دکوراسیون سفید و طوسی ۲۰۱۹ ۹۸

دکوراسیون سفید و طوسی ۲۰۱۹ ۹۸

 

دکوراسیون سفید و طوسی 2019 98

 

کفپوش های سفید برای فضاهای داخلی

در این تصویر دیوارها وکف پوش سفید بسیار خودنمایی می کند. در چنین فضایی باید در انتخاب رنگ مبلمانی که برای دکوراسیون داخلی از آن ها استفاده می کنید دقت بسیاری داشته باشید تا اتاق سفید و جذاب تان رنگ کسالت به خود نگیرد.

دکوراسیون سفید و طوسی ۲۰۱۹ ۹۸

دکوراسیون سفید و طوسی 2019 98

 

دیوار ها و سقف های سفیدرنگ برای جذابیت هرچه بیشتر فضا

همانگونه که در تصویر می بینید ، رنگ سفید اتاق باعث به چشم آمدن بافت کف شده است و در عین حال تابلوی رنگی را نیز به کانون توجه تبدیل کرده است. آرامشی که رنگ سفید به فضاهای داخلی بخشیده است کاملا ملموس است.

 

دکوراسیون سفید و طوسی 2019 98

 

آشپزخانه هایی با دکوراسیون داخلی سفید رنگ

برخلاف تصور عام آشپزخانه ای تمیز و مرتب با انتخاب دکوراسیون مناسب و رنگ سفید تمیز تر از آشپزخانه هایی با رنگ تیره است و کابینت سفید با کفپوش چوبی ترکیب زیبایی بوجود می آورد.

دکوراسیون سفید و طوسی ۲۰۱۹ ۹۸

دکوراسیون سفید و طوسی 2019 98

 

شما می توانید از یک آشپزخانه سفید با سبک کلاسیک نیز لذت ببرید و الزاما نباید یک آشپزخانه کاملا سفید از سبک مدرن پیروی کند.

دکوراسیون سفید و طوسی ۲۰۱۹ ۹۸

 

 

فضاهای مدرن سفید رنگ

استفاده از سبک مدرن در کنار رنگ سفید ، فضا را شبیه به یک گالری ، برای نمایش وسایل آن می کند.در چنین اطاقی هر اثر هنری ، از یک مجسمه مدرن گرفته تا یک پرتره رنسانس عالی به نظر می رسد.

دکوراسیون سفید و طوسی ۲۰۱۹ ۹۸

دکوراسیون سفید و طوسی 2019 98

 

اتاق خوابی با رنگ و دکوراسیون سفید

هر چند که این موضوع اثبات نشده است اما عده ای معتقدند در اتاق خواب با رنگ و دکوراسیون سفید راحت تر می توان خوابید.در واقع در چنین اتاق خواب های رویایی می توان از کیفیت خواب بهتری بهره مند شد.در ضمن ملافه های سفید همیشه تر و تمیز به نظر می رسند.

دکوراسیون سفید و طوسی ۲۰۱۹ ۹۸

دکوراسیون سفید و طوسی 2019 98

 

تاکید بر نور و چشم انداز با رنگ سفید

رنگ سفید براقی نیز که به تازگی پا به عرصه حضور گزارده است به نظر راحت و گرم ونرم می آید . در این اتاق تاکید بر نورپردازی و چشم انداز است ، با این وجود همچنان این تخت خواب راحت به نظر می رسد.

دکوراسیون سفید و طوسی ۲۰۱۹ ۹۸

دکوراسیون سفید و طوسی 2019 98

 

ترکیب رنگ های جذاب با رنگ سفید

در این مورد رنگ قهوه ای کهنه و صورتی کم رنگ در فضای سفید خیلی بهتر جواب می دهند زیرا رنگ دیگه ای در کنارشان خودنمایی نمی کند. رنگ سفید روح ایجاد میکند . فضاهای بزرگ و روشن را بزرگتر و زنده تر نشان می دهد.

