکبخت دید. از آنجا که این ویلا دارای مناظر و چشم اندازهای خیره کننده ایی است که می تواند گذران لحظه های شما را لذت بخش تر کند، برای پشت هر کدام از پنجره ها مبلمانی راحت و زیبا در نظر گرفته شده است. با این کار هم می توان از منظره زیبای پشت پنجره لذت برد هم می توان دکوراسیون داخلی جذاب و منحصر به فرد داشت.

  مبل تختخواب شو کمجا چوب

  این گوشه های دنج می تواند فضایی جذاب برای ترغیب کودکان شما به کتاب خواندن باشد. چرا که شفافیت پنجره نور کافی را برای خواندن در اختیار او می گذارد و هم این که کودک شما می تواند با نگاه کردن به مناظر زیبای اطراف خستگی را مبل ال کنج

  مبل ال کنج

  یک مبل ال زیبا-علاوه بر چشمگیری خاص خود- بسته به نوع طراحی آن، امکان نشستن و خوابیدن در وضعیت های مختلفی را به شما عرضه می کند؛ مثلا شما می توانید هنگام نشستن پاهای خود را در دو طرف شزلون آی گلآویزان نمایید و یا با تکیه دادن قسمتی از پشت خود به دسته شزلون در حالت نیم خیز قرار گیرید و ?

  چنین وسیله ای می تواند با ایجاد کاربری های جدید، زندگی شما را جالب تر و راحت تر نماید. مثلا می توانید در زمانی که تعداد صندلی های میز ناهارخوری شما کفاف تعداد میهمانان را نمی دهد، از شزلون به عنوان نیمکت میز ناهارخوری استفاده کنید و یا اینکه با چسباندن آن به پایین تخت، از آن به عنوان پاتختی استفاده کنید و یا گهگاهی با استفاده از چنین مبلمانی به جای تختخواب، حس و حال تازه ای را به خود تزریق نماید.

  مبل ال کلاسیک با نشیمن فوق العاده راحت واستاندارد طراحی مدرن ضاهری زیبا چشم نوازو مجلسی

  ست مبل راحتی ال کلاسیک نفره کنج+۱+۲+۳ میباشد

  ست مبلمان شامل یک عدد مبل سه نفره بدون دسته و یک عدد مبل دو نفره یک طرف دسته به همراه

  یک عدد مبل تک نفره دو طرف دسته یک عدد کنج عرضه میشود که با توجه به نیاز تعداد را میشود کم یا زیاد کرد

  کار شده از بهترین چوب ابر و پارچه مبلی خار حراج مبل راحتی تخفیف

  حراج مبل راحتی تخفیف

  راهنما خرید مبل راحتی

  برای ساخت مبل راحتی از چوب های با کیفیتی مثل چوب سفید، راش و روس گرجستان یا حتی چوب گردو استفاده می شود. بهترین فوم برای نشیمن، فوم سرد و اسفنج 30 یا 35 کیلویی است. علاوه بر این ها نوع پارچه رویه مبل و دوخت آن نیز بسیار اهمیت دارد، سعی کنید برای مبل راحتی پارچه های قابل شستشو انتخاب کرده و دوخت آن را قبل از خرید حتما بررسی کنید.

  انواع پارچه مبل راحتی

  پارچه هایی که برای روکش مبل های راحتی از آنها استفاده می شود عبارت هستند از مازراتی، مکس، بوگاتی، پورش و ملیتا.

  مراحل تولید مبل راحتی

  برای ساخت انواع مبل ها ابتدا کلاف مبل ساخته شده، سپس کارهای مربوط به سمباده کشی و رنگ کردن آن انجام می شود. بعد از این مرحله پارچه رومبلی را دوخته و رویه کوبی را انجام می دهند. رویه کوبی آخرین و حساس ترین مرحله ساخت مبلمان است و باید با دقت فراوان انجام شود.

  مبل راحتی ایتالیایی

  طرح های مبل ایتالیایی بسیار خاص و فانتزی بوده و برای ساخت آنها از بهترین متریال استفاده می شود. خصوصا پارچه روکش این نوع مبل ها از انواع لوکس پارچه های رومبلی انتخاب خواهد