دکوراسیون خانه کوچک شیک و زیبا – بهترین دکوراسیون منزل ایرانی

دکوراسیون خانه کوچک شیک و زیبا – بهترین دکوراسیون منزل ایرانی

دکوراسیون خانه کوچک شیک و زیبا - بهترین دکوراسیون منزل ایرانی

 

۱- میز تحریر پیش‌ساخته برای فضاهای کوچک

این نوع میزها را می‌توان در اکثر خانه‌های نقلی پیدا کرد. آن‌ها راهی هوشمندانه برای داشتن یک فضای کار و هم‌چنین فضاهای نگهدارنده در یک فضای بسیار کوچک هستند. ساخت چنین فضاهایی در درون خانه بسیار ساده است؛ اما اگر خودتان از پس این کار برنمی‌آیید یک نجار حرفه‌ای با هزینه‌ای اندک حاضر است این کار را برای شما انجام دهد. به بخش اهالی فن چیدانه بروید و نمونه کارهای شرکت کم جا را ببینید. تنوع چوب ها می تواند به شما کمک کند تا بهترین گزینه را به توجه به علایق و خانه خود بیابید. اهالی فن چیدانه می توانند به شما در اجرای این پوشش کمک کنند.

 

دکوراسیون خانه کوچک شیک و زیبا - بهترین دکوراسیون منزل ایرانی

 

۲- نیمکت‌ها و میز پذیرایی تودرتو در نشیمن های کوچک

بهترین طراحی برای بیشترین استفاده از یک آپارتمان کوچک می تواند استفاده از وسایل کم جا باشد. با داشتن یک میز تحریر کشویی، یک دست نیمکت تودرتو، و یک میز پذیرایی که از دل یک کاناپه خارج می‌شود، می‌توان یک فضای بسیار کوچک را تبدیل به یک اتاق نشیمن کامل کرد. این ایده برای کسانی کاربردی است که فضای کار و زندگی آن‌ها در یک جا قرار دارد.

 

دکوراسیون خانه کوچک شیک و زیبا - بهترین دکوراسیون منزل ایرانی

 

۳- تخت‌خواب تاشو متصل در ارتفاع دیوار فضاهای کوچک

وسایل تاشو، معجزه دکوراسیون منزل کوچک هستند. به جای استفاده از تخت‌خواب‌ها تاشو که در حالت بازشده فضایی از سطح زمین را اشغال می‌کنند، بهتر است از این نوع از تخت‌خواب‌های تاشو استفاده کنید. این تخت‌خواب‌ها در حال بازشده در فضای عمودی قرار می‌گیرند و با استفاده از یک نردبان ساده می‌توان به راحتی به آن‌ها دسترسی داشت. در این حالت از فضاهای نگهدارنده پیرامون این تخت‌خواب می‌توان به عنوان جایی برای قرار دادن چراغ‌خواب استفاده کرد. همان‌طور که مشاهده می‌کنید در فضای موجود در عکس بالا هر وسیله‌ای دارای حداقل دو کارکرد است و این مسئله باعث شده این فضا همزمان قابلیت تبدیل شدن به اتاق‌های مختلف را داشته باشد.

مطلب پیشنهادی: ۱۰ نکته مهم در طراحی اتاق خواب های کوچک

 

دکوراسیون خانه کوچک شیک و زیبا – بهترین دکوراسیون منزل ایرانی

دکوراسیون خانه کوچک شیک و زیبا - بهترین دکوراسیون منزل ایرانی

 

۴- تخت‌خواب کشویی برای اتاق خواب های کوچک

همان‌طور که در عکس بالا مشاهده می‌کنید، یک تخت‌خواب بزرگ را به راحتی می‌توان در فضای زیر قسمت مرتفع این خانه جای داد و آن را با استفاده از چند کوسن تبدیل به یک کاناپه کرد. وقتی این تخت‌خواب در حالت بسته خود قرار دارد از فضاهای نگهدارنده کناری آن می‌توان به راحتی استفاده کرد؛ فضاهایی که در چنین خانه نقلی بسیار کاربردی و مفید هستند.

مطلب پیشنهادی: کوسن ، کوچک اما تاثیر گذار در دکوراسیون منزل

 

دکوراسیون خانه کوچک شیک و زیبا - بهترین دکوراسیون منزل ایرانی

 

مطلب پیشنهادی: ۱۵ ایده بزرگ برای اتاق های نشیمن کوچک

 

دکوراسیون خانه کوچک شیک و زیبا - بهترین دکوراسیون منزل ایرانی

 

۵- جادوی آینه در خانه های کوچک

آینه کاری برای خانه ای بزرگ تر و پرنورتر ! … گرچه آینه‌ها نمی‌توانند به طور مستقیم فضایی را به خانه اضافه کنند، اما نباید از ارزش‌های آن‌ها غافل شد. آینه‌های سرتاسری بدون قاب به آپارتمان‌های نقلی حس و حال بازتری می‌دهند و باعث می‌شوند آن‌ها بزرگ‌تر از آن چیزی که واقعا هستند به نظر بیایند.

 

دکوراسیون خانه کوچک شیک و زیبا - بهترین دکوراسیون منزل ایرانی

 

۶- راه‌پله‌های هوشمندانه برای فضاهای کوچک

در فضاهای فشرده از فضای زیر راه‌پله‌ها باید بیشترین بهره را برد و بهترین مورد استفاده آن‌ها فضاهای نگهدارنده هستند. همان‌طور که در عکس بالا مشاهده می‌کنید از فضای زیر راه‌پله استفاده بسیار خوب و هوشمندانه‌ای شده است. این فضاهای نگهدارنده هم‌چنین باعث می‌شوند تا فضای خانه بزرگ‌تر از آن چیزی که هست به نظر برسد.

دکوراسیون خانه کوچک شیک و زیبا – بهترین دکوراسیون منزل ایرانی


خرید مبلر خرید مبل کلاسیک فروشگاه اينترنتي مبلمان و دكوراسيون تهران خرید مبل ال خرید مبل دست دوم خرید اینترنتی مبلمان یافت آباد خرید مبل سلطنتی مبل مبل ارزان مبلمان منزلv مبل کلاسیک مبلمان مدرن تهران فروشگاه اينترنتي مبلمان و دكوراسيون تهران حراج مبل راحتی
طراحی مقرون به صرفه منزل اپارتمان ویلا

۱-به صورت جفت خرید کنید

یک گلدان، یک چراغ و یا یک چهارپایه برای هر مکانی مناسب است اما قرار دادن یک جفت از آن‌ها باعث می‌شود که چیدمان شما حساب‌ شده‌تر به نظر برسد. در این اتاق نشیمن، دو آینه تمام قد که در کنار یکدیگر به دیوار آویخته شده‌اند، باعث می‌شود که این اتاق کوچک، بزرگ‌تر به نظر برسد و قرار دادن یک جفت چهارپایه، فضا را صمیمی‌تر و جذاب‌تر جلوه می‌دهد. اسباب کوچک و قابل انعطاف، از انواع بزرگ‌ترشان ارزان‌ قیمت‌ترند و می‌توان از آن ‌ها به روش‌های گوناگونی استفاده کرد.

در این‌جا یک جفت کابینت فلزی قرمز رنگ ایکیا (ikea) را مشاهده می‌کنید که در کنار هم قرار گرفتنشان باعث می‌شود درازتر به نظر برسند. با گذاشتن دو چراغ همسان در اتنهای هر سمت یک‌تکه به نظر رسیدن این کابینت‌ها تقویت شده‌ است.

طراحی مقرون به صرفه منزل اپارتمان ویلا

۲-در وسایل اتاق خواب صرفه جویی کنید، در وسایل تخت‌خواب ولخرج مبل چستر کلاسیک

مبل های چسترفیلد (Chesterfield sofa) همیشه تصور مردم از یک مبلمان راحت و خانه ای شیک هستند. اخیراً بسیاری از مردم مبلمان مدرن چسترفیلد را انتخاب می کنند، زیرا علاوه بر اینکه این مبلمان مانند تجدید حیاتی برای خانه است، راحتی را هر زمانی که مورد استفاده قرار گیرد، افزایش می دهد. در این مطلب از مجله مبل و دکوراسیون توکامگ به طور کامل به معرفی مبل چسترفیلد و انواع آن و ویژگی های این نوع مبلمان پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

مبل چستر کلاسیک

در این مطلب سعی خواهیم کرد موارد زیر را درباره مبلمان چسترفیلد پوشش بدهیم:

 • مبل چسترفیلید چیست؟

 • انواع مبلمان چسترفیلد کدامند؟ (معرفی انواع مبل های چسترفیلد چرمی، پارچه ای، مخملی و مدرن و سنتی)

 • معرفی ویژگی های مبل چسترفیلد

 • نحوه تزیین و طراحی دکوراسیون مبلمان چسترفیلد در خانه

 • راهنمای انتخاب مبلمان چسترفیلد

 • راهنمای خرید مبل چسترفیلد

 • و راهنمای خرید و انتخاب کوسن برای مبلمان چسترفیلد

ایده دکوراسیون منزل

ایده دکوراسیون منزل

ایده دکوراسیون منزل

فضاهایی را در آشپزخانه مخصوص کودک خود طراحی کنید. آشپزخانه را تبدیل به قلب خانه خود کنید؛ جایی برای کودکان و دوستانتان در نظر بگیرید که حین آشپزی به شما ملحق شوند.

ایده دکوراسیون منزل

مطالعات پزشکی نشان می‌دهد که رژیم‌های غذایی سرشار از غلات و سبزی جات برای بدن بسیار مفید هستند. این مواد را از کابینت آشپزخانه بیرون بیاورید و آن را جلوی چشم خود قرار دهید تا هر وقت آن‌ها را می‌بینید، خوردن‌شان را به خود یادآوری کنید.

ایده دکوراسیون منزل

فرقی نمی‌کن نظم دهی به کمد لباس عکس

نظم دهی به کمد لباس عکس

ایده طراحی و چیدمان: کمد رخت و لباس فضایی که دسترسی به آن سخت شده است

نظم دهی به کمد لباس عکس

موضوع مورد چالش: نگهداری و قرار دادن کلیه ملافه‌ها، پتوها، حوله‌ها، بالش‌های اضافی، رواندازها و رومیزی‌ها در یک کمد کوچک مسئله‌ای است که در اینجا به آن پرداخته می‌شود. فرار دادن و انباشتن این وسایل روی هم یک توده‌ای کوه مانند متزلزل را ایجاد می‌کند که به راحتی فرومی‌ریزد و فضای درونی کمد را آشفته و شلوغ می‌سازد. در هنگام جاسازی وسایل در کمد باید به این اندیشید که کدام وسیله را بیشتر نیاز دارید و کدام را کمتر؛ بدین ترتیب وسایلی که بیشتر مورد استفاده هستند را کجا قرار دهیم که هم در دسترس باشند و هم موقع برداشتن و استفاده از آن‌ها نظم و ترتیب سایر وسایل به هم نخورد.

بهتر است بدانید: در هنگام جاسازی و دکوراسیون بالکن های کوچک ایرانی – طراحی بالکن آپارتمان

دکوراسیون بالکن های کوچک ایرانی - طراحی بالکن آپارتمان

دکوراسیون بالکن های کوچک ایرانی - طراحی بالکن آپارتمان

اتاق نشیمن بیرونی خود را بسازید

با خریدن یک دست مبلمان باکیفیت و راحت مخصوص پاسیو راحتی فضای اتاق نشیمن را به فضای بیرونی بیاورید. صندلی‌ها، نیمکت‌ها، راحتی‌ها، و کاناپه‌های ضدآب تعداد زیادی فضای نشیمن فراهم می‌کنند، در حالی که میزهای کناری و میزهای پذیرایی فضاهای کافی برای فنجان‌، لیوان‌، و ظرف‌های شما ایجاد می‌کنند. برای کپی‌برداری بیش‌تر از دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن تان، می‌توانید یک چراغ‌، شمع‌دان، و یا حتی یک شومینه به فضا اضافه کنید.

مطلب پیشنهادی : طراحی دکوراسیون بالکن، پاسیو و بام سبز کوچک برای تنفس خانه!

اگر به دنبال مبلمان هایی جذاب برای دکوراسیون فضای بیرونی منزل تان هستید ویترین محصولات چیدانه می ت تغییر ساده که دکوراسیون منزل تان را زیبا می کند

همیشه وقتی سال جدید فرامی‌رسد و صفحه‌های خالی سالنامه را ورق می‌زنیم، برقی از امید در چشم‌مان می‌درخشد و خود را آماده می‌کنیم که آن خطوط دست‌نخورده را با مشق‌هایی که برای امسال خواب دیده‌ایم سیاه کنیم. غیر از برنامه‌های کاری و ارتباطی و شخصی، رسیدن به سر و وضع خانه و تغییر دکوراسیون نیز معمولا در میان برنامه‌ریزی‌های‌مان جا دارد. شاید بد نباشد آن تابلوی دیوار نشیمن را جابه‌جا کنم، شاید بهتر است دو تا مبل تک به پذیرایی اضافه کنم، اگر دیوار کنار میز ناهارخوری را کاغذدیواری کنم، قشنگ‌تر می‌شود و هزاران ایده و فکر دیگر که به سرمان می‌زند. اما معمولا آخر سال فرامی‌رسد و ما حتی یک گلدان هم جابه‌جا نکرده‌ایم و تمام آن نقشه‌ها دود شده و به هوا رفته‌اند. اکنون که هنوز زمان زیادی از نو شدن سال نگذشته، بیایید به جای نقشه ریختن و خط‌خطی کردن روزها در تقویم، آستین بالا بزنیم و وارد گود شویم

تغییر ساده که دکوراسیون منزل تان را زیبا می کند

1. تغییر دکوراسیون ساده: طعم آنچه را دارید بچشی شرکت طراحی دکوراسیون داخلی منزل

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی منزل

اگر به مجموعه مبلمان و دکوراسیون یک فضا نگاه کنید در صورتی که احساس کردید نظم و موازنه بین اشیای آن موجود است، نشان دهنده وجود تعادل در آن فضا خواهد بود. این تعادل و نظم می تواند به دو صورت " تعادل متقارن " و " تعادل نامتقارن " باشد که در ادامه به توضح مختصر آنها می پردازیم:

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی منزل

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی منزل

تعادل متقارن :

این نوع تعادل خود می تواند یا تعادل متقارن محوری باشد یا شعایی. اگر در زمان طراحی اشیا و اجزای طرح را طوری در نظر بگیریم که نسبت به یک محور یا خط دارای تقارن باشند به آن " تعادل، تقارن محوری " می گوییم و اگر نسبت به یک نقطه میانی دارای تعادل باشد، " تعادل، متق سرویس بهداشتی مدرن و زیبا

سرویس بهداشتی مدرن و زیبا

سرویس بهداشتی مدرن و زیبا

1. مواد و مصالح سنتی حمام با کارکردی مدرن

حمام جایی است که ما می‌توانیم در آن به آرامش برسیم و هیچ‌چیز نمی‌تواند مانند ایجاد سطوح جذاب و دیدنی این هدف ما را برآورده کند. امروز استفاده از مواد و مصالح سنتی مانند چوب، سنگ، صدف دریایی، و دیگر سطوح ارگانیک در قسمت‌های مختلف حمام مانند سینک‌ها، سطوح پیش‌خان‌ها، دیوارها، و دیگر قسمت‌ها بیش‌تر شده است. اگرچه این مواد و مصالح سنتی هستند اما همانطور که در عکس بالا می‌بینید از آن‌ها استفاده‌‌های مدرنی شده است.

سرویس بهداشتی مدرن و زیبا

2. تاکید بر صرفه جویی در م خرید مبلمان از یافت اباد

مدل مبلمان اسپرت جدید با طرح های شیک و زیبا

فروشگاه مبلمان بهارش ،

ارایه دهنده ی انواع مبلمان راحتی ، انواع مدل مبل استیل و مبلمان کلاسیک با قیمت مناسب در مركز تجاری مبل ونوس واقع در یافت آباد می باشد. یکی از انواع وسایلی که در زیبایی و جذابیت دکوراسیون پذیرایی و منزل نقش زیادی دارد مدل مبلمان است.

خرید مبلمان از یافت اباد

تنوع بالای مدل های مبلمان بدلیل طراحی مبل و جنس پارچه و چوب استفاده شده در تولیدشان می باشد. در هنگام خرید مبلمان هارمونی و هماهنگی رنگ مبل با وسایل منزل و اندازه مبل به نسبت متراژ منزل بسیار اهمیت دارد. با رعایت چیدمان مناسب مبلمان ، جذابیت و زیبایی مبل بیشتر نمایان می شود.

انواع مبلمان استیل سلطنتی ، راحتی ،کلاسیک با جنس تمام پارچه و تمام چرم در رنگ بندیها وسایزهای مختلف در فروشگاه مبل بهارش با بهترین کیفیت چوب ارایه می شود .

پلان اداری کوچک + پلان اداری ساده

ساختمان‌هایی که در عصر حاضر بنا می‌شوند دارای استفاده‌های متفاوتی هستند که بخشی از آنها دارای کاربری اداری و امور دفتری می‌باشند.

ساختمان‌های اداری از ویژگی‌هایی نظیر انعطاف پذیری، راحتی نگهداری، دسترسی مناسب و یک موقعیت اکولوژیکی یا اقلیمی مناسببرخوردار باشند و از سوی دیگر محیطی آرام، لذت بخش و مفید را برای مراجعان فراهم آورد. اکنون ساختمان‌های اداری اغلب از نماهای شیشه‌ای برخوردار هستند ولی در تقسیم بندی و کیفیت فضاهای داخلی آن‌ها تفاوت‌هایی وجود دارد که در تصویر زیر نمونه‌ای از یک ساختمان اداری را می‌توانید مشاهده نمایید.

پلان اداری کوچک + پلان اداری ساده

امروزه، قوانینی در رابطه با ساختمان‌های اداری استاندارد وضع شده است. فناوری اطلاعات و ارتباطات موجب تغییر مسیر انجام امور کاری و پروسه‌های ساختمانی در قیاس با قبل شده است. صفحات عمودی جداکننده، ایجاد میزهای باریک را به امکان پذیر می‌کند. فناوری بی سیم موجب بهتر شدن مبل


 • قیمت مبل تختخواب شو
 • خرید مبل تختخواب شو ارزان
 • خرید مبل کلاسیک جدید
 • قیمت مبل کلاسیک
 • مبل کلاسیک ارزان
 • مبل کلاسیک راحتی
 • مبل کلاسیک ترکیه
 • مدل مبل کلاسیک
 • مبل کلاسیک فرانسوی
 • مبلمان کلاسیک
 • مبل سلطنتی
 • خرید مبل استیل
 • قیمت مبل استیل
 • مبلمان استیل استخوانی
 • مبل استیل فرانسوی