دکوراسیون سفید و طوسی ۲۰۱۹ ۹۸

دکوراسیون سفید و طوسی 2019 98

 

مبلمان سفید رنگ در معماری داخلی

بدون شک پاسختان دربرابر استفاده از مبلمان سفید در خانه ای که بچه هست یک نه محکم است اما فراموش نکنید برای شستن پارچه ای با رنگ سفید به راحتی می توانید از سفید کننده ها و پاک کننده های قوی استفاده کنید که برای رنگ های دیگر نمی توانید و همین باعث می شود که بسیار تمیزتر از انتخابهای دیگر به نظر برسد.

دکوراسیون سفید و طوسی ۲۰۱۹ ۹۸

دکوراسیون سفید و طوسی 2019 98

 

عناصر تزئینی رنگی برای جذابیت اتاق های سفید

این اتاق نشیمن سفید حس آرامش و ویژه بودنش را از وسایل رنگی رنگی اش می گیرد.این در هم آمیختگی وسایل در یک اطاق سفید بهتر جواب می دهد.

دکوراسیون سفید و طوسی ۲۰۱۹ ۹۸

دکوراسیون سفید و طوسی 2019 98

 

لوازم دکوری سفید رنگ برای طراحی داخلی

رنگ سفید در کنار آیینه و شعمدان زیبا و کلاسیک و تا حدودی تجملی است ، واضح است که استفاده از رنگ سفید در کنار آیینه ای که در جای مناسبی قرار گرفته باشد فضا را بزرگتر نشان می دهد.

دکوراسیون سفید و طوسی ۲۰۱۹ ۹۸

دکوراسیون سفید و طوسی 2019 98

 

نورپردازی اتاق های سفید رنگ

در واقع استفاده از رنگ سفید می تواند فضایی دنج بوجود بیاورد به خصوص اگر در کنار یک نور پردازی ملایم باشد. نورپردازی ها می توانند بر جذابیت فضا افزوده و آرامش حاکم بر فضا را بیشتر کنند.

دکوراسیون سفید و طوسی ۲۰۱۹ ۹۸

 


خرید مبلر خرید مبل کلاسیک فروشگاه اينترنتي مبلمان و دكوراسيون تهران خرید مبل ال خرید مبل دست دوم خرید اینترنتی مبلمان یافت آباد خرید مبل سلطنتی مبل مبل ارزان مبلمان منزلv مبل کلاسیک مبلمان مدرن تهران فروشگاه اينترنتي مبلمان و دكوراسيون تهران حراج مبل راحتی
کاغذ دیواری پذیرایی ۲۰۱۸

کاغذ دیواری پذیرایی 2018

کاغذ دیواری پذیرایی 2018

اولین نکته ای که در انتخاب کاغذ دیواری باید بدانید این است که انتخاب کاغذ دیواری همان قدر در نحوه دکوراسیون داخلی و خلق فضای زیبا در منزل اهمیت دارد که انتخاب مبلمان یا فرش مهم است؛ بنابراین اولین توصیه ما به شما آن است که قبل از انتخاب کاغذ دیواری در مورد هارمونی آن با دکور منزل خود مطالعه کنید.

مطلب پیشنهادی : کاغذ دیواری برای خانه شما مناسب است به شرطی که

کاغذ دیواری پذیرایی 2018

به طور مثال کاغذ دیواری های با رنگ تیره اتاق های بزرگ را کوچکتر نشان می دهد و باعث القای حس ارامش در فضا می شوند.

نحوه چیدمان منزل بهترین راه برای طراحی داخلی خانه

نحوه چیدمان منزل بهترین راه برای طراحی داخلی خانه

شما از کدام دسته هستید؟ در این مطلب نکاتی را با شما در میان می‌گذاریم که در تصمیم‌گیری به شما کمک فراوانی می‌کند.

نحوه چیدمان منزل بهترین راه برای طراحی داخلی خانه

مزایای طراحی داخلی خانه به دست خودتان

بدیهی است که اگر خودتان طراحی خانه خود را انجام دهید دیگر نیازی نیست که به فرد دیگری دستمزد دهید. نتیجه نهایی کار واقعا بازتابی از سلیقه شماست، و شما قادر خواهید بود که تمام ارزش این کار را به نام خود ثبت کنید. اگر شما قبلا این فرایند را انجام داده‌اید و از نتیجه آن کاملا راضی بوده‌اید، دیگر دلیلی ندارد که دوباره خودتان این کار را انجام ندهید و به فرد دیگری واگذار کنید.

دکوراسیون منزل خوش رنگ

دکوراسیون منزل خوش رنگ

دکوراسیون منزل خوش رنگ

حتی می توانید دکوراسیون خانه خود را با توجه به یک فرش خاص طراحی کنید. یک رنگ را از دل فرش بیرون کشیده و رنگ مبلمان، دیوارپوش ها و پرده را در ارتباط با آن انتخاب کنید. یا اینکه یکی از طرح های فرش را الگو کرده از آن به عنوان طرح اصلی مبلمان تان نیز استفاده کنید. البته این فرش باید خیلی ویژه و منحصربه فرد باشد که چنین زحمتی را برای هماهنگ کردن کل دکوراسیون تان با آن متحمل شوید.

اما روش معمول این است که ابتدا رنگ و تم اصلی مبلمان خود را انتخاب کنید و فرش را در لیست خرید پس از گزینه های مبلمان قرار دهید. مبلمان را با توجه با سبک ، رنگ و بافت مورد علاقه خود خریداری کنید و پس از آن به دنبال خرید فرش متناسب با آن باشید.

سرویس بهداشتی لاکچری ۹۸

سرویس بهداشتی لاکچری 98

سرویس بهداشتی لاکچری 98

مسیر گردش در حمام

حداقل 92 سانتی‌متر راه‌های مشخص و بدون مانع برای ایجاد یک مسیر گردش مناسب در سراسر فضای خود ایجاد کنید. بهترین حالت ایجاد 107 سانتی‌متر فضای خالی در مقابل سینک است، چراکه وقتی فضای دوش گرفتن نیز در فضای حمام تعبیه شده است هیچ مشکلی بین کسی که در حال دوش گرفتن است و کسی که مشغول مسواک زدن است ایجاد نمی‌شود.

مطلب پیشنهادی : سرویس بهداشتی با نورپردازی خیره کننده

نیاز به گفتن نیست که شما تا آن‌جا که می‌توانید فضای خالی در حمام ایجاد کنید، اما به هر حال در اکثر موارد فضای در دسترس شما محدود است و باید آن را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنید.
نقشه موجود در عکس زیر ابعاد مورد نیاز برای کارکردها و قسمت‌های مختلف یک حمام را درون یک چیدمان درست نشان می‌دهد. به این نکته باید توجه کنید که آیا برای رسیدن به کمد باید از ک قیمت مبل چستر پارچه ای

قیمت مبل چستر پارچه ای

در دنیای مبل و کاناپه، مطمئنا سبک چسترفیلد از بقیه ی سبک های مبلمان مشهورتر بوده و همیشه طرفداران خاص خود را داشته است. مبلمان چسترفیلد همیشه انتخاب مناسبی برای خانه?های اشرافی است اما این بدان معنی نیست که شما نمی توانید از آن دردکوراسیون ساده ی داخلی تان استفاده کنید. خوشبختانه امروزه مبل چستر پارچه ای گزینه های زیادی را برای ایجاد فضایی مدرن و شیک به شما می دهد و همین محبوبیت آن را در میان مردم بیشتر کرده است. مبلمان چسترفیلد در همه ی دوران وجود داشته است و هیچ وقت از مد نیافتاده است. همین باعث می شود که شما با خیال راحت آن را انتخاب نمایید. ما در ادامه مطلب بیشتر شما را با سبک مبلمان دوست داشتنی آشنا می کنیم. ادامه مطلب را از دست ندهید.

قیمت مبل چستر پارچه ای

مبل چستر پارچه ای

تعریف مبل چسترفیلد

اگر بخواهیم کاملا صادق باشیم، هیچ تعریف واقعی برای مبلمان چستر وجود ندارد و دقیق نمی توان گفت که مبل چستر چه چیزی است و چه چیزی نیست. اما طبق گفته ی برخی طراحان، لمسه دوزی پشتی و دسته های مبل، پشتی کوتاه، دسته های قیمت پاتختی ارزان – میز پاتختی مدرن ۲۰۱۹

قیمت پاتختی ارزان - میز پاتختی مدرن 2019

قیمت پاتختی ارزان - میز پاتختی مدرن 2019

1. صندوق‌های حمل بار قدیمی. صندوق‌های حمل بار در کنار بلوک‌های سیمانی و الوار بسیار خاطره‌انگیز هستند. با این حال می‌توان از آن‌ها به عنوان یک میز کناری استفاده کرد. در عکس بالا می‌بینید که یک صندوق حمل بار به عنوان میز کناری بر روی یک سطح قرمز قرار گرفته است و مقداری رنگ به این اتاق خواب سراسر سفید اضافه کرده است.

قیمت پاتختی ارزان - میز پاتختی مدرن 2019

2. چهارپایه‌های صنعتی. همانطور که در عکس بالا می‌بینید از یک چهارپایه قدیمی صنعتی که قبلا در مطب یک دکتر مورد استفاده قرار می‌گرفته است به عنوان میز کنار تخت‌خواب در یک آپارتمان 180 متر مزایای پارکت لمینت

پارکت ها و لمینیت ها عناصری هستند که وقتی به خانه شما اضافه می شوند؛ به دکوراسیون داخلی خانه شما، شخصیت، گرما، صمیمیت و ارزش اعطا می کنند.

خاصیت عایقی پارکت در برابر صدا و گرما بسیار بالاتر از سرامیک است. این امر موجب می شود تا در فصل زمستان با قرار گرفتن پا بر روی آن احساس سردی به بدن منتقل نشود. از دیگر مزایای پارکت نرم تر بودن آن است که برای بازی کودکان مناسب تر است و نیز هنگام برخورد اشیاء احتمال شکستن آن را کاهش می دهد.

مزایای پارکت لمینت

در این مقاله تلاش می کنیم به گزیده ای از ویژگی های لمینیت سولوود شرکت رویا طرح داخلی اشاره نماییم که شامل موارد ذیل می باشند:

مقاوم در برابر خش و سایش
مقاوم دربرابر ضربه
ضد الکتریسیتۀ ساکن
مناسب برای سیستم گرمایش از کف
ضد آلرژی
دارای استاندارد تردد بالا
مناسب فضاهای مسکونی و اداری- تجاری
کندسوز یا دیرسوز (دارای استاندارد حریق)
لایه فوم زیرین نه تنها لمینیت Solowood را در برابر آسیب مقاوم می کند بلکه از تشکیل قارچ و مواد آلرژی زا در کف نیز ج ۱۳۹۸ مبل ال ارزان + مبل ال ترکیه

انواع مبل ال مناسب برای آپارتمانهای کوچک در طرحها و رنگهای مختلف، انتخاب رنگ و جنس پارچه به سلیقه مشتری تایم تحویل از یک هفته الی یک ماه بسته به مدل انتخابی مبلمان ال, مبل ال, راحتي ال, راحتي نيم ست, مبل نيم ست, مبل جلوي تلويزيون, كاناپه ال , مبل كنجي, خرید مبل مبلمان ال, مبل ال, راحتي ال, راحتي نيم ست, مبل نيم ست, مبل جلوي تلويزيون, كاناپه ال , مبل كنجي, خرید مبل مبلمان ال, مبل ال, راحتي ال, راحتي نيم ست, مبل نيم ست, مبل جلوي تلويزيون, كاناپه ال , مبل كنجي, خرید مبل مبلمان ال, مبل ال, راحتي ال, راحتي نيم ست, مبل نيم ست, مبل جلوي تلويزيون, كاناپه ال , مبل كنجي, خرید مبل مبلمان ال, مبل ال, راحتي ال, راحتي نيم ست, مبل نيم ست, مبل جلوي تلويزيون, كاناپه ال , مبل كنجي, خرید مبل مبلمان ال, مبل ال, راحتي ال, راحتي نيم ست, مبل نيم ست, مبل جلوي تلويزيون, كاناپه ال , مبل كنجي, خرید مبل

1398 مبل ال ارزان + مبل ال ترکیه

از کجا مبل ارزان بخریم

از کجا مبل ارزان بخریم

اگر دغدغه‌ی این روز‌ای شما، خرید مبل جدید برای دکوراسیون خانه‌تان است، بهتون پیشنهاد می‌کنم که زیاد هیجان‌زده نشید و عجله نکنید تا بعدا از خریدتان پشیمان نشوید. به جای اینکه به دنبال جواب سوال”از کجا مبل خوب بخریم” باشید، بهتر است ابتدا در مورد ویژگی‌های مبل خوب اطلاعات کاملی بدست آورید. پس اول در مورد نوع مبلمانی که می‌خواهید بخرید، کاملا فکر کنید و سپس به دنبال فروشگاه‌های مبلمان باشید. خوشبختانه امروزه امکان خرید آنلاین مبل وچود دارد که همین فرآیند خرید را برای شما راحت کرده‌اند و شما از این بابت نباید هیچ نگرانی داشته باشید. ما در این مطلب، در مورد ۵ اشتباهی رایجی که اکثر افراد به هنگام خرید مبلمان مرتکب می‌شوند، صحبت خواهیم کرد. ادامه مطلب را از دست ندهید.

از کجا مبل ارزان بخریم

از کجا مبل خوب بخریم

همه‌ی ما می‌دانیم که مبل یکی از بزرگ‌ترین قطعات مبلمان در دکوراسیون خانه‌ها می‌باشد که اکثرا هزینه‌ی بالایی برای خرید آن پرداخت می‌شود. مبل باید راحت و آرامش‌بخش باشد. یک مبل فروشگاه اينترنتي مبلمان و دكوراسيون تهران یافت اباد

فروشگاه اينترنتي مبلمان و دكوراسيون تهران یافت اباد

آشنایی با بازار مبل یافت آباد تهران | فروشگاه اینترنتی مبل و دکور ...

فروشگاه اينترنتي مبلمان و دكوراسيون تهران یافت اباد

انواع مبلمان راحتی|مدل مبل استیل|قیمت مبلمان کلاسیک|بازار مبل یافت ...

فروشگاه اينترنتي مبلمان و دكوراسيون تهران یافت اباد

مفیدترین مطالب از بهترین سایت های فارسی | بهترین مبل فروشی های تهران


 • قیمت مبل تختخواب شو
 • خرید مبل تختخواب شو ارزان
 • خرید مبل کلاسیک جدید
 • قیمت مبل کلاسیک
 • مبل کلاسیک ارزان
 • مبل کلاسیک راحتی
 • مبل کلاسیک ترکیه
 • مدل مبل کلاسیک
 • مبل کلاسیک فرانسوی
 • مبلمان کلاسیک
 • مبل سلطنتی
 • خرید مبل استیل
 • قیمت مبل استیل
 • مبلمان استیل استخوانی
 • مبل استیل فرانسوی
 • تخفیف ویژه انواع لوازم چوبی مبل و غیر به قیمت تولیدی برای ورود روی لینک زیر کلیک کنید

  خرید مبل ارزان