دکوراسیون خانه کوچک شیک و زیبا – بهترین دکوراسیون منزل ایرانی

دکوراسیون خانه کوچک شیک و زیبا – بهترین دکوراسیون منزل ایرانی

دکوراسیون خانه کوچک شیک و زیبا - بهترین دکوراسیون منزل ایرانی

 

۱- میز تحریر پیش‌ساخته برای فضاهای کوچک

این نوع میزها را می‌توان در اکثر خانه‌های نقلی پیدا کرد. آن‌ها راهی هوشمندانه برای داشتن یک فضای کار و هم‌چنین فضاهای نگهدارنده در یک فضای بسیار کوچک هستند. ساخت چنین فضاهایی در درون خانه بسیار ساده است؛ اما اگر خودتان از پس این کار برنمی‌آیید یک نجار حرفه‌ای با هزینه‌ای اندک حاضر است این کار را برای شما انجام دهد. به بخش اهالی فن چیدانه بروید و نمونه کارهای شرکت کم جا را ببینید. تنوع چوب ها می تواند به شما کمک کند تا بهترین گزینه را به توجه به علایق و خانه خود بیابید. اهالی فن چیدانه می توانند به شما در اجرای این پوشش کمک کنند.

 

دکوراسیون خانه کوچک شیک و زیبا - بهترین دکوراسیون منزل ایرانی

 

۲- نیمکت‌ها و میز پذیرایی تودرتو در نشیمن های کوچک

بهترین طراحی برای بیشترین استفاده از یک آپارتمان کوچک می تواند استفاده از وسایل کم جا باشد. با داشتن یک میز تحریر کشویی، یک دست نیمکت تودرتو، و یک میز پذیرایی که از دل یک کاناپه خارج می‌شود، می‌توان یک فضای بسیار کوچک را تبدیل به یک اتاق نشیمن کامل کرد. این ایده برای کسانی کاربردی است که فضای کار و زندگی آن‌ها در یک جا قرار دارد.

 

دکوراسیون خانه کوچک شیک و زیبا - بهترین دکوراسیون منزل ایرانی

 

۳- تخت‌خواب تاشو متصل در ارتفاع دیوار فضاهای کوچک

وسایل تاشو، معجزه دکوراسیون منزل کوچک هستند. به جای استفاده از تخت‌خواب‌ها تاشو که در حالت بازشده فضایی از سطح زمین را اشغال می‌کنند، بهتر است از این نوع از تخت‌خواب‌های تاشو استفاده کنید. این تخت‌خواب‌ها در حال بازشده در فضای عمودی قرار می‌گیرند و با استفاده از یک نردبان ساده می‌توان به راحتی به آن‌ها دسترسی داشت. در این حالت از فضاهای نگهدارنده پیرامون این تخت‌خواب می‌توان به عنوان جایی برای قرار دادن چراغ‌خواب استفاده کرد. همان‌طور که مشاهده می‌کنید در فضای موجود در عکس بالا هر وسیله‌ای دارای حداقل دو کارکرد است و این مسئله باعث شده این فضا همزمان قابلیت تبدیل شدن به اتاق‌های مختلف را داشته باشد.

مطلب پیشنهادی: ۱۰ نکته مهم در طراحی اتاق خواب های کوچک

 

دکوراسیون خانه کوچک شیک و زیبا – بهترین دکوراسیون منزل ایرانی

دکوراسیون خانه کوچک شیک و زیبا - بهترین دکوراسیون منزل ایرانی

 

۴- تخت‌خواب کشویی برای اتاق خواب های کوچک

همان‌طور که در عکس بالا مشاهده می‌کنید، یک تخت‌خواب بزرگ را به راحتی می‌توان در فضای زیر قسمت مرتفع این خانه جای داد و آن را با استفاده از چند کوسن تبدیل به یک کاناپه کرد. وقتی این تخت‌خواب در حالت بسته خود قرار دارد از فضاهای نگهدارنده کناری آن می‌توان به راحتی استفاده کرد؛ فضاهایی که در چنین خانه نقلی بسیار کاربردی و مفید هستند.

مطلب پیشنهادی: کوسن ، کوچک اما تاثیر گذار در دکوراسیون منزل

 

دکوراسیون خانه کوچک شیک و زیبا - بهترین دکوراسیون منزل ایرانی

 

مطلب پیشنهادی: ۱۵ ایده بزرگ برای اتاق های نشیمن کوچک

 

دکوراسیون خانه کوچک شیک و زیبا - بهترین دکوراسیون منزل ایرانی

 

۵- جادوی آینه در خانه های کوچک

آینه کاری برای خانه ای بزرگ تر و پرنورتر ! … گرچه آینه‌ها نمی‌توانند به طور مستقیم فضایی را به خانه اضافه کنند، اما نباید از ارزش‌های آن‌ها غافل شد. آینه‌های سرتاسری بدون قاب به آپارتمان‌های نقلی حس و حال بازتری می‌دهند و باعث می‌شوند آن‌ها بزرگ‌تر از آن چیزی که واقعا هستند به نظر بیایند.

 

دکوراسیون خانه کوچک شیک و زیبا - بهترین دکوراسیون منزل ایرانی

 

۶- راه‌پله‌های هوشمندانه برای فضاهای کوچک

در فضاهای فشرده از فضای زیر راه‌پله‌ها باید بیشترین بهره را برد و بهترین مورد استفاده آن‌ها فضاهای نگهدارنده هستند. همان‌طور که در عکس بالا مشاهده می‌کنید از فضای زیر راه‌پله استفاده بسیار خوب و هوشمندانه‌ای شده است. این فضاهای نگهدارنده هم‌چنین باعث می‌شوند تا فضای خانه بزرگ‌تر از آن چیزی که هست به نظر برسد.

دکوراسیون خانه کوچک شیک و زیبا – بهترین دکوراسیون منزل ایرانی


خرید مبلر خرید مبل کلاسیک فروشگاه اينترنتي مبلمان و دكوراسيون تهران خرید مبل ال خرید مبل دست دوم خرید اینترنتی مبلمان یافت آباد خرید مبل سلطنتی مبل مبل ارزان مبلمان منزلv مبل کلاسیک مبلمان مدرن تهران فروشگاه اينترنتي مبلمان و دكوراسيون تهران حراج مبل راحتی
انواع دیوارهای ساختمان انواع مصالح دیوار

وظایف دیوار

چنانچه با دقت به پیرامون خود بنگرید، خواهید فهمید که ساختن دیوار با چه هدفی صورت می‌پذیرد. به چه شکل کلاس درس شما از فضای راهرو، حیاط و … جدا می‌گردد؟ چه عاملی موجب می‌شود که گرما، سرما، سر و صدا، رطوبت و… به داخل کلاس و برعکس وارد نشود؟ یا تحمل وزن سقف کلاس برعهده‌ی چیست؟

وظایف دیوار بدین شرح می‌باشد:

 • فضاها را از هم جدا می‌کند.
 • باعث ایجاد امنیت در محیط پیرامون ما می‌شود.
 • نیروی اعمالی را تحمل می‌کند.

در شکل زیر وظایف دیوار به صورت شماتیک مشخص شده است.

انواع دیوارهای ساختمان انواع مصالح دیوار

انواع دیوار

دیوارها به دو گروه عمده طبقه‌بندی می‌شوند: (لازم به ذکر می‌باشد که تصویر یا تصاویر مربوط به هر قسمت پس از پایان توضیح آن آورده شده است)

الف انواع دیوارها از نظر عملکرد:

 • دیوارهای باربر: این دیوارها علاوه بر خرید مبل کلاسیک جدید

  خرید مبل کلاسیک جدید

  دلیل این امر کیفیت بسیار بالای محصولات کلاسیک است که از چوب و پارچه بسیار مرغوبی به جهت ساخت آن ها کمک گرفته می شود.

  اگر بخواهیم در یک نگاه کلی مبل کلاسیک را به شما معرفی کنیم می توانیم بگویم مبلی چوبی که به صورت منبت کاری شده و بسیار ظریف طراحی و ساخته می شود.

  به همین خاطر در زمان تهیه متریال اولیه از چوبی استفاده می شود که در حین ساخت دچار آسیب نشود، زیرا چوب های بی کیفیت در زمان برش و منبت کاری کردن احتمال آسیب رسیدن به آن ها وجود دارد.

  به همین خاطر از چوب سفید، چوب گردو و چوب راش به منظور ساخت مبل های کلاسیک استفاده می شود که مانع از ترک خوردن آن و یا حتی شکستن کار در حین منبت کاری می شود.

  در ادامه باید بگویم مبل های کلاسیک از پارچه های بسیار مرغوب و با کیفیت تهیه می شوند تا زیبایی چوب های طبیعی را بهتر به نمایش بگذارند. همین امر قیمت تمام شده این محصول را به نسبت سایر محصولات بیشتر کرده است.

  در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا پیرامون مبل کلاسیک و ایده ال ترین انتخاب برای دکوراسیون های لاکچری شما مطالب مهمی را به اشتراک بگذاریم با ما همراه باشید اگر قصد خرید مبل کلاسیک را دارید.

  دکوری های ساده و ارزان وسایل دکوری ارزان قیمت

  دکوری های ساده و ارزان وسایل دکوری ارزان قیمت

  دکوری های ساده و ارزان وسایل دکوری ارزان قیمت

  ساخت وسایل جالب و خلاقانه همیشه نیاز به هزینه های بالا ندارد بلکه بیشتر از آن لازم است کمی به جزئیات بیشتر دقت کنیم شاید ازهمین وسایل ساده اطرافمان که گاهی به نظر بی مصرف می رسند بتوانیم با کمی حوصله وسایل دکوری زیبایی بسازیم. با چیدانه همراه شوید تا ساخت دکوری های جالبی را برای طراحی دکوراسیون خانه تان به شما نشان دهیم.

  دکوراسیون اتاق خواب ایرانی ساده و زیبا ۹۸

  اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که معمولا در نشان دادن اتاق خوابتان به دوستانتان تردید دارید.وقت آن رسیده که تغییری در دیوارها ی خنثی و فضای کسل کننده آن ایجاد کنید. اما هنوز در مورد حال و هوای کلی اتاقتان اطمینان ندارید: آیا یک اتاق‌خواب آرام و روشن می‌خواهیدیا یک اتاق‌خواب غمگین و تاریک؟

  اگرچه شاید جواب سوال بالا برای شما واضح و روشن باشد اما گاهی وقتی به اتاق‌خواب‌های تاریک نگاه می‌کنید، چیزی در آن‌ها شما را به خود جذب می‌کند. برای این‌که به جواب قطعی سوال خود برسید،این مطلب را بخوانید و بعد تصمیم بگیرید.

  خب، بیایید با اتاق‌های روشن شروع کنیم. این اتاق‌خواب مانند یک نسیم خنک است. هر وقت به این عکس نگاه می‌کنید، احساس آسایش و راحتی خواهید کرد. این اتاق‌خواب همان جایی است که در آن احساس زندگی در ابرها می‌کنید. قالیچه نرم و پرزدار موجود در این اتاق بیش از هر عنصر احساس راحتی را در این اتاق به وجود می‌آورد.

  تولید مبل راحتی ارزان

  تولید مبل راحتی ارزان

  تولید کننده انواع مصنوعات چوبی. انواع مبل راحتی و مبل کلاسیک ( ۳۵ درصد زیر قیمت بازار ) مناسب برای هر سلیقه و هر مکان.بهترین گزینه برای جهیزیه عروس . جدیدترین مدل های مبل سلطنتی و مبلمان راحتی را با ما تجربه کنید. انواع مبل شیک و مبل ارزان به قیمت تولیدی. قیمت مبلمان ما را می توانید مقایسه نمایید و بعد اقدام به سفارش نمایید.برخی از تولیدات گروه تولیدی مبلمان قرن ۲۱ به همراه قیمت مبل . برای مشاهده قیمت مبل راحتی و دیگر مدل ها روی تصاویر زیر کلیک کنید.

  تولید مبل راحتی ارزان

  کاغذ دیواری سه بعدی

  کاغذ دیواری سه بعدی جنگل

  کاغذ دیواری سه بعدی طلایی

  کاغذ دیواری سه بعدی عکس زن

  کاغذ دیواری سه بعدی عکس زن زیبا

  [caption id="attachment_238" align="aligncenter" width="500"]کاغذ دیواری سه بعدی زن رخ پوستر سه بعدي پرتره طلايي[/caption]

  کاغذ دیواری سه بعدی عکس گل طلایی

  مبل ال ترکیه + قیمت مبل راحتی ال

  مبل ال ترکیه + قیمت مبل راحتی ال

  ۱۳۹۸ مبل ال ارزان + مبل ال ترکیه

  مبل ال 8625 | فروشـگاه مبلمـــان ســون 7

  ۱۳۹۸ مبل ال ارزان + مبل ال ترکیه

  مبل ال , مبل ال ارزان , مبل ال ترک ...

  ۱۳۹۸ مبل ال ارزان + مبل ال ترکیه

  گروه تولیدی مبل ایران رفاه

  ۱۳۹۸ مبل ال ارزان + مبل ال ترکیه

  مبل ال چوبی ستاره STAR | آف دکور

  مبل کم جا گیر وسایل کم جا چیدمان

  وسایل کم: این روزها تعداد آپارتمان های نقلی و کوچک، بیشتر از آپارتمان های بزرگ و حتی معمولی است. وقتی فضا کوچک باشد، آدم نمی داند چطور می تواند آن را دکور کند. یا باید هزینه کنید و از مشاور و طراح حرفه ای کمک بگیرید.یا باید هزینه کنید و از مشاور و طراح حرفه ای کمک بگیرید. یا از وسایلی استفاده کنید که چندمنظوره هستند و می توانید استفاده های گوناگون از آنها داشته باشید.مبلمان و وسایل تاشو و متغیر گزینه های خوبی هستند. می توانید با سر زدن به فروشگاه های این موارد، گزینه های دلخواه و متناسب با فضای آپارتمان خود را پیدا و خریداری کنید.اگر مجرد هستید و در یک آپارتمان نقلی زندگی می کنید، می توانید اتاق کار و اتاق خواب خود را با هم ادغام کنید. برای این منظور ما خانه ای نقلی را برایتان انتخاب کرده ایم تا به صورت تصویری، ایده هایی به شما بدهیم، بلکه مفید واقع شوند.

  ابتدا باید برای قرار دادن انواع کتاب و وسایل دکوری یا وسایل موردنیاز، از قفسه های چوبی در داخل دیوار استفاده کنید. به طور مثال، همچون این اتاق کوچک، می توانید دوسوم از دیوار اصلی را قفسه بندی کنید. حتی در زیر برخی از طبقه ها می توانید کشو هم کار کنید تا وسایل غیرضروری را در آنها انبار کنید. در مقابل این ک طراحی داخلی خانه های ایرانی – دکوراسیون لوکس خانه های کوچک

  طراحی داخلی خانه های ایرانی - دکوراسیون لوکس خانه های کوچک

  طراحی داخلی خانه های ایرانی - دکوراسیون لوکس خانه های کوچک

  طراحی دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن خانوادگی
  طراحان داخلی: Surfaces USA

  استفان لینی (Stephanie Laney) طراحی داخلی نشیمن بالا می‌گوید که ساخت یک سقف سه‌بعدی نقطه آغاز طراحی این نشیمن آفتاب گیر بود که در طبقه دوم خانه اصلی این ملک قرار گرفته است. ورقه‌های فیبر با تراکم متوسط به تعداد مورد نیاز بریده شدند و بر روی سقف مانند پنل‌هایی که روی دیوار قرار می‌گیرند نصب شدند. با استفاده از این ایده سقف این قسمت حسی از حرکت و سایه پیدا کرد. با به کارگیری مبلمان ساده (شامل یک کاناپه دونفره و دو مبل) و یک تلویزیون 60 اینچی که به دیوار نصب شده است، این اتاق تبدیل به فضایی شده که می‌توان در آن جمع شد و همراه با دیگران به تماشای ف طرز چیدن سفره غذا روی زمین – چیدمان میز سلف سرویس ۲۰۱۹

  طرز چیدن سفره غذا روی زمین - چیدمان میز سلف سرویس 2019

  چیدمان میز را چک کنید. برای چیدن میز برای یک مهمانی رسمی ابتدا دیس‌ها و بشقاب‌های بزرگ و بعد بشقاب شام و بشقاب سالاد را بچینید. چنگال‌ها را در سمت چپ و چاقوها و قاشق‌ها را در سمت راست قرار دهید. به یاد داشته باشید که همه مهمان‌ها ابتدا بشقاب‌ها را برمی دارند و بعد به سراغ موارد دیگر می روند. روز قبل از مهمانی یک‌بار میز خود را بچینید و از آن عکس بگیرید تا در هنگام نیاز به آن رجوع کنید. این مسئله استرس شما را در روز مهمانی کاهش می دهد.

  اگر برای چیدمان میز غذا خوری خود در مهمانی ها به دنبال ظروف منحصر به فرد هستید اینجا را کلیک کنید.

  از یک رنگ اصلی برای میز استفاده کنید. یک رنگ متالیک براق انتخاب کنید که به ظاهر میز جلوه‌ای پیچیده و مدرن می دهد و یا می توانید از پارچه‌هایی با رنگ خنثی استفاده کنید که سیمایی روستیک به فضای شما می دهد. هر چیزی که انتخاب می کنید در آن پالت رنگی را محدود کنید که این کار زیبایی خاصی به میز شما می بخشد